320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    http://forum.bettingadvice.com/showthread.php?t=5950 Siin kirjutab ka, et kombodega teenib "maja" iga panustatud 100 euri kohta suurema summa.

    Kommentaar


      Cannumani matemaatika tundub jah igati mõistlik.

      Aga sellele, et kombode tegijad toovad kontorile rohkem tulu, ma vastu ei vadleks.

      Kui on valida, kas panna 10 eurot 2x2x2 koefisele kombole (8) ja saada kasum 70 eurot või panna sama kasumi eesmärgil 70 eurot 2-sele koefile, eelistatakse ikka 10 eurot.

      Enda kogemusest tundub suure komboga saadud võit päris võimas, aga kui siis lõpuks võidetud ja kaotatud panused kokku lüüa, läheb see tulemus pikal perioodil metsa poole.

      Kui selle 70 eurot kindla mängu peale lükkad, siis sa oled tõenäoliselt teinud ära kordades suurema töö, et olla kindel antud koefitsiendi väärtuses kui kombo kolme mängu puhul.

      Ütleks, et tõenäosus, et sa võidad ühe hoolikalt valitud 70 eurose 2-koefise bettiga on suurem, kui seitsme 10-eurose 8-koefise komboga, sest reeglina tähendab see ka seda, et sul on A) mõned mängud mitmes kombos ning üks kiiva läinud mäng rikub mitu kombot, B) paljud mängud on valitud välja ilma suuremate teadmistega. Isegi, kui üks neist võidab, on maja jaoks kaotus väikene: 10 eurot. Proovisin vahepeal hoolikalt kombosi välja valida, kaks nädalat jäin umbes 1,10-ga plussi ning kolmas oli juba miinused.

      Üldiselt olen aina rohkem veendunud, et järelekontrollitud väikeses koefis on parim väärtus. Ainus liiga, kus mina suurte koefidega mängida julgen, on Itaalia. Kuigi teinekord on ka mujal kindlad asjad suurema koefiga - handicapid eelkõige.
      Last edited by Tanel; 29.12.12, 12:01.
      sigpic

      Kommentaar


        Kas moneymaker ei olnud mitte see vend kes kirjutab peibe transleitoriga : ärgee hihhii panuztag22 itaalia liigalee , z2zt zeal 0n kõik (A) mängud k0kqleppemängud icc ?
        Suhkruhaige

        Kommentaar


          Algselt postitas N4pster Vaata postitust
          Moneymaker ükskord kirjutas oma blogis, mis on ka siit läbi käinud, et alustades panustamisega ei mingeid kombosi, vaid üksikmängud ja et kombode peale võib mõelda alles peale 1-2 aastat aktiivset panustamist ja siis ka ainult 2-4 kombod, mitte suuremad. Arvestades et 2012 teenis ta umbes 170 000 eurot, siis ma arvan, et ta teab mida räägib ja tasuks seda kuulda võtta, kui tahta üritada sellega teenida.
          Tsitaat Moneymakeri viimasest blogist.
          "Bankroll millega alustasin aastat oli 37 000€ ja hetkel suudan selle aasta lõpuks, kontodele/pankadesse/transferidesse jne kokku 43 000 sisse jätta."

          Kommentaar


            Algselt postitas Milanista Vaata postitust
            Kas moneymaker ei olnud mitte see vend kes kirjutab peibe transleitoriga : ärgee hihhii panuztag22 itaalia liigalee , z2zt zeal 0n kõik (A) mängud k0kqleppemängud icc ?
            Ita pole nii hull, kui ikka aastate jooksul mänge vaadates, tulemusi sisestades (soccerneti jaoks kaks korda) ja jälgides mingid mustrid jms pähe kuluvad.

            Vaatasin oma detsembri Serie A-le tehtud üle 10-eurosed betid üle, teoreetilises olukorras, kus ma oleks kõigile sama summa pannud, on kasum 2,5-kordne. Kui ma suutnuks välja jätta Interi mängud, siis oleks see lausa 5,5-kordne ning mööda läinud teiste bettide koefitsiendid on 2,35, 3,54 ja 3,84 ning needki olid üsna napikad.

            Kuigi oleks rumal väita, et neid fixe aset ei leia või, et need toimuvad ainult väikeklubide vahel. Kui ikka Milani asepresident hakkab 0:3 kaotusseisus Lecce vastu enne poolajapausi kõnesid tegema ja teisel pooajal jookseb Lecce väljakule nagu nad oleks puhukusel ja lõppseisuks on 4:3, siis on naiivne arvata, et ta ütles oma naisele, mida ta õhtul süüa soovib. Antud juhul ei ole see mingi torge Milani suunas, vaevalt, et Inter või Juventuski praegu kuluaaride taga eeskujulikult tegutsevad, rääkimata Napolist.

            Aga aastate jooksul kuluvadki teatud asjad pähe ning tead, mis mängudes veidraid asju juhtuda võib ja kelle kasuks. Alati ei pea ka mängutulemusele panustama.

