320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    fck need kombod on pasad. 7 erinevat kombot teinud see nädal...kõigis 7s on üks tulemus teisi läinud, kui ennustatud oli. Fck this shit.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Athletic Bilbao

      Kommentaar


        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
        fck need kombod on pasad. 7 erinevat kombot teinud see nädal...kõigis 7s on üks tulemus teisi läinud, kui ennustatud oli. Fck this shit.
        Ma see nädal 6 erinevat kombot teinud ja kolmes olen ka üsna napilt võidust ilma jäänud. Täna veel eriti napilt, kui juba eelpool mainitud Di Natale suutis lisaaja esimesel minutil Anzhi vastu viigi tabloole seada ja mu 6 mängulise kombo pekki keerata.
        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

        Kommentaar


          Ei osanud/julgend kombotada täna palju - Udi-Anzi mängus jäi ~8.5 koefisest piletist 1 värav puudu (2,5 over). Lazio, Rubini double-chance'id samal piletil läksid ka pihta. Nullis õhtuga.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
            Tegin ka tänaseks midagi, lükkasin 20 euri peale ja kombineerisin erinevalt, et üks võit = raha tagasi. Ees koef, sulgudes potentsiaalne võit.

            Päris palju sõltun sellest, et Anji jätkab Hiddinki käe all väga ründava stiiliga mängimist ja udi-anji mäng tuleb lahtine.

            Lyon - Sparta 1
            Hapoel - Atletico 2
            Kopenhaagen - Molde 1
            Napoli - Aik 1

            5,13 (20,51)

            ---

            Maritimo - Newcastle 2
            Stutt - Steaua 1
            Udi - An˛i over 1,5

            5,82 (23,27)

            ---

            Bilbao - Ironi 1 (händikäp 0-1)
            Leverkusen - Metalist 1
            Bordoo - Brügge 1

            4,57 (18,28)

            ---

            Genk - Videoton 1
            Inter - Rubin over 2,5
            Udi - Anzi over 2,5

            6,6 (26,39)

            ---

            Inter - Rubin 1
            Rapid - Rosenborg 1
            Levante - Helsingborg 1
            Udinese - Anzi 1
            Dnipro - PSV 1

            39,61 (39,61)

            ---

            Tottenham - Lazio over 2,5
            Twente - Hannover 2
            Bilbao - Ironi over 2,5

            14,68 (44,04)
            Saan ühe odava õlle osta endale.
            sigpic

            Kommentaar


              Kuna Eurooopa leaguet ma ei seedi,siis panustasin täna ainult anzi kahekordsele ja levante võidule.10nese koeffiga kombo keeras käkki athletic,seda ei osand tõesti ette näha
              Suhkruhaige

              Kommentaar


                Kui vaadata juba vaikselt nädalavahetusel peetavatele liigamängudele ette, siis esimene mäng, mis mulle silma jäi ja mille koef on suhteliselt magus.

                Athletic Bilbao - Malaga 2.25 3.30 3.10
                Võib isegi händikäpi ka proovida
                Athletic Bilbao - Malaga H(1 - 0) 2 6.75

                Bilbao on ainuke meeskond, kellele on La Ligas peale 4 vooru üle 10 värava löödud (tervelt 12), Espanyol järgmisena 10. Malagale aga on ainult löödud 2. Teades, kui halvasti täna Bilbao mängis Euroopa Liigas oma kodus suhteliselt nõrga Iisraeli klubi vastu ja millist mängu näitas Meistrite Liigas Malaga Zeniidi vastu, siis mõlemad panused tasuvad minu silmis kindlasti proovimist. Huvitav on näha, kui madalale koefid langevad vähem kui 3 päevaga. Juba praegust peaks Bilbao võit 2.25 ja Malaga võit 3.10 vastupidi olema.
                "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                Kommentaar


                  Olen elus varem umbes 5 korda erinevaid koguseid sente NBA mängudele panustanud. Nüüd mõtlesin, et fakit, paneks mõned sendid ka täiega drawing dead kombole. Vähemalt saab huvitavaid asju rootida

                  bet.jpg
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar


                    *Sisaldab potensiaalseid võite ootel olevatelt tulemustelt
                    Pileti detailide lehelt leidsin.
                    Triobeti tegelased, kellel siin konto on, ajage korda asi

                    Teine küsimus on selline, et kui ma läksin hoogu ja tegin 15 mänguga pileti, siis pm kui ma võidan, saan panustatud raha(mitte 142x) lihtsalt tagasi ning kui kaotan, siis olen ilma? (sest eksisin Triobeti panuste reeglite vastu) Miks süsteem üldse laseb sellist panust läbi?

                    Kommentaar


                      homne Amkari draw no bet, brightoni v6it ja PSG handicap annab kokku koefiks 22,52.

                      Kommentaar


                        Uskumatu. Mul oli kena raha CSKA peal komboga ja kui arvuti avasin, olid nad 0:2 kaotusseisus mingi Volga vastu. Mõtlesin, et teen Livebetis järkade väravalööjatega raha tasa, aga ennäe - CSKA võitis ka kasum kasvas kolmekordseks!

                        D˛agoevilt ikka väga kena käärlöök, tehes seisuks 2:2!!!
                        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas football2u Vaata postitust
                          Uskumatu. Mul oli kena raha CSKA peal komboga ja kui arvuti avasin, olid nad 0:2 kaotusseisus mingi Volga vastu. Mõtlesin, et teen Livebetis järkade väravalööjatega raha tasa, aga ennäe - CSKA võitis ka kasum kasvas kolmekordseks!

                          Džagoevilt ikka väga kena käärlöök, tehes seisuks 2:2!!!
                          Sama siin

                          Aga oot, panustasid siis Livebetis,et CSKA lööb järgmise või mida täpsemalt?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas football2u Vaata postitust

                            Džagoevilt ikka väga kena käärlöök, tehes seisuks 2:2!!!
                            See oli tõesti supervärav.

                            Üldjuhul on vägagi kasumlik panustada favoriitide peale, kui nad on jäänud kaotusseisu. Kui võitu ära ei tule, siis viigi punnitavad ikka välja ning double chance koefitsendid üldjuhul täitsa head.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                              Sama siin

                              Aga oot, panustasid siis Livebetis,et CSKA lööb järgmise või mida täpsemalt?
                              Jah. Livebetis suutsin kõik kolm väravat ära "skoorida" ning väääga kena kasum. Ja mäng oli ka vaatamist väärt, kõik CSKA väravad olid väga kaunid. Mängupilt oli selline, et Volga ei suutnud teisel poolajal midagi, kuid kohe armeepoiste võitu (koef 8,0) ei julgenud panna.
                              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                              Kommentaar


                                Olks. Ma olen elus vist 2x Livebetis panustanud, mõlemal korral,et favoriit olles 0-1 taga, võtab võidu.. Mõlemal korral on raisad viigi teinud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X