320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Shaq Vaata postitust
    Manchesteri klubidele panustamine siiani tundus olema ainuõige otsus.
    Nüüd peab nuputama,et kas raha ka Arsenali peale panna või ei.
    Võid ju proovida seda, et Arsenal lööb mõlemal poolajal värava. Või siis proovida üle 2,5 värava lööb Arsenal.

    Kommentaar


      Algselt postitas football2u Vaata postitust
      Mõnu, võta kokku end Ei tegelt ManU 1,85 võit ja õhtune Arsenali võõrsil Southamptoni vastu on ka aina tõusmas. Hittige!

      E: ManU juhtib 2:0 juba.
      Ärge pange mind tähele jah. Õnneks jäi endal pangakaardid koju ja seetõttu ise midagi ei panustanud. uus aasta algas kenasti.

      Kommentaar


        Swansea
        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

        Kommentaar


          villa võit vist oli 4.0 enne mängu. Minu rahad läksid muidugi handiga City peale esimese poolaja lõpupoole seisul 0-0

          Kommentaar


            Algselt postitas dontastik Vaata postitust
            Swansea
            sama siin...

            siiski mul veel lootust päev normilt lõpetada. Arsenal ja siis see veel ootel:

            Algselt postitas petteri Vaata postitust
            Kes homme jalkat ennustavad bet365-s, siis lisage kindlasti see asi endale kombodesse:
            1.01.2013 21:20 Darts PDC World Championships. Phil Taylor v Michael van Gerwen. Most 180s Michael van Gerwen 1/7.

            Koef küll väike, kuid see on tõesti 100-protsendiline asi. Eile olid poolfinaalid ja seal nt van Gerwenilt 14 korda 180, Taylorilt oma poolfinaalis vaid 4 täistabamust.
            40 euri nende taga.

            Kommentaar


              Ja väikesed panused toidavad endiselt! Esimene oli siis selline: Swansea - Aston Villa over 1,5, Wigan Athletic - Manchester United 2, Tottenham - Reading Tottenham over 1,5, West Ham United - Norwich City over 1,5 ja West Bromwich - Fulham over 1,5. Koef kokku 4,17 ja peale 20€.

              Teine panus siis, millest kaks juba õiged: Manu võit, Tottenhami võit ja Arsenali võit. Koef 3,77 ja 25€ peale.

              Kommentaar


                Cmon, kes siis sellist mängu Swansea C.- Aston Villa ennustab ja veel pärast AASTAVAHETUST
                Enivei, Totu ja Manu võidus olin ise ka kindel. Totu heas hoos! Kuid praegust mängu south-arsenal vaadata, siis noo...arsenal natukene pingutaks lööksid southil ikka puuri korralikult täis, aga poistel ei taha mõnikord söödud adressaadini jõuda

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  Teine panus siis, millest kaks juba õiged: Manu võit, Tottenhami võit ja Arsenali võit. Koef 3,77 ja 25€ peale.
                  No tra, Arsenal. Vähemalt sai esimese panusega korralikult plussi teenitud ning väga masenduses olema ei pea.

                  Kommentaar


                    Mul oli Villa võidule 5€ pandud koefiga 5,75... Ja siis nemad oskavad 93 minutil lasta viigivärava lüüa...

                    Kommentaar


                      Olin ka üks lollidest kes arsenali joodikute pärast näppu lõikas. Ise süüdi, kõik aus.

                      Kommentaar


                        Täna teeb sellised panused nba.

                        1. Vasquez over 22,5 punktid ja söödud
                        2. Denver lõpetab Clippersi võiduseeria - Denveril on kodus ainult üks kaotus,mis on liiga kõige parem näitaja, lisaks vorm tundub ka enamvähem
                        3. Denver Clippers üle 206,5

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Olin ka üks lollidest kes arsenali joodikute pärast näppu lõikas. Ise süüdi, kõik aus.
                          +1
                          Manchesteridega teenitud raha lendas tuulde.

                          Kommentaar


                            Ma jällegi teenisin City handicapiga rohkem kui Arsenaliga kaotasin.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                              +1
                              Manchesteridega teenitud raha lendas tuulde.
                              sama siin, hea töö arsenal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas petteri Vaata postitust
                                Kes homme jalkat ennustavad bet365-s, siis lisage kindlasti see asi endale kombodesse:
                                1.01.2013 21:20 Darts PDC World Championships. Phil Taylor v Michael van Gerwen. Most 180s Michael van Gerwen 1/7.

                                Koef küll väike, kuid see on tõesti 100-protsendiline asi. Eile olid poolfinaalid ja seal nt van Gerwenilt 14 korda 180, Taylorilt oma poolfinaalis vaid 4 täistabamust.
                                Taylor läks 180netes 1-0 ette ja koef tõusis 1/3 peale. Enne mängu oli see juba 1/9 peale langenud. Sai siis suurem litakas van Gerweni peale pandud ja tuli muidugi ära lol See igastahes päästis mu järjekordse katastrofaalse panustamise päeva.

                                Nüüd aga all eyes on NBA.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X