320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pank Kuupäev Mängud Tulemused Panus Koefitsiendid Staatus
    18.09.2012 21:45 Montpellier - Arsenal (Draw no bet)
    2 2 1.48 Võit
    18.09.2012 21:45 Olympiakos - FC Schalke 04 (Draw no bet)
    2 2 1.85 Võit
    18.09.2012 21:45 Paris Saint-Germain - Dynamo Kiev (1X2)
    4 - 1 1 1.60 Võit
    18.09.2012 21:45 Dinamo Zagreb - FC Porto (1X2)
    0 - 2 2 1.85 Võit
    Panused
    Süsteempanused Koefitsiendid kokku # Panused EUR
    Sinu panus EUR
    Kombo EUR
    Võidud kokku
    Kombo 8.10 1 x 8.0 = 8,00 64,84

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Pank Kuupäev Mängud Tulemused Panus Koefitsiendid Staatus
      18.09.2012 21:45 Montpellier - Arsenal (Draw no bet)
      2 2 1.48 Võit
      18.09.2012 21:45 Olympiakos - FC Schalke 04 (Draw no bet)
      2 2 1.85 Võit
      18.09.2012 21:45 Paris Saint-Germain - Dynamo Kiev (1X2)
      4 - 1 1 1.60 Võit
      18.09.2012 21:45 Dinamo Zagreb - FC Porto (1X2)
      0 - 2 2 1.85 Võit
      Panused
      Süsteempanused Koefitsiendid kokku # Panused EUR
      Sinu panus EUR
      Kombo EUR
      Võidud kokku
      Kombo 8.10 1 x 8.0 = 8,00 64,84
      Mul oli täpselt sama väike kombo, aga Milan oli veel juures, mis mu kombo pekki keeras. Samas Montpellier - Arsenal oli mul x2. Õnnitlused muidu võidu puhul!

      Vaadates homsetele Meistrite Liiga mängudele peale, siis tuleb vist händikäpidega korralikult mängida, et korralik koef omale saada. Mina teen igatahes ühe hullu kombo kohe ära.
      "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

      Kommentaar


        pilet 1.jpgpilet 2.jpgpilet 3.jpg

        Et siis minu tänased valikud.

        Kommentaar


          Ma toppisin ühte kombosse selle hullu ka sisse.

          Barcelona - Spartak Moscow (Poolaja tulemus - händikäp) H(0 - 1) 1 2.40
          "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

          Kommentaar


            Ei soovita väga Celtici vastu nende kodus panustada. Pole sealt Celtic Park'ilt ükski meeskond hea tulemusega koju läinud. Kahel viimasel aastal, kui CLis osaleti, võideti kodus 7 mängust 6 (1 viik Milangia). Muidugi, aastad pole vennad jne, mängijad pole ka enam samad, aga mina selle mängu resultaati küll ennustada ei julgeks. Under 3 tundub palju loogilisem.

            Kommentaar


              Nonii, kes teist pani all in'i Milani peale ?
              Eesti suurim uudisteportaal, mis koondab endas Eesti ja välisuudised, krimiuudised, arvamuslood, ilmainfo ning palju muud

              Kommentaar


                Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                Nonii, kes teist pani all in'i Milani peale ?
                http://www.delfi.ee/news/paevauudise....d?id=64986448
                Ma otsin praegu pingsalt kohta, kus saab enda arvutit mängu panna. Mul vedeleb mingeid vanu kaste nurgas küll. Teeks mingi überkombo ja paneks ühe mittetöötava läppari peale.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ma otsin praegu pingsalt kohta, kus saab enda arvutit mängu panna. Mul vedeleb mingeid vanu kaste nurgas küll. Teeks mingi überkombo ja paneks ühe mittetöötava läppari peale.
                  see kuidagi flopiaugu kaudu ei käi?

                  Kommentaar


                    Keegi süsteemi panusest oskab midagi rääkida ?

