320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Panustasin 5€ Napoli ja Atletico võidule (@4 annab mulle BET365), kuigi olen üpris kindel, et mõlemad mängud jäävad viiki.

  Kommentaar


   Napoli toitis, kuigi ise jagasin mitme betti peale ning üks magusamaid (esimese poolaja 1,5+ jäi tulemata). Siiski sai kätte Napoli over 1,5+ ja pärast esimest kümmet minutit pandud overall 4,5+.
   sigpic

   Kommentaar


    Algselt postitas zizi Vaata postitust
    RCD Mallorca vs Atlético Madrid ->Both teams to score? Koef. Ligi 2'ga.. Pakun tänaseks sellist asja :P
    Aga mis rahvas arvab?
    Noh, tootis. Keegi panustas ka ? hea tip oli ju....

    Kommentaar


     Algselt postitas zizi Vaata postitust
     Noh, tootis. Keegi panustas ka ? hea tip oli ju....
     Jep. Lisaks veel Napoli-Roma mängul sama asi.

     Kommentaar


      Kas ma olen pime, et ei näe ballon d'ori enam Triobetis? Tahaks tasuta raha teha veidi.

      Kommentaar


       Nii, võtab siis Serie A ennustuse kokku. Tagantjärgi peab ütlema, et talvepausi mõjusid sai alahinnatud.

       Algselt postitas Tanel Vaata postitust
       Itaalia Serie A nädalavahetus. 2 mängu laupäeval, 8 pühapäeval.

       Selja taga on pikk paus ning üritan ettevaatlik olla detsembri põhjal ennustamisega. Koefid 365-st.

       Värvid:

       Roheline - pane maja peale (vähemalt 4/5, et juhtub)
       Kuldne - peaks ära tooma (vähemalt 2/3, et juhtub või 3/4, aga koef veidi madal)
       Punane - julgematele (vähemalt 1/2, et juhtub või 2/3, aga koef veidi madal)

       Catania - Torino: Catania on kodus väga tugev ning Toro võõrsilvorm on olnud kehvake. Toro on kaitses üks liiga soliidsemaid, aga usun, et Catania @ 1,85 on siiski mõistlik. Riskantsem variant oleks ka Catania to win to nil @ 3,00. Kuna Catania kipub väiksemate tiimide vastu väga ründav olema on over 1,5 @ 1,33 OK väärtusega, aga kes tahab suuremat kasumit, võib ka proovida First Half goals over 0,5 @ 1,44.
       Kahtlane mäng. Catania parim mängija otsustas umbes 15 minuti järel lampi punase teha endale - kas korraldused kuskilt või kammis lihtsalt. Ilma selleta oleks tõenäoliselt kõik ära tulnud, sest nägin ainult esimest poolaega, aga seda domineeris Catania üsnagi selgelt ka kümnekesi. Penalti lajatati ka esimesel poolajal Catania poolt latti, mis rikkus mu enda kasutatud 1. poolaja väravad ära.

       Lazio - Cagliari
       : Lazio @ 1,57 on suurepärane. Veelgi parem koef on Lazio to score over 1,5 @ 1,72. Julgem mees võib ka Lazio -1 @ 2,60 proovida, sest ma ise annaks handicapile 2,00 praegusel hetkel.
       Tulid ära, kuigi napilt. Lazio oli pärast talvepausi veidi roostes, aga mängupildi põhjal oli ka pakutud 2,00 koef handicapile üsna õiglane ning 2,60 tasus riskimist. Ise kasutasin Lazio't Asian -1 handicapiga, mille koef oli 1,90. Asiani puhul viiki pole ehk siis sain panuse tagasi.

       Udinese - Inter: varasemad Interi-tipid on mööda läinud. Hoian eemale seekord.
       Oleks ilmselt soovitanud mitte Interi poolt panustada ja öelnud, et Udi koef oli riski väärt. Ise pistsin kopikad selle peale, et Luis Muriel lööb värava (3,60) ja tuli ära.

       Milan - Siena: Milan @ 1,30 on hea. First half goals over 0,5 @ 1,28 on samuti hea. Siena läheb kindlasti kaitsma, aga nad ei ole selles väga head pole, seega: Milan to score over 1,5 @ 1,40 on mõistlik. Milani -1 on 1,90, aga ma ei ole selles nii kindel, pigem soovitaks veidi suuremat koefi jahtides mõelda over 2,5 goals @ 1,65 või Milan to score in both halves @ 1,83, sest Milani enda kaitse on paras juust ning see muudab handicapi ohtlikuks.
       Esimesel poolajal väravaid ei löödud, aga ülejäänud kolm olid OK, kuigi napimalt kui ootasin.

