320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kusjuures, mul meenus, et triobetil on see mingi mobiili kaudu panustamise võimalus ka ju. Hetkel ei viitsi uurida, aga seda ju takistada ei peaks saama.

    Kommentaar


      Triobet ja Unibet on ära kyll blokkitud aga arvutisse tõmmatud pokkeritarkvara saab ikka kasutada , aint võidetud raha on vist võimatu välja kanda.
      www.netsoccer2.com

      Kommentaar


        otsige aga oma starmani omavad sõbrad üles ja minge neile külla, vähemalt eile oli triobet veel ilusti olemas.. ootan siin juba pikalt, et näha kui kindla lähendusega välja tullakse, näpud sügelevad:P
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Ma ei saa teie hädaldamisest aru. Siinsamas teemas on ära toodud töötav viis blokist kõrvale hiilida. BLOKIST. Triobet ja kõik muud kontorid töötavad ju edasi ja ilmselt osa neist peagi unblockitakse, aga seni NAD TÖÖTAVAD ju ikka edasi. Mis põhjusel te sealt oma rahasid välja kannate või kardate, et seda teha ei saa, ma ei mõista kohe üldse.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Algselt postitas elx Vaata postitust
            otsige aga oma starmani omavad sõbrad üles ja minge neile külla, vähemalt eile oli triobet veel ilusti olemas.. ootan siin juba pikalt, et näha kui kindla lähendusega välja tullakse, näpud sügelevad:P
            Eile kell 19:00 oli starmanil ka blokitud.
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Selline ettevõtmine siis: http://petitsioon.ee/internetikasiinod-vabaks

              Kommentaar


                Nunnu. bwin pakub mingit spets programmi, et sinna ikka ligi saaks.

                Kommentaar


                  Tahtsin just sama asja mainida. Võiks mõned teised ka sarnast asja pakkuda varsti.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Epic Vaata postitust
                    Nunnu. bwin pakub mingit spets programmi, et sinna ikka ligi saaks.
                    Ma üldiselt ei alahindaks maksu- ja tolliameti võimekust. Ega peaks nunnuks seaduste mittetäitmist võimaldavaid programme.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                      Ma üldiselt ei alahindaks maksu- ja tolliameti võimekust. Ega peaks nunnuks seaduste mittetäitmist võimaldavaid programme.
                      Ma ei tahaks küll kuhugipoole kalduda, aga see teine lause kõlab nigu herr McN.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        Ma ei tahaks küll kuhugipoole kalduda, aga see teine lause kõlab nigu herr McN.
                        keegi peab ju esindama mõistuse häält.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                          keegi peab ju esindama mõistuse häält.
                          pole küll süvenenud, aga see seadus lõhnab natuke naljakalt ja ikka rahastajate poole viltu, aga see selleks. ma niikuinii ei mängi enam.

                          Kommentaar


                            ma nagu olen aru saanud, et see kas ja kuidas sa blokeeritud lehele ligi pääsed pole kuritegu.

                            ning antud-juhul EV puhul, on mõistuse hääl kusagil väga soojas ja pimedas kohas.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dannar Vaata postitust
                              pole küll süvenenud, aga see seadus lõhnab natuke naljakalt ja ikka rahastajate poole viltu, aga see selleks. ma niikuinii ei mängi enam.
                              noh, see on ilmselt juba natuke muu teema ja selle kohta ei oska ma midagi öelda. samas seadus ikkagi kehtib täna.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                ma nagu olen aru saanud, et see kas ja kuidas sa blokeeritud lehele ligi pääsed pole kuritegu..
                                Kuritegu on see, kui sa Armin Karu kasiinos ei mängi.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X