320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Live filtertatud statistika aplikatsioon/leht

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Live filtertatud statistika aplikatsioon/leht

    kas on olemas aplikatsioon või lehekülg, mis aitab leida filtrite abil endale meelepärasemaid mänge live'is? nt kui ma otsin väärtusi live bettimisel, siis oluliseks indikaatoriks on statistika. kas on olemas leht/aplikatsioon, mille abil saan määrata nt enda eelistused mängudele ja see leht/aplikatsioon kuvab mulle hetkel live'is mängitavad mängud? nt mu eelistused on, et mängitud on mitte rohkem kui 25 minutit ja ühe meeskonna poolt on tehtud kasti sees raamidesse lööke vähemalt 4 ning seejärel mulle kuvatakse need mängud.

    #2
    jutt on siis peamiselt jalgpallist.

    Kommentaar


      #3
      Live football scores and statistics software Create your own custom notifications - Unlimited alerts for Live soccer matches


      Peaks vastama täpselt su soovile, ise ei kujutaks elu enam ilma selle leheta full-time bettorina ette

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas DeploY Vaata postitust
        https://statisticsports.com/en/live-games

        Peaks vastama täpselt su soovile, ise ei kujutaks elu enam ilma selle leheta full-time bettorina ette
        Saad ise teha notificationid erinevateks situatsioonideks ja täpselt ka selleks samaks, mis siin näitena ette tõid, tõmbad telefoni ka sama appi ja tulevad sulle otse telefoni ka notid.

        Kommentaar


          #5
          Tundub, et LITE-ga pole väga midagi teha? Vähemalt DELUXE?
          et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
            Tundub, et LITE-ga pole väga midagi teha? Vähemalt DELUXE?
            Kasutan Deluxe jah, saab vist 7 päeva free triali ka proovimiseks, veits vōtab aega, et notificationid ja nende tegemine selgeks teha, aga tegelt väga lihtne kui pihta saad

            Kommentaar


              #7
              Eesti leht ka, toetame kodumaist 😄

              Kommentaar

              Working...
              X