320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Romario mõtted Eesti spordist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Coolbet annab ka teiseks kossu poolfinaaliks Pärnule +14,5 vs Cramo ning ML-ks koguni 16. Ma ei oleks üldse üllatunud kui Pärnu 1 mängu selles seerias kätte saaks.

    Kommentaar


      Flora U21 @1,65 ja -1,5 @2,25 on coolis väga asjalikud.

      Kommentaar


        Uue kuu esimene suurem mäng läks kohe õnnetult ja mõnitati ikka korralikult . Turgu iseloomustab asjaolu, et 30. minutil 0:0 seisul oli Flora U21 1,20 (pre sain 1,65-ga). Bookiede jaoks väga mõnus tulemus.

        Homme üritan aprillikuu kokku lüüa.

        Kommentaar


          Aprill pakkus tegelikult väga palju häid mänge, aga suurt kasumit ei õnnestunud näidata.

          Eesti jalgpalli 60 panusega tootlikus 9,4%
          Eesti korvpall oli rahulikum 19 panusega tootlikus 3,8%
          See kuu keskendusin rohkem ka rahvusvahelisele korvpallile ja jalgpallile ning sealt 2,5% kasum 64 panusega.

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Coolbet annab ka teiseks kossu poolfinaaliks Pärnule +14,5 vs Cramo ning ML-ks koguni 16. Ma ei oleks üldse üllatunud kui Pärnu 1 mängu selles seerias kätte saaks.
            Ma ei ole antud vallas spetsialist, kuid minu jaoks on väga riskantne tänases mängus Pärnut katsuda. Ehk siis nõrgem vs. tugevam vastasseisus on alati väga oluline psühholoogiline aspekt. Ma ei kahtle, et Pärnu andis endast kõik laupäevases mängus. Ilmselt isegi rohkem. Vaatamata sellele saadi kaotus ja väga valus kaotus. Ehk siis 7-mehelise Pärnu võimesse sellest vaimselt taastuda mina küll ei usu. Ja pigem, kui mingi hetk ei hakka Pärnul eriti minema, siis kaotatakse eneseusk. Ehk siis siin on Cramo 15-punktiline võit suhteliselt tõenäoline.

            Minu mõte on selles, et selle psühholoogilise faktori pärast ma oleks händikäppidega ettevaatlikum selles mängus.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Ma ei ole antud vallas spetsialist, kuid minu jaoks on väga riskantne tänases mängus Pärnut katsuda. Ehk siis nõrgem vs. tugevam vastasseisus on alati väga oluline psühholoogiline aspekt. Ma ei kahtle, et Pärnu andis endast kõik laupäevases mängus. Ilmselt isegi rohkem. Vaatamata sellele saadi kaotus ja väga valus kaotus. Ehk siis 7-mehelise Pärnu võimesse sellest vaimselt taastuda mina küll ei usu. Ja pigem, kui mingi hetk ei hakka Pärnul eriti minema, siis kaotatakse eneseusk. Ehk siis siin on Cramo 15-punktiline võit suhteliselt tõenäoline.

              Minu mõte on selles, et selle psühholoogilise faktori pärast ma oleks händikäppidega ettevaatlikum selles mängus.
              Ei saa välistada, et kõik see täpselt nii lähebki, aga pigem eeldaks Pärnult lagunemist kolmandas mängus kui ka täna kodus peaks kaotus tulema. Pärnu on play-offiks väga heasse vormi tõusnud ning väljakul ollakse väga enesekindlad. Sellist atmosfääri, nagu eile Raplas, vaevalt suudetakse tribüünidelt pakkuda, aga selgest koduväljaku toetusest saame kindlasti rääkida. Lisaks peaks Pärnul täna olema tagasi Seskus, et ka sealt on üks käik veel lisandumas võrreldes avakohtumisega. Ja mis on Pärnu peamine trump võrreldes enamus teiste tiimidega Eestis Cramo vastu, siis tänu Bubalole ei lammutata neid korvi all ära. Nagu näitas ka avamäng, siis Cramo oli sunnitud proovima rohkem 3p viskeid kui kaheseid ja kui juba Timmu on sunnitud tagant loopima hakkama, siis on see veski ainult Pärnu veskile.

              Kommentaar


                Kas Timmu Sokk over 6,5 ei tundu hea koht olevat coolbetis? Arvestades, et Varrak meest usaldab ja eelmine mäng ligi 30 minutit platsil viibida sai. Visked olid veidi paigas küll ära ( 2p 4/0, 3p 6/1, vv 4/2), kuid iseenesest varu nagu mulle tundub siinkohas võiks olla küll. Üleüldiselt tunduvad liinid mängijate punktide osas väga huvitavad. Näiteks veel Keedus 9,5; Bubalo 14,5; Reinar 10,5. Palju oleneb sellest, kuidas Seskus mängu käiku võiks mõjutama hakata. Saab tulema huvitav õhtu, et kas Pärnu suudab jälle punkt punktis mängida või Cramo võtab jõuga ära.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Drogba Vaata postitust
                  Kas Timmu Sokk over 6,5 ei tundu hea koht olevat coolbetis?
                  Pigem võiks ikka olla jah. Ma ise eripanustest võtsin Seskus under 13,5 ja Keedus over 9,5. Veel võiks pigem huvitavad mu hinnangul olla Simmons under 11,5 ja Ljutõtš over 12,5.

                  Kommentaar


                    Eilne ELB mäng Raasiku ja Keila vahel oli huvitav. Ei suutnud ära kannatada ning võtsin varasemalt Raasiku dc ja dnb ära eeldusel, et Keilale ei sobi Raasiku väike väljak ning nädalasees võiks Keilal koosseisuga rohkem probleeme olla. Koosseise nähes ei oleks seda kindlasti teinud, aga lõpptulem 4:1 Raasikule ja nagu elu näitab, siis mõnikord võib ka mitte nii hea bet tulemuslik olla.

                    Täna Tartu ja Rapla kolmas mäng. On kaks varianti, kas Tartu on pärast ebaõnnestunud mänge vaimselt täiesti läbi ning ei tule ka täna sellest miskit välja või lööb välja vastupidine efekt ning võetakse kindel võit ära. Väärtus ilmselt sellegipoolest Raplal.

                    Kommentaar


                      Kas kuskil on koefitsendid Tartu seeriavõidule ka olemas?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Busby Vaata postitust
                        Kas kuskil on koefitsendid Tartu seeriavõidule ka olemas?
                        Ei ole silma hakkanud.

                        Täna Cool üllatab Pärnu - Levadia mängu BTTS koefidega. "No" on 1,89, mis on viisakas väärtus. Marathonis nt sama asi 1,5.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          Ei ole silma hakkanud.

                          Täna Cool üllatab Pärnu - Levadia mängu BTTS koefidega. "No" on 1,89, mis on viisakas väärtus. Marathonis nt sama asi 1,5.
                          Maikuu on alanud küll selliselt, et mida parema beti teed, siis seda rohkem hävid.

                          Kommentaar


                            Kevadised murumättad ja underid on taaskord toitev kombinatsioon.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mazz Vaata postitust
                              Kevadised murumättad ja underid on taaskord toitev kombinatsioon.
                              Absoluutselt nõus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                Maikuu on alanud küll selliselt, et mida parema beti teed, siis seda rohkem hävid.
                                Olen ammu tahtnud küsida... Eks ta veidi isiklik küsimus ole, aga mis summad tähendavad väikeseid panuseid? Millised on suured betid? Muidugi on arusaadav, kui antud info ei ole avaldatav.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X