320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ikka panin. Loodan, et Transi vennad nägid ise ka, et neil hea koef

    Kommentaar


      Algselt postitas idikas Vaata postitust
      Ma ikka panin. Loodan, et Transi vennad nägid ise ka, et neil hea koef
      Tahtsin ka panna livebetis narva peale, aga just siis kui sain sissemakse tehtud, lõid nad värava

      Kommentaar


        Panin ka Transile 10 euri.
        kerge 120 euri kukkus.

        Kommentaar


          Tegin tänaseks mitu panust korvpalli peale. Loodetavasti saan tagasi ree peale

          Kommentaar


            Algselt postitas idikas Vaata postitust
            Ma ikka panin. Loodan, et Transi vennad nägid ise ka, et neil hea koef
            ju Pohlak ka seda nägi - saab nüüd palgarahadega ree peale.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Täna on veits imelikud koefid - pärnu - valga, pärnu koef 1,22, väga võrdsed võistkonnad ja pigem pärnu favoriit ei näe sellisel koefil mõtet, rocki koef ka üliväike tarva vastu, ka pigem võidavad, aga mõttetu koef. Ainuke normaalne on TTÜ oma, kalevil 2 välismaalast lammutavad, aga TTÜ meeskond on natuke ühtlasem ja peaks ära võitma.

              Kommentaar


                Kas mõttetu koef sinu jaoks või mõttetu koef triobeti jaoks, selles on küsimus.

                Kommentaar


                  Küsimus on selles,et kas sina oled triobet või sa oled lihtsalt loll peenis , kes ei saanud aru , et tüüp andis pigem vihjet selle kohta, et nendes panustes pole valuet.
                  Igastahes, ma arvan, et sa said aru, mis ta mõtles, aga sul oli vaja lihtsalt nokkida
                  Suhkruhaige

                  Kommentaar


                    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                    Täna on veits imelikud koefid - pärnu - valga, pärnu koef 1,22, väga võrdsed võistkonnad ja pigem pärnu favoriit ei näe sellisel koefil mõtet, rocki koef ka üliväike tarva vastu, ka pigem võidavad, aga mõttetu koef. Ainuke normaalne on TTÜ oma, kalevil 2 välismaalast lammutavad, aga TTÜ meeskond on natuke ühtlasem ja peaks ära võitma.
                    eesti korvpalli meistriliiga ja triobet. Hoia pigem raha kokku ja mine selle raha eest kinno. Need kofid on alati sellised olnud.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      No kui pole valuet ühel pool, siis teisel pool peaks olema. Või siis on koefid nii "õiged", mis peakski ju asja mõte olema.

                      Kommentaar


                        Noo TTÜ peale panemine omab valuet küll.Selge favoriit TTÜ on sama koefiga mis K-Kalev.
                        Giggs will tear you appart.

                        Kommentaar


                          Uskumatu, uskumatu, uskumatu - kõige närvilisem ja raskem 27 euri võitu kunagi, sai siis selline kombo tehtud, et TTÜ võit, tarvas ei kaota üle 9 ja valga ei kaota üle 8, ulme mida see ttü korraldas, viimane minut oli ikka väga haige. Vähemalt 3-4 korda leppis kaotusega, aga siis TTÜ tuli jälle ulme raskest seisust välja.

                          Kommentaar


                            Juhan Parts astub tagasi - 1,5. Kindel raha!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Juhan Parts astub tagasi - 1,5. Kindel raha!
                              Miks ta seda tegema peaks?
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Miks ta seda tegema peaks?
                                Sest ta võttis arstide raha ära!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X