320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Pigem saad sa siit vastu pükse. Tundes Voldemar von Triobeti.

    Mis kuradi vastu pükse? Igal pool kehtivad samasugused reeglid ütlevad, et kõik piletid tühistatakse - miks peaks mingit muud otsust eeldama? Mitte kunagi ei registreerita ühtegi komisjoni või vutiliidu tulemust - loeb tulemus 90.minuti mängimisel ja antud juhul seda ei mängitud. Siin on neid lugusi, kus mingis alamas liigas on mänginud karistuse all oleva mängija kodumeeskonnas ja nad võitsid 2-1, ning hiljem määrati tulemuseks 0-3 võõrsil satsile, siis panuse võitmiseks oli vaja ikkagi ennustada koduvõistkonna võitu. Paradoksaalne, ent väljakujunenud praktika.

    Kommentaar


      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
      Mis kuradi vastu pükse? Igal pool kehtivad samasugused reeglid ütlevad, et kõik piletid tühistatakse - miks peaks mingit muud otsust eeldama? Mitte kunagi ei registreerita ühtegi komisjoni või vutiliidu tulemust - loeb tulemus 90.minuti mängimisel ja antud juhul seda ei mängitud. Siin on neid lugusi, kus mingis alamas liigas on mänginud karistuse all oleva mängija kodumeeskonnas ja nad võitsid 2-1, ning hiljem määrati tulemuseks 0-3 võõrsil satsile, siis panuse võitmiseks oli vaja ikkagi ennustada koduvõistkonna võitu. Paradoksaalne, ent väljakujunenud praktika.
      Nonii,läheb lahti see "Triobeti Idiootsus kuubis"
      tsiteerin siis teie enda reegleid:

      TRIOBET MÄNGUREEGLID

      3.14. Kui mäng/võistlus on edasi lükatud rohkem kui 36 tundi selle esialgselt planeeritud algusajast, siis kõik panused tühistatakse ja tagastatakse kliendi mängukontole.

      Kui mäng/võistlus on katkestatud ilma ametliku tulemuseta, tagastatakse kõik panused juhul, kui mängu ei mängita lõpuni 36 tunni jooksul pärast algset algusaega. Kui aga 36 tunni jooksul saadakse ametlik tulemus kirja, jäävad kõik panused jõusse.

      - Mäng ei ole katkenud ilma ametliku tulemuseta , ametlik tulemus on Côte d'Ivoire 0-2 võit !!!!!!!

      Eripanustele kehtivad järgmised reeglid:

      Kui ametlik tulemus ei ole kättesaadav, siis panused, mis ei ole veel lahendust leidnud, tühistatakse. Näiteks jalgpallis mängule üle/alla 2.5 värava tehtud panused tühistatakse, kui mäng katkestatakse 17-ndal minutil seisul 1-1 ja seda ei jätkata ega lõpetata 36 tunni jooksul alates esialgsest mängu algusajast.

      Samas panused, mis on juba lahenduse saanud selleks ajaks, kui mäng peatatakse, jäävad jõusse. Näiteks panused üle/alla 2.5 värava jäävad jõusse, kui mäng peatatakse hetkel, kui seis on juba 2-2.

      - ehk siis minu täpse skoori panus, händicapi ja võtja panus on KÕIK pihtas ja on lahenduse saanud !!! Ehk siis nende eest peab mulle raha maksma, kuna mänguseis oli katkestamise hetkel 0-2 , mis tähendas et minu täpse skoori enustus + võitja ennustus + handicapi ennustus olid lahenduse saanud ! ! !


      Triobet on muidugi ülbelt kõik mu võidupiltetid tühistanud, aga ennem hakkab taveast sitta sadama, kui ma selle asja niimoodi jätan!
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Et tulemus ikka AMETLIK oleks, siis lisan siia ka otselinki CAF lehele, ehk siis Aafrika Jalgpalliliidu ametlikule lehele, kus on mängu ametlikuks lõppskooriks täna hommikuks märgitud 0 - 2 !!!

        link: http://www.cafonline.com/competition...3_2013/results
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Niipalju kui mul Triobetiga kogemusi on( ümmarguselt 1,5a), siis livechatis on kõikidele probleemidele lahendused saanud.

          Kommentaar


            Algselt postitas count Vaata postitust
            Et tulemus ikka AMETLIK oleks, siis lisan siia ka otselinki CAF lehele, ehk siis Aafrika Jalgpalliliidu ametlikule lehele, kus on mängu ametlikuks lõppskooriks täna hommikuks märgitud 0 - 2 !!!

            link: http://www.cafonline.com/competition...3_2013/results
            Noh, kui sul on selline link olemas, siis pole sul põhjust muretseda.

            Kommentaar


              Algselt postitas Aramis Vaata postitust
              Noh, kui sul on selline link olemas, siis pole sul põhjust muretseda.
              Muretsema paneb Triobeti suhtumine. Kohe kui on võimalik, tühistatakse piletid. Õnneks nüüd peale väikest kirjavahetust on piletite tühistused ära muudetud ja piletid on jälle elujõus ja ootel. Eks annan rahvale teada mis lõpptulemuseks saab. Ainult et väga kummaline on see, et minusgune tavakodanik peab Triobeti suguse suurfirma reegleid tundma ja firma ise neid ei tea...

              e:Ja muidugi mis veel eriti kurvaks teeb on asjaolu, et reeglites räägitakse igalpool mingist maagilisest 36 tunnist, aga piletid olid tühistatud juba 12 tundi peale mängu lõppu, keegi nagu ei kavatsenudki oodata 36 tundi, või kontrollida kas mängul on tulemus või mitte...
              mõttekoht, peab vist oma 6+ aastase partnerluse triobetiga lõplikult ära lõpetama , see ei ole ei esimene ega jää ka kindlasti viimaseks korraks, kus minul on täielik õigus ja triobet on teinud mingi kammajaa, millega ma pean lambist oma närve kulutama ja oma ausalt välja teenitud raha paluma
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Noh, vaevalt sa ainuke oled, keda see teema huvitab. Kindlasti oli inimesi, kes olid panustanud kas viigile või teise poole võidule ja kirjutasid supporti, et mäng peatati ja palun tühistada panused. Alati on kaks poolt ja siis me mõnikord teeme oma lollusest vea, et allume kellegi survele. Üldiselt tänu klientide närvide kulutamisele või vastutava koefitegija onliani jõudmisele seatakse varem või hiljem õiglus jalule. Nädalavahetus on selles osas kõige keerulisem. Väga vabandan sinu ees kallis foorumikaaslane, et vara hommikul end nii endast välja pidi viima meie pärast.

                Kommentaar


                  Loodan, et siin foorumis on mõni, kes on seotud Triobetiga ja loeb seda teemat. Ise ka olen juba pooleldi teistesse kohtadesse ära kolinud. Parandage kvaliteeti, kui tahate kliente hoida.

                  Kommentaar


                    Kuna see soccernet , siis ma ei saa aru kas sinu postituses oli suur hunnik irooniat või oli see aus vabandus, viimasel juhul on tore et kellegil on julgust oma vea pärast vabandada. Saan ka aru et olukord on vähe keeruline ja tavatu, kuna sellist jama ei juhtu igapäev, aga seda vähem oleks pidanud piletite tühistamise teed esimese võimalusel tõttama.

                    Tahtsin veell isada et minu juhtumi eripära seiseneb selles, et kõik eelpool nimetatud skoorid ja handicapid ja võitjad olid kõik õiged ja pihtas ja juba toimunud jne. aga lisaks sellele on mul veel panus selles mängus under/over beti peale, ilmselgelt valisin selles mängus over 2.5 goals. See peaks olema ainuke bet mis läheb tühistamise alla, sest reegleid uuesti lugedes (kordamine on tarkuse ema)

                    /3.14 - Kui ametlik tulemus ei ole kättesaadav, siis panused, mis ei ole veel lahendust leidnud, tühistatakse. Näiteks jalgpallis mängule üle/alla 2.5 värava tehtud panused tühistatakse, kui mäng katkestatakse 17-ndal minutil seisul 1-1 ja seda ei jätkata ega lõpetata 36 tunni jooksul alates esialgsest mängu algusajast.

                    Samas panused, mis on juba lahenduse saanud selleks ajaks, kui mäng peatatakse, jäävad jõusse. Näiteks panused üle/alla 2.5 värava jäävad jõusse, kui mäng peatatakse hetkel, kui seis on juba 2-2./

                    Ehk siis minu over 2.5 ei saanud lahendust leida, kuna mäng katkestati varem ja see panus peaks loogika ja Triobeti reeglite kohaselt tühistamisele minema. Küll aga leidsid lahenduse skoor 0-2 (segaseks jääb ülejäänud suuremate skooride peale tehtud piletite saatus, kuna 0:3 , 1:3 , 0:4 jne skoorid olid ju veel kõik täiesti võimalikud mängu kulgedes tulema) , võit ja ka handicap võit. Sellisel juhul peaks kõik olema korrektne ja reