320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Romario mõtted Eesti spordist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See vaid poolenisti Eesti sport, aga mulle millegi pärast meeldib Valgat proovida täna Baronsi vastu Läti liigas. Mitte võidu peale, aga +12.5 tundub natuke kõrge liin mulle. Valga on peale seda kihlveoteemat natuke end kokku võtnud, ning meeskonnas peaks ka uus ameeriklane NBA D liigast väljakul olema. Tartu vastu näidati kohati üsna korraliku mängu ning Barons on selgelt klass madalam sats sellest. Baronsil vaja Kolmapäeval Balti liiga raames Saaremaale Kaleviga mängima sõita ning võimalik, et ei panda täie rauaga siin täna. Kõrget panust ei julge panna, kuna Valga nimi päris puhtaks veel pestud pole, kuid kui eeldada, et kõik täna aus on, siis ma arvan, et uue hingamise ja mõned uued näod saanud Valga suudab üsna kõva lahingu anda.

    Kommentaar


      Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
      See vaid poolenisti Eesti sport, aga mulle millegi pärast meeldib Valgat proovida täna Baronsi vastu Läti liigas. Mitte võidu peale, aga +12.5 tundub natuke kõrge liin mulle. Valga on peale seda kihlveoteemat natuke end kokku võtnud, ning meeskonnas peaks ka uus ameeriklane NBA D liigast väljakul olema. Tartu vastu näidati kohati üsna korraliku mängu ning Barons on selgelt klass madalam sats sellest. Baronsil vaja Kolmapäeval Balti liiga raames Saaremaale Kaleviga mängima sõita ning võimalik, et ei panda täie rauaga siin täna. Kõrget panust ei julge panna, kuna Valga nimi päris puhtaks veel pestud pole, kuid kui eeldada, et kõik täna aus on, siis ma arvan, et uue hingamise ja mõned uued näod saanud Valga suudab üsna kõva lahingu anda.
      Üpris veendunud, et hetkel annab Valga endast maksimumi. Tundub täitsa mõistlik koht olevat jah.

      Kommentaar


        Keegi kuskil juba Eesti meistriliigale ka hooaja panuseid pakub ?

        Kommentaar


          Algselt postitas tannn Vaata postitust
          Keegi kuskil juba Eesti meistriliigale ka hooaja panuseid pakub ?
          Olybetis on olemas.

          Coolbetis on Pärnu ja Tallinna Kalevi hooajaennustused. Põhimõtteliselt riskivaba investeerimist pakutakse. Pärnu alla 11,5 võidu @1,4. Kalev ei võida karikat ega pääse Euroopa liigasse @1,1 (oli enne kõrgemgi)

          Kommentaar


            Tänased valikud

            Infonet U21 vs Maardu dc @1,72. Maardu on selgelt alahinnatud. Kerge küsimus on muidugi alati selles, millise koosseisu Maardu täpselt kokku saab, aga kvaliteedilt ollakse kindlasti üle.

            Rakvere Tarvas - TLÜ Kalev @1,7. Kui vahepeal tundus, et Kalev hakkab oma mängu leidma, siis viimasel ajal on taas väga õnnetud oldud, aga Rakvere on kindlasti koht, millest peaks üle olema ning see väärtus on hea.

            Pärnu - Rapla 1xbet tuli välja Rapla 1,89, mis on erakordselt hea. Loodetavasti tekib endal ka võimalus kuskil panna.

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Tänased valikud

              Infonet U21 vs Maardu dc @1,72. Maardu on selgelt alahinnatud. Kerge küsimus on muidugi alati selles, millise koosseisu Maardu täpselt kokku saab, aga kvaliteedilt ollakse kindlasti üle.

              Rakvere Tarvas - TLÜ Kalev @1,7. Kui vahepeal tundus, et Kalev hakkab oma mängu leidma, siis viimasel ajal on taas väga õnnetud oldud, aga Rakvere on kindlasti koht, millest peaks üle olema ning see väärtus on hea.

              Pärnu - Rapla 1xbet tuli välja Rapla 1,89, mis on erakordselt hea. Loodetavasti tekib endal ka võimalus kuskil panna.

              Hea töö nagu ikka. Kahjuks ma jalkat endale kättesaadavates kontorites ei leidnud, aga Kalevi koef tundus endalegi natuke uskumatu. Ma sain enda kontorist veel isegi 1.75ga ja läksin hooaja suurima panusega, mis õnneks alt ei vedanud. Nii et tänud selle eest Kui nägin, et Rakverelt võeti Matsalu ära ja ka Baker polnud millegi pärast rivis, siis olin tulemuses ikka üsna kindel. Pärnu-Rapla oli müstika, ning peab tänama oma kontorit, kes selleks ajaks oli Rapla koefi juba alla 1.5 kukutanud, mis veenis mind mängust eemale hoidma. Tundus, et Bubalo sai Marsi peatamisega hakkama, ning Raplal üldiselt oli uskumatult kehv viskepäev.

              Täna on TTÜ vs Valga, kus ma jälle jäärapäiselt üritan oma Valga juttu ajada Baronsi vastu oli neil natuke kehv päev ja Barons tabas kaugviskeid pea 50%, aga pole TTÜ ka midagi erilist olnud, ning kui kaotusi Cramole oli ka oodata, siis viimane mäng Pärnu vastu on mul endiselt meeles, kui uskumatult sitt esitus väga räsitud Pärnu vastu. See ameeriklane tundub Valgal olevat päris asjane ja ma pigem näen seda mängu 60-40 TTÜle puhtalt kodusaali pealt. Nii et Valga koef Pinnacles 3.48 tundub nagu väärtus. Vb oskad paremat nõua anda?

              Kommentaar


                Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                Hea töö nagu ikka. Kahjuks ma jalkat endale kättesaadavates kontorites ei leidnud, aga Kalevi koef tundus endalegi natuke uskumatu. Ma sain enda kontorist veel isegi 1.75ga ja läksin hooaja suurima panusega, mis õnneks alt ei vedanud. Nii et tänud selle eest Kui nägin, et Rakverelt võeti Matsalu ära ja ka Baker polnud millegi pärast rivis, siis olin tulemuses ikka üsna kindel. Pärnu-Rapla oli müstika, ning peab tänama oma kontorit, kes selleks ajaks oli Rapla koefi juba alla 1.5 kukutanud, mis veenis mind mängust eemale hoidma. Tundus, et Bubalo sai Marsi peatamisega hakkama, ning Raplal üldiselt oli uskumatult kehv viskepäev.

                Täna on TTÜ vs Valga, kus ma jälle jäärapäiselt üritan oma Valga juttu ajada Baronsi vastu oli neil natuke kehv päev ja Barons tabas kaugviskeid pea 50%, aga pole TTÜ ka midagi erilist olnud, ning kui kaotusi Cramole oli ka oodata, siis viimane mäng Pärnu vastu on mul endiselt meeles, kui uskumatult sitt esitus väga räsitud Pärnu vastu. See ameeriklane tundub Valgal olevat päris asjane ja ma pigem näen seda mängu 60-40 TTÜle puhtalt kodusaali pealt. Nii et Valga koef Pinnacles 3.48 tundub nagu väärtus. Vb oskad paremat nõua anda?
                Eile olid jah päris tulusad mängud. Maardu pealt tehti kenasti. Tundub, et Tarvast on ka Baker lõplikult Austraaliasse lahkunud ning Metsalu, nagu mainitud, mis tähendab, et suure tõenäosusega ei võida Rakvere enam ühtegi mängu see hooaeg. Tagantjärgi võin ise ka õnnelik olla, et Raplast ilma jäin, aga see ebastabiilsus on ikka täiesti müstiline.

                Ma arvan, et see Valga bet ei ole otseselt halb, aga ise hetkeseisuga skipin selle. Eks ta üks jookse-viska mäng pigem tule, aga over liin ka mõistetavalt kõrge, et see ka ei ahvatle. Tänasest algavad ka jalgpalli meistrivõistlused Esiliiga B-s ning homme Esiliigas, kus avavoorus loodetavasti leiab miskit head. Tänane Kalju U21 - Raasiku on pigem paigas ning sealt ei ole hetkeseisuga miskit võtta.

                Kommentaar


                  Mnjaa. Rakvere - TLÜ -5 sai eile kinni püütud. Uskusin ma aga tulihingeliselt, et Rapla on ka ennast käima saanud, sest loputati ju viimane mäng TLÜ satsi päris korralikult + Pärnu on ainult pakke saanud, aga tegu oli ikka printsipiaalse vastasseisuga, kus Pärnu mängis kohati väga amatöristliku maa-ala, aga oli ka WOW olukordi ja see kompinnimine maa-ala/mees-mehe peale oli ka hea. Ja Rapla kolmesed 20/2??? ärme rohkem puutu sellesse teemasse, minu jaoks oli kurb õhtu.

                  Liiguvad siin mingid maaalused jutud, et Strupovic on Valgast nahad teinud, see natukene kahandab nende võiduvõimalusi.

                  Kommentaar


                    Täna Balti liigas tundub, et Cramo - Barons under 161,5 võiks hea koht olla. Cramo viimased 6 mängu on läinud üle selle, kuid selle sees on mängitud 3x TTÜ-ga ja 1x Rakverega, kes mõistetavalt ei suuda Cramot pidurdada ja sellest lähtuvalt ei ole Cramo ka ise kogu kohtumise kaitses maksimaalse keskendumisega ning 2 VTB mängu Enisei ja Novgorodiga, kes on teadagi "visake meile palju tahate, me üritame rohkem visata" stiilis satsid.

                    Kommentaar


                      Ja Valga mängus taas uskumatud liikumised enne mängu. Enamus kontorid on nüüdseks asja lukku pannud üldse! Mingi hetk tõusis Valga koef 3 pealt paari minutiga 5.5 peale. Hoian eemale! Eks ole paista, mis seal mängus juhtuma hakkab, kuid eks arvata võib, et asi kisub kahtlaseks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                        Ja Valga mängus taas uskumatud liikumised enne mängu. Enamus kontorid on nüüdseks asja lukku pannud üldse! Mingi hetk tõusis Valga koef 3 pealt paari minutiga 5.5 peale. Hoian eemale! Eks ole paista, mis seal mängus juhtuma hakkab, kuid eks arvata võib, et asi kisub kahtlaseks.
                        Tahtsin just kirjutama tulla, et kahtlased asjad taas toimuma hakkanud. Valga on muidugi bookiede jaoks praegu mustas nimekirjas ka, et iga väiksemagi kahtluse korral suletakse kohe mäng. Kui nad praegu ise midagi korraldama hakkaksid, siis oleksid ikka täiesti uskumatud debiilid, aga võib täitsa olla, et neid šantažeeritakse. Eks hakkab põnevusega jälgima.

                        Kommentaar


                          Valga kaotab 25-ga, Ljutõts otsustas 47 punkti panna ja Baronsi eksperdist lapstreener otsustas absoluutselt teistsugust korvpalli mängida kui eeldada võis ja Nevezis +11,5 vs Tartu oleks pidanud olema kindel bet, aga miskipärast jätsin tegemata. Vahva korvpallipäev.

                          Proovime homme vähemalt Esiliigat hästi alustada. go big or go home märts tuleb.

                          Kuressaare - Rakvere. Mõlemal meeskonnal on olulisi puudujaid ja teoorias ei tohiks erilist küsimust olema, üks võistkond tuleb kõrgliigast, teine esiliiga b-st, aga tasemevahe hetkel on pigem minimaalne. Kuressaare +0,5 @2,05 on liiga hea pakkumine, et sellest mitte osa saada.

                          Flora U21 vs Tallinna Kalev. Nädalavahetusel mängiti võrdses kohtumises halliturniiril 0:0. Flora peaks analoogse koosseisuga astuma ka homme väljakule. Mängime taas puhtalt koefitsienti ja võtame Kalev +0,75 @ 1,95

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            ja Nevezis +11,5 vs Tartu oleks pidanud olema kindel bet, aga miskipärast jätsin tegemata.
                            Mõnikord on võimalik ka positiivselt üllatuda, kui lõpuks avastad, et oled selle panuse ikkagi ühes oma mitmest kontost ära teinud. Tavaliselt seostuvad sellised üllatused ikka misclickidega valele poole

                            Kommentaar


                              Vaatasin TTÜ vs Valga mängu algust, kui TTÜl lasti liikuda ilma mingi mureta ning kolmeste viskamisel ei suvatsetud isegi kätt üles tõsta. Akenbergil ja Järveläinenil oli muidugi üsna hea viskepäev kah. Samuti tehti väga palju amatöörlike vigu, mistõttu said vead ruttu täis. Midagi seal kindlasti haises ning loodetavasti ei maeta pead liiva alla. Jalgpalliliit oleks antud olukorras mängu ilmselt üldse ära jätnud. Isiklikus plaanis jättis see nali mu rahakoti sellest mängust eemale nii et hea seegi, kui midagi positiivset leida. Ise ootan pilgsalt, mis liiniga tullakse välja Rakvere vs Tartu mängus homme.

                              Kommentaar


                                Laupäevaks võtame Viljandi - Sillamäe mängus Sillamäe võidu @2,25 - mazz tõi Rahvute Karika teemas kõik juba välja, miks see panus hea on.

                                Flora - Levadia. Levadia dnb @1,85 - Floral valitsevad kaitseliinis suured probleemid ja kuigi Levadia puhul on küsimärgiks väga lühike ettevalmistusperiood kogu meeskonnaga, siis teoorias tundub refund siit küll miinimum.

                                coolbet tuli välja ka Santos @3,5 vs FCI U21, kus tuleb ka miskit välja võtta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X