320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti Rahvuste Karikas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pescara - Udinese, Udinese WIN @2.45 (Unibet)

    Panus tuleb puhtalt viimase vooru Udinese vs Juve mängutulemusest ja sellest, et Pescara uus treener on Zeman, kes teadupärast kaitsele rõhku just väga ei mõista panna (mitte, et Pescaral üldse oleks arvestatavat kaitseliini). Kui puhtalt statsi järgi vaadata, siis Pescaral viimases kodumängus korralik 5-0 Genoa hävitamine kirjas, aga see oli pigem shokis meeskonna vastane anomaalia. Omavahelises kohtumises võitis hambutu Udinese 3-1, aga kuna treener vahetunud siis ei saa seda ka väga kullana võtta. Ühesõnaga meeskond, kes suudab Juventust pm 90 minutit nulli peal hoida ja ise neile suht varakult oma mängustiili peale suruda ja ära vajutada peaks 2.45 koefi eest Pescara vastu korralikult tootma.
    Valida oli veel Sassuolo võit, aga nad on veel ebastabiilsemad olnud kui Udinese ja kes usub Interi võitu Atalanta vastu, siis seal on ka normaalsed numbrid.

    Lisatud failid
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Celta Vigo - Villarreal, Villareali võit 2,73 BetOlimp

      Miks? Miks mitte kõik näitajad räägivad Villa kasuks : 1. Celtal hakkab eurokoormusega juhe kokku jooksma ja pink pole nii pikk et iga nädal mängida 2 mängu 2. Neljapäev Celtal raske mäng krasnadoriga ja vaid 3 päeva hiljem Villarealil kes puhkas enne mängu 8 päeva 3. Villa pingutab Eurokohtade nimel kui Celtal pole liigas millegi peale mängida 4. Villa viimasest 5 mängust 4 võitu ja vaid 2-3 kaotus Realile, kusjuures viimased 3 mängu võõrsil võidetud 5. Villa on parem sats

      Kommentaar


        Manchester City - Stoke City, BTTS @ 2 1XBET.

        City koha pealt ma arvan, et väga palju kahtlust ei tohiks olla, et nad 1 siit vähemalt ära löövad. Liigas on löödud viimases 15 kodumängus värav ning viimases 5 mängus on löödud 2. Endale aga lastakse lüüa, viimases 4 kodus peetud liigamängus on lastud endale värav lüüa ning see hooaeg liigas üldse 12 mängust 10-nes on lastud endale kodus värav lüüa.

        Stoke pole viimases kahes võõrsilmängus suutnud väravalt lüüa, vastavalt siis West Bromi ja Tottenhami vastu. Ennem seda löödi aga liigas viimasest 11 mängust võõrsil värav 10-nes, nende hulgas ka 2 väravat Chelseale, 1 värav Liverpoolile, Arsenalile ja Manchester Unitedile. Ehk siis suurtele lüüakse.

        Kommentaar


          11.03.2017 13.00 CSKA - Tom Tomsk
          CSKA AH -3,5 @1,92 (Tipsport)

          Hetkel saab veel naiivsetest Kesk-Euroopa kontoritest väga head koefitsienti.

          Nagu mõned teist võib-olla teavad, sai Tomsk eelmises voorus Rostovi käest 6-0 tappa. Rostovi käest... kes ei suuda üldjuhul end Venemaal nõrgemate vastu kehtestada. Ja teate, miks see seis loogiline on? Sest Siberi klubil on räiged rahalised probleemid. Põhimõtteliselt kõik enam-vähem kõrgliiga kogemuste ja oskustega mängijad lahkusid ja Tomsk mängib selle hooaja lõpuni noortega.

          Mis teie panus oleks, kui Levadia mängiks Flora U19-ga?

          Igatahes CSKA pole ka just kõige kirkam kriit, kuid siin on klassivahe lihtsalt meeletu.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Esiliiga täna kell 19 Santos - Welco
            Under 3,5
            @ 1,85 (bwin)

            Meistriliigast ei jäänud silma midagi, mis sellesse võistlusse sobiks. Esiliigast ja Tartu tiimidest ei tea ma suurt midagi, aga varakevadine derbimäng lõhnab ikka väravatevaesuse järele ning avavoorus olid Santose ja Welco mängud (vähemalt statistiliselt) pigem võimalustevaesed.

            Kommentaar


              Marathonbet NBA täna öösel

              Denver Nuggets - Boston Celtics

              BOSTON CELTICS -3,5 1.96

              Denver on hea kodumeeskond ja motiveeritud, aga mängitakse hetkel ühe parima meeskonna vastu, kes äsja purustas Warriorsi ja enne seda tegi ka Cavaliersile ära. Cavaliers sai just jälle kaotuse Detroidi vastu ja kui Boston võidab on neil samapalju võite kui Cavaliersil. Ehk motivatsioon seda mängu võita võiks olla väga kõrge ja noh kui top 3 meeskond tahab võta siis nad seda ka peaks tegeme. Loodetavasti ei lollitata nagu Sunsi vastu ja võetakse kindel võit.