                    Kommentaar


                      Ja tänased CL soovitused?
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        No mis sa teada tahad. Paned ntx 8 mängu ritta ja selle asemel, et neid eraldi panustada või ühe suure combona, paned raha triplite, 4-foldide ja 5-foldide peale. Ehk midagi saad tagasi, kui 8st kolm pihta saad. Probleem on see, et panustatav summa tuleb suur, kuna kaheksasse mahub neid tripleid ja 4-folde ja 5-folde päris palju ja iga üks neist tahab panust.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                          Nonii, kes teist pani all in'i Milani peale ?
                          http://www.delfi.ee/news/paevauudise....d?id=64986448
                          Ei tea, millele ta panustas, aga tundub, et teadmised tal spordivaldkonnast täielikult puuduvad. Ja kui ikka selline raha maha mängida, siis ei ole tegu normaalse inimesega.
                          "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                          Kommentaar


                            Ennustuseksperdid, mis arvate?

                            Barcelona - Spartak Moscow H(0 - 1) 1 1.25
                            Chelsea - Juventus: Double Chance X2 1.61
                            Sporting Braga - CFR Cluj 1X2 1 1.50
                            Shakhtar Donetsk - FC Nordsjælland H(0 - 2) Panus: 1 2.40
                            Bayern München - Valencia 1X2 1 1.35

                            Koef kokku 9.78

                            Toon oma arvamuse ka välja:

                            Barcelona - Moskva Spartak H(0-1): Pole kahtlustki. Barca on liiga hea.
                            Chelsea - Juventus X2: Chelsea ei näita viimasel ajal hea mängu, Juvel võõrsilt 5/5 ning hetkel võitmatud. Viik/võit Juvele, kuna Chelsea oskab alati üllatada.
                            Sporting Braga - CFR Cluj 1X2 1: Sporting suutis Udinese alistada, mis on päris kõva sõna. Cluj on klass nõrgem võistkond ning Braga koduseinad toetavad. Võit Portugali klubile
                            Shakhtar Donetsk - FC Nordsjælland H(0 - 2): Ukrainlased on kõvad väravaid lööma. Taanlastel pole CLi kogemust ning Donetsk sõidab teerulliga üle.
                            Bayern München - Valencia 1X2 1: Valencia pole Saksa klubidega hästi mänginud, ja pealegi on see mäng Allianzil. Võit Bayernile.

                            Kommentaar


                              Chelsea-Juve on täiesti ettearvamatu minuarust. Kõik teised on "loogiline oleks, et nii läheb".

                              Jube kehvad koefid on täna, kuna enamus mängudes on favoriidid kodus. Isegi ei oska midagi asjalikku kokku panna - mingite under/over asjadega mõtlen kombineerida.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                                Ennustuseksperdid, mis arvate?

                                Barcelona - Spartak Moscow H(0 - 1) 1 1.25
                                Chelsea - Juventus: Double Chance X2 1.61
                                Sporting Braga - CFR Cluj 1X2 1 1.50
                                Shakhtar Donetsk - FC Nordsjælland H(0 - 2) Panus: 1 2.40
                                Bayern München - Valencia 1X2 1 1.35

                                Koef kokku 9.78

                                Toon oma arvamuse ka välja:

                                Barcelona - Moskva Spartak H(0-1): Pole kahtlustki. Barca on liiga hea.
                                Chelsea - Juventus X2: Chelsea ei näita viimasel ajal hea mängu, Juvel võõrsilt 5/5 ning hetkel võitmatud. Viik/võit Juvele, kuna Chelsea oskab alati üllatada.
                                Sporting Braga - CFR Cluj 1X2 1: Sporting suutis Udinese alistada, mis on päris kõva sõna. Cluj on klass nõrgem võistkond ning Braga koduseinad toetavad. Võit Portugali klubile
                                Shakhtar Donetsk - FC Nordsjælland H(0 - 2): Ukrainlased on kõvad väravaid lööma. Taanlastel pole CLi kogemust ning Donetsk sõidab teerulliga üle.
                                Bayern München - Valencia 1X2 1: Valencia pole Saksa klubidega hästi mänginud, ja pealegi on see mäng Allianzil. Võit Bayernile.
                                Kui minevikku vaadata, siis Valencial viimased kolm mängu Bayerniga viigid. Aga see on juba panustamise mõttes väga kauge minevik. Minu jaoks on Bayerni koef liiga väike, et sellega riskida. Valencia on veidi alahinnatud meeskond. Reaalsuses on nad umbes Schalke/Dortmundi tasemel või seal vahelgi. Vaevalt, et Bayernil nende kahe vastu mängides ainult 1,35 oleks koef.
                                Last edited by Tanel; 19.09.12, 15:55.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X