320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tervitan kõiki, kes sarnaselt minule panid Stuttgartile täna 30 eurtsi koefiga 2,75 ja kannatasid vägagi pingelise lõpu ära. Vägev!

    Tõrv meepotis: ühegi Manchesteri klubi poolt enam ei panusta...
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

    Kommentaar


      Serveriga on mingi jama? Igastahes sisse ei lase logida.
      Inter - ausaim klubi Itaalias.

      Kommentaar


        Täpselt nii, liiga palju inimesi korraga vist Trios. Naljahambad ütlevad juba, et server on tänaseks Transi mängijatele reserveeritud
        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

        Kommentaar


          Nojah, Triobet jääb siis täna minu auväärt rahast ilma.
          Inter - ausaim klubi Itaalias.

          Kommentaar


            Tahtsin enne mängu Evertonile raha panna, kuna nende šanss tundus päris hea. Samas viimased 3 tundi pole ka mina sisse saanud ehk kindlasti pole tegu "liiga palju kasutajaid" olukorraga, vaid pigem on kadunud ühendus kontoandmeid sisaldava serveriga.

            Kommentaar


              edit: Sisse küll sain ja valida ka osasi panuseid, aga pidevalt tuleb time-out ja jube aeglane on ka ikka..... sad.

              Kommentaar


                Mulle näiteks kinkis Triobet pisikese summa, 3 euri, mida nüüd teha? Saavad jälile või võin julgelt nende nutsuga mängida?
                Sorri, olen algaja.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Tahtsin enne mängu Evertonile raha panna, kuna nende šanss tundus päris hea. Samas viimased 3 tundi pole ka mina sisse saanud ehk kindlasti pole tegu "liiga palju kasutajaid" olukorraga, vaid pigem on kadunud ühendus kontoandmeid sisaldava serveriga.
                  Joppas.

                  Kommentaar


                    50 euri, et Griffin ei viska üle 22,5 punkti Scola vastu. Töötas!

                    Kommentaar


                      Seejärel panna raha Toronto Ottawa mängule livebetis, kus Toronto juhib 2:0 (koef olia 1,18) ehk mu palk ei saagi otsa. Pool kuud läbi ja arve ikka neljakohaline.

                      Kommentaar


                        Sain ka eile kuidagi pileteid teha..5/5!
                        Pole ammu nii palju õnne olnud järjest.
                        Alustasin 3€'ga. ning lõpetasin 75€'ga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Tahtsin enne mängu Evertonile raha panna, kuna nende šanss tundus päris hea. Samas viimased 3 tundi pole ka mina sisse saanud ehk kindlasti pole tegu "liiga palju kasutajaid" olukorraga, vaid pigem on kadunud ühendus kontoandmeid sisaldava serveriga.
                          Õnne kui palju sul!

                          Igatahes, Triole aplaus. Eile tegin duubli, kus ma panin Mario Gomeze ja vist Jermaine Defoe värava peale papid. Täna läksin sinna ja mõtlesin, et nad kannavad selle raha tagasi (et panus tühistatud), aga hoopis andsid selle tagasi Gomeze värava koefitsendiga.

                          Edit: Aga paistba, et sait jätkab jukerdamist ka täna. Ebamugav.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Lol, on kellegil veel midagi nii jaburat juhtunud, et uduse peaga kogemata valele satsile panustet...ja tänu saatusele toob näpuviga väga arvestatava klotsi sisse..? : D

                            Kommentaar


                              mhmh. Suht hiljuti isegi, mingi kuu aega tagasi. Tegin mingit kombot ja proovisin, et kui suur koef erinevate variantide puhul tuleb. Seejärel kolasin veel niisama ringi ning alles hiljem tegin lõpliku panuse ära. Pärast vaatasin livescorest, et selge favoriit on põske saanud ja panus tühja läinud, aga lehele jõudes vaatasin, et kahtlaselt palju raha on arvel. selgus, et panuse olin teinud kogemata autasaideri koefiga. Nüüd kontrollin alati üle, sest selline pime juhus mitu korda ei soosi.

                              Kommentaar


                                Lükkasin eile/täna nati peale, sest tundus nagu jõlehead mängud olid.

                                Saingi nelja beti (kaks täppi, kaks mööda) peale oma15-st 20 tehtud ja tundus, et viiendaga saan veel 15 otsagi, vajasin vaid, et Real ühes kombos võidu koju tooks.

                                Ja just siis kui mõtlesin, et pistan Reali edu peal paar eurot viigi peale livebetis, et igal juhul oma 3-ne panus mitmekordselt tagasi saada (viigi koef tol hetkel oli 7,5 vist), aga just siis kui hakkasin panema suutis Villarreal karka teenida, mis ka sisse löödi. FAKK

                                Aga üldiselt on 3.5-5 koefised kombod meeldima hakanud. Kas 3-4 suhteliselt kindlat tiimi (1,2-1,5) või siis 2-3 kindlat tiimi ja üks hoolikamalt valitud tiim umbes 2-se koefiga.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X