       Chievo - Atalanta: Pigem mäng, millest hoiduda, sest Atalanta läheb reeglina võõrale väljakule nulli hoidma. Under 2,5 @ 1,57 on ehk mõistlik, aga võib ka 2:1/1:2 mäng tulla. Atalanta on võõrsil kehv olnud ja Chievo kodus hea, aga Chievo 1X @ 1,30 ei ole väga ligikutsuv, pigem paneks Atalanta clean sheet, NO @ 1,30. Ainus suurem koef, mis meeldib, on Yellow cards over 5,5 @ 2,00, sest ise pean seda veidi tõenäolisemaks kui 50-50, pigem 60-40 (muide, kui kaartide üldarvule panustate, siis vähemalt 365-s on üks punane kaart väärtusega 2 kaarti ehk siis kui mängija saab teise kollasega punase, siis ta saab kokku 3 kaarti, vähemalt nii sain ma aru reegleid lugedes).
       Kõik OK välja arvatud kaardid, mis jäid lõpuks nelja peale.

       Fiorentina - Pescara: Fiorentina mängustiil ei tohiks Pescarale kuidagi sobida. Fiorentina @ 1,25 on suurepärane investeering. Fiorentina -1 @ 1,80 on samuti väga hea. Isegi Fiorentina -2 @ 3,00 julgenuks enne talvepausi ära võtta, aga täna paneks pigem Fiorentina over 2,5 goals @ 2,10. Väravatele üle minnes on ka kindlatest värkidest rääkides First Half goals over 0,5 @ 1,25 fantastiline. Total goals over 2,5 @ 1,53 on samuti pöial püsti materjal.
       Kõik mööda. Fiorentina ei suutnud alguses ise ära lüüa ning unustas vist kõige keskel kaitsmise ära. Küll varsti tagasi põrkavad ning saavad jälle oma pausieelse hoo sisse. Usun, et võib julgelt edasi loota nendele, kuigi enda suurim panus oli just tolle mängul ja Fiorentinal Asianiga -2.

       Genoa - Bologna: Genoa kaitse on sel hooajal väga kehv ning seetõttu on loogiline oodata väravaterohket mängu, aga ma kahtlen selles natuke. Samas on over 2,5 @ 2,05 küllaltki kutsuv. Üldist tulemust ennustades kaldun Genoa poole (2,30). Ainus, millele kindlasti alla kirjutada julgen on Bologna clean sheet, NO @ 1,25.
       2,05 küll ära ei tulnud, aga Genoa võit (2:0) ja vähemalt üks värav tulid. Ise läksid vahe peale ning panin Genoa to score over 1,5, mida pakuti 2,25-ga.

       Juventus - Sampdoria: Juventus @ 1,20 on hea investeering/kordaja. Nende koduvorm oli enne pausi väga hea, nii et võib julgelt panna ka Juventus -1 @ 1,50 või Juventus 1/1 @ 1,57. Sampdoria eelmiste võõrsilmängude hea väravalöömisstatistika on natuke Juventuse clean sheeti koefi üles ajanud, aga väidan üsna julgelt, et Sampil pole erilist potentsiaali Juventuse haavamiseks: Juventus to win to nil @ 1,72.
       Jah. Juve algkoosseisu nähes oleks ehk handicapi ära jätnud, aga kaotust (ega viiki) ei osanuks isegi siis ette näha, rääkimata hetkel kui nad eduseisus ja enamuses olid. Sõnapaar "hea investeering" oli antud voorus ärasõnuja vist.

       Parma - Palermo: Parma on sellistes mängudes kodus reeglina hea valik ning Parma @ 1,83 on aus väärtus, aga jääb umbes samasse kanti, mille isiklikult annaksin. Asjad, milles kindlam olen, on madalate koefidega: under 3,5 goals @ 1,28, Parma DnB 1,36 ning Palermo clean sheet, NO @ 1,20.
       Kõik OK.