            Muidugi, kui süva-Premmi fänn otsustab Ita peale panna, siis ta võib üsna kergesti näppu lõigata.
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas Shaq Vaata postitust
              Tsitaat Moneymakeri viimasest blogist.
              "Bankroll millega alustasin aastat oli 37 000€ ja hetkel suudan selle aasta lõpuks, kontodele/pankadesse/transferidesse jne kokku 43 000 sisse jätta."
              "Rahalisest võidust ma ei räägiks, aga võin öelda, et eesmärk teenida 5 korda rohkem plussi, kui bankroll aasta alguses oli, sai peaaegu täidetud". Kas seda panid tähele? Ta võtab iga kuu mingi summa välja. Millegi eest peab ju elama Ei kujuta ette, mis aasta kasumist võiks siis rääkida kui ta jätaks suurema osa teenitud rahast bankrolli sisse ja seega suurendaks panuseid. Miljon aastas poleks vist kaugel.


              e: kas keegi siit peale minu ka lay panustamisega tegeleb, nt. betfairis?

              Kommentaar


                Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                Kuigi oleks rumal väita, et neid fixe aset ei leia või, et need toimuvad ainult väikeklubide vahel. Kui ikka Milani asepresident hakkab 0:3 kaotusseisus Lecce vastu enne poolajapausi kõnesid tegema ja teisel pooajal jookseb Lecce väljakule nagu nad oleks puhukusel ja lõppseisuks on 4:3, siis on naiivne arvata, et ta ütles oma naisele, mida ta õhtul süüa soovib. Antud juhul ei ole see mingi torge Milani suunas, vaevalt, et Inter või Juventuski praegu kuluaaride taga eeskujulikult tegutsevad, rääkimata Napolist.
                kus see coco premier=fixed post on? aasta tinfoili valimiseks peaks kõrvuti panema.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                  e: kas keegi siit peale minu ka lay panustamisega tegeleb, nt. betfairis?
                  uuel aastal mõtlesin sellega tegelema hakata. Aga kuidas toodab? Mänge raske valida? Palju tavaliselt teenida tahad, N4pster...sest jamh tagatis kisub suureks
                  Aga mis sellest nt arvata: http://www.laytips.edicy.co/et (Täiesti lamp?)

                  Kommentaar


                    Ise just tellisingi selle teenuse No 4 kuu kasum 10 euristega on seal kuskil 450 kandis (pole dets. kasumit paar nädalat üle arvutanud) Vaatab mis seis mai lõpus on. Kui jätkab sama hooga siis minu arust igati soliidne kasum, arvestades paljud meist ikka pikas perspektiivis kasumis on ja veel sadade eurodega.

                    e: ise olen nädal aega layga panustanud ja praegu 4/5 täppis ja kasum 20 eurostega 50 euri. Seni olen kõiki tema tipe järginud (pluss ise ühe mängu valinud) va stoke vs pool kus tip oli et lay stoke. Täna kavatsen teha 2-3 panust. Olen rahul kui 10 euriste panustega kuukasum vähemalt 100 euri, 20estega 200 jne. Vaikselt plaan bankrolli kasvatada ja siis sügisest suuremate panustega (50-80 eurot panus) pihta hakata kui teenus ikka asjalik.

                    Tänased tipid laytipsist:

                    England-Premier League ; Sunderland - Tottenham ; Lay Sunderland 3.9
                    ***
                    England-Premier League ; Stoke - Southampton ; Lay Southampton 4.5
                    ***
                    England-Premier League ; Reading - West Ham ; Lay Reading 3

                    Kommentaar


                      Kuigi tõenäosus raha ikkagi rohkem kaotada on alati lõppkokkuvõttes kindel, ei saa siiski combot alahinnata. Paned 1 euro ja võid õhtuks sellest 15 saada. Et sellest 1 eurost üksikpakkumistega 15 teha, see on ikka üpris lootusetu juhtum, võtab palju aega, parem oleks ikka päris tööle minna.

                      Minu osalus ennustamises piirdub 2004. aasta paiku sprordiennustuses, kui jõudsin väikeste kombode toel 300 kroonist tuhandeni, aga siis rikkus üks Nevezise kossu üllatuskaotus hulga kombosid ära ja kogu tulu kadus. Allesjäänud umbes 300 mängisin siis riskipanustega peaaegu nulli ja jätsin selle äri teistele.

                      Kommentaar


                        Proovin ka pisut:

                        1) Fulham vs Swansea....Kaldun kodumeeskonna poole. Ruiz on tagasi, seega saab Berba keskenduda oma leivale ehk siis ründetegevusele ja ei pea enam väga madalale tulema, et pooliku käest palle kätte saada. Kui keegi nägi viimast mängu Sotoniga, siis Ruizi sissetulemisel elavnes Fulhami mäng silmpilkselt ning vaid Bairdi idiootne käsi kastis võttis neilt 3 punkti. Swansea on tegelikult ju hooaega jube hästi alustanud, kuid nende viimast mängu readinguga vaadates jätsid nad üsna kesise mulje. Ja kindlasti peab mainima, et Michu, kes on walesi meeste rünnakute keskne isik olnud terve hooaeg, on mängust väljas. Seega Fulham koefiga 2.2-2.3 tundub minu jaoks parim bett see nv.

                        2) Manu vs WBA...seal prooviks both to score (1.7-1.8 koef) Manul, nagu me teame, on kaitse üsna läbisõiduhoov, kuid rünne ilmselt ka liiga parim. Samas kui võrrelda WBA-d viimati OT-l käinud Newcastlega, siis on kesk-inglismaa poiste kaitse see hooaeg märgatavamalt kindlam. Foster & Co on hästi hakkama saanud ning puurivahil ka kindlasti lisamott endise klubi vastu hea esitus teha. Ründes on Clarkel ka väga hea valik ning Long, Lukaku ja Ode, kes iganes neist ka ei mängiks, peaks punaste kaitsele parajalt peavalu valmistama. Üks bett oleks seal veel WBA +1,5 ehk siis nad ei tohiks kaotada enama kui 1 väravaga, kuid selle otsustan ära siis, kui olen koosseise näinud.

                        3)Norwich vs City paneks under 2.5 väravat.koef umbes 2. Riski armastavatele soovitaks under 1.5 (koef 4 kanti). City on väravate löömisega ilmselgelt hädas. Keegi mainis, et meeskonnad on suutnud leida viisi, kuidas nende vastu kaitsta. Pannakse keskelt käigud lukku ning kuna helesinistel pole äärtes eriti variante ning need nn. ääred armastavad jubedalt sisse lõigata, siis joostakse lihtsalt vastu kiviseina oma rünnakutega enamuse ajast. Nii Readingu kui Sunderlandi kaitse on viimastes mängudes suutnud City rünnakuid üsna edukalt kaitsta ning ma isiklikult pean Norwichi mõlemast tiimist paremaks. Chelsea vastu mängiti kaitses väga kompaktselt ning meeskonna, kes suutis vaid 3 päeva varem 8 lüüa, lubati vaid üksikud võimalused ning ilma Mata briljante momendita oleks see võinud vabalt jääda ka 0-0. Norwichil endal muidugi ründes kiita ei ole. Keskmiselt on löödud umbes 1 värav mängu kohta ning ka Chelsea vastu ei olnud eriti võimalusi. Ei suudetud terve mängu jooksul isegi suurt Peetrit ohustada. Seega pakun mängu seisuks 0-0 või kummalegi poole 1-0.

                        Veel pisut mõtteid:

                        Villa vs Wigan paneks Wigan DNB (koef 2 kanti) Jube hästi on mängitud viimasel ajal tegelikult ning mängudest Arsenali ja Evertoniga oleks mängupildi poolest vääritud vähemalt punktigi. Kõik sõltub, kuidas Villa tuleb rongi alt välja. Räägivad küll, et on hea, et peale sitta esitust tuleb kohe uus mäng peale, kuid ma pole kindel, kas niivõrd noore meeskonnaga selline asi kehtib. Spursi vastu oli ka üsna õnnetud ning ma arvan, et Lambertil on käed jalad tööd täis.

                        Reading vs WHU ja Stoke vs Sotonit väldiks täna. Readinguga ei tea kunagi, mis juhtuma hakkab. Vahel teevad goalfeste, vahel mängivad jube kinniselt. Brian ilmselt kaitsajd jätnud ületunde tegema ja kodus Swanseaga saadi kaitse hästi lukku. Samas rünne jäi sedavõrd kehvemaks. Kuna ka Big Samil variante väga pole vigastuste tõttu ja tema mentaliteet teadagi ju see, et võõrsil on iga viik kõva tulemus, siis under 2.5 või viik oleks vastu isegi ok betid.

                        Põhibetid siiski Fulham, Manu vs WBA BTS ja Norwich vs City under 2.5!

                        Kommentaar


                          City mängu kohta on mul eelmise mängu järgsete kommentaaride ja viimaste mängude impotentsuse põhjal selline arvamus, et Mancini tahaks täna väravaid näha. Ohtlik mäng.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Kus neid laypanuseid muidu teha saab?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              Kus neid laypanuseid muidu teha saab?
                              Betfair-st olen kuulnud, teiste kohta ei tea.

                              Kommentaar


                                Rangers, oh jeesus. Queens Park ikka väga sitt ning küsimus oli kogu aeg, kas Rangers lööb ära või mitte, aga tundub, et ei suuda. Tsenderdused jms ikka masendaval tasemel ja vahet pole, kas Queens Park oli kümnekesi või üheteistkümnekesi. Umbes 15 veel aega, jääb veidi vasemaks (panin handicapiga).
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X