              Kommentaar


                Everton - West Brom 11.03, 17:00
                Everton corners -2.5 @1.95 (bet365)

                Pulise West Brom on Goodisonil kahes mängus kokku saanud 2 kornerit. Kuigi liigatabelis paiknetakse hetkel kõrvuti, siis Everton on 2017 kodus ainult võite tunnistanud ja arvata võib, et Pulise siin kaitsma läheb.
                Corner taken quickly...

                Kommentaar


                  11.03 23:55 Futures 2017 Edward Corrie vs Felix Aliassime Auger 1@1.91(bwin)


                  Mida ma oskan öelda? Täismees mängib 16 aastase vastu tennist ja kuigi tüüp tundub päris solid, siis vastas ikkagi ennast normaalselt tõestanud britt. Corrie on indoor spetsialist ja noor Kanada kutt tundub, et pigem clay mängija. Ma arvan, et see bet on päris hea valuega ja võtan selle ära.

                  Kommentaar


                    Karl54 sa see nädal minu eest ei tahaks korvpalli panust panna?

                    Kommentaar


                      Sellel nädalal pole veel postitanud: atleticomadrid, mjaasa, Delfino, Väravavaht, Lauriisimo (või kesiganes korvpallist), football2u.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Okei ma võin teha, kuigi praegu tundub, et pole minu nädal. Eile tegin kolm kossu soovitust ja suutsin siia valida nendest kolmest selle, mis kaotas, hea töö Boston.

                        Täna ei tundu midagi ideaalset, aga ma riskin veidi.

                        Marathonbet NBA täna öösel

                        Detroit Pistons - New York Knicks

                        Pistons -7,5 2.15

                        Tavaliselt ei ole mõistlik sellised miinusi nba. võtta. Kuid Pistons on haige kodumeeskond ja väga motiveeritud, korralik võitlus käib praegu playoffi kohtade peale.

                        Natuke statistikat ka siis, Pistons on võitnud viimasest 10. kodumängust 8. Nendest võitudest üle poolte on tulnud vähemalt 7 punktise eduga. Knicks on kohutav meeskond hetkel. Ehk ma arvan, et Pistons teeb jõuga juba varakult asjad selgeks ja tuleb pigem isegi üle 10. punktise eduga võit.

                        Kommentaar


                          Premium Liiga

                          Tulevik - Paide BTTS No @2,56(coolbet)

                          Viljandi just väga palju väravaid ei löö ning kaitses seistakse kindlalt. Paide ei saa kasutada enam meest, kes lööks igast asendist väravaid. Ennustan et tuleb väga kinnine mäng kas siis väravateta viigi või kellegi 1-0 võidu näol
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Hamburger SV - Borussia Mönchengladbach
                            Borussia Mönchengladbach over 1.5 goals @ 2.50


                            Vaatasin tänaseid mänge ning täiesti oodatult on jälle mängud, kus riske võtta ei julge. Seejärel vaatasin pühapäevaseid mänge ning leidsin beti, kus minu arust väärtust on täiesti korralikult. Sügavam analüüs on Bundesligas üldiselt mõttetu, aga põhilistele küsimustele, nagu näiteks "kas sellel betil on väärtust ka siis, kui vastasmeeskond oma mänguga hoopis hiilgama peaks?" peaks panus ise vastama küll. Gladbach võiks olla vormigraafikus praegu "rohelises", kuna see mäng jääb Schalkega otsustava madina vahele ning kindlasti pole Hamburgi kaitse ka kodus selline, mis keskmiselt headel päevadel Raffaelile ja Stindlile raskusi valmistaks...
                            et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                            Kommentaar


                              Igaks juhuks läheb siis kirja ka varupanus, mida kahjuks unustasin eelmisesse lisada, kuid see oleks Dortmundi over 1.5 goals Hertha vastu, mida pakutakse Unibetis 1.88-ga
                              et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                              Kommentaar


                                Perse ma unustasin täiesti ära!!!

                                Aeg sellenädalane siis nobedalt üles kirjutada.

                                Malaga - Alaves, Alavesi võit või viik Unibetis 1.82

                                Külalised on tõestanud end liigas juba tugeva keskmikuna, suurepäraselt kaitsta oskava meeskonnana ja konkurentsitult parima uustulnukana, kes ei pea kevadel närveerima alla pudenemise kartuses. Lisaks ootab eduka hooaja kroonina neid ka magus preemia - Copa Del Rey finaal Barcelona vastu.
                                Kodumeeskonna hetkeseis pole aga nii pilvitu. Treeneritevahetused, vilets hetkevorm ja küll aeglaselt ent üha tõesemalt liginev ohutsoon kolme viimase sekka kukkuda. Tõsi, neid lahutab 18. kohast ikkagi turvalised 7 punkti mis veel lauspaanikaks põhjust ei anna.
                                Küll aga on põhjust peljata tänast vastast ja nende võõrsilvormi. See on lausa jaburalt hea Alavesil, 7 võitu, 4 viiki ja 2 kaotust viimasest 13 mängust.
                                Ma kordan, VÕÕRSIL! 13-st võõrsilmängust 2 kaotada oleks super näitaja isegi liiga tippmeeskondadele!
                                Seega arvestades Malaga ägisevat situatsiooni ja Alavesi tugevat positsiooni mänguks ma lükkaks oma mõttekäigu järel mõne raha küll baskide peale.
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X