       Napoli - Roma: Väike maiuspala. Both teams to score @ 1,40 on väärt suurt investeeringut. Over 2,5 goals on samuti 1,40. Siit mängust saab ka kenaid kordajaid: näiteks Roma clean sheet, NO @ 1,11 annab üsna mõistliku lisa ning samamoodi First half goals over 0,5 @ 1,22. Nendest kahest võib julgelt edasi areneda Napoli to score over 1,5 @ 1,61 ning First Half goals over 1,5 @ 2,1 peale. Over 3,5 goals @ 2,00 on ka reaalne. Tulemuse osas kaldun Napoli poole (2,00), aga selles mängus on paremaid bette ning see on mõistlik kõrvale jätta.
       Kõik OK välja arvatud esimese poolaja üle 1,5 väravat, mille jaoks siiski võimalusi enam kui jagus ning oli igati riski väärt antud koefitsiendiga.

       Kokku siis 18 rohelisest 10 õiget, mis on ilmselgelt vähe (seitse neist õnneks/kahjuks kahe mängu peal).
       12 kuldsest 5 õiget, mis on ka ilmselgelt vähe.
       9 punasest 5 õiget, mis on OK.

       Mänge vaadates jagunesid umbes 5,5 õigeks - 3,5 valeks, mis on ilmselgelt halb, kui soovida kõikidest mängudest kindlat kraami välja tuua.

       Nüüd on vähemalt talvepausijärgne pilt natuke selgem ning järgmine nädalavahetus peaks ehk reele tagasi saama ja sarnaseid šokke nagu Juve ja Fiorentinaga rohkem ei teki.
       sigpic

       Kommentaar


        dont stop that what you do here

        Kommentaar


         Täna kes tahavad kerget raha teenida, siis tasub panna vtb liigas Turow peale panused. Koef on 1.65. Kuigi Kalev mängib kodus ja võitis Turowd võõrsil ühe punktiga, siis ikkagi ei usu, et täna Kalev võita suudaks.

         Kommentaar


          *Rayo Vallecano - Getafe -> Päris kindel pole, kuid julgeks soovitada DNB'd Rayole. Koef. peaaegu 1.6 (ilmselt lähen selle peale..). Kuid miks nii? Rayo on hästi hakkama saanud
          *Cheltenham -Everton -> vana hea FA Cup. Kõike võib juhtuda. Julgemad -1 Evertonile , koef peaaegu 1.9! Ilmselt oleks mõttekam siiski line-up ära vaadata ja alles siis sellist händikat kasutada.

          ja rohkem nagu ei olegi midagi...
          Kommentaare?

          Kommentaar


           Algselt postitas difender Vaata postitust
           Täna kes tahavad kerget raha teenida, siis tasub panna vtb liigas Turow peale panused. Koef on 1.65. Kuigi Kalev mängib kodus ja võitis Turowd võõrsil ühe punktiga, siis ikkagi ei usu, et täna Kalev võita suudaks.

           Hetkel koef juba 3,3

           Kommentaar


            Algselt postitas Aramis Vaata postitust
            Hetkel koef juba 3,3
            Krt, see Turow on ikka veel hullem sats kui Cramo.

            Kommentaar


             Palju siis kerget raha lootjaid ka oli?

             Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Palju siis kerget raha lootjaid ka oli?
              Ise siiski ei panustanud Cramo mängule. Valisin hoopis Astana vs Khimki mängu kus panustasin Astana võidule, Khimki võõrsil mängudes säravat mängu ei suuda näidata ja nagu näha siis tegin õigesti, et panustasin Astana peale oma raha.

              Kommentaar


               Rayo Vallecano ja Getafe mängus mõtlesin terve päev Rayo võidu peale, aga panin lõpuks Rayo to score over 1,5, mis oli sama koefiga. Juba 30-ndaks minutiks olemas. Rayo laseb võimsalt. Olin neid paar korda enne näinud, kaasaarvatud viimane kodumäng enne talvepausi, kus nad umbes sarnaselt pommitasid. Kodus igati hea sats, kes tahab väravaid lüüa.

               Edit: Everton läheb karikale praktiliselt põhikoosseisuga peale.
               Last edited by Tanel; 07.01.13, 21:30.
               sigpic

               Kommentaar


                Krt, rayo lammutab 3:0. Õeh, miks küll DNB läks AGa Everton 0-2 juba...nice (Y) ehk siis TAHAB TULLA.

                Kommentaar

                Working...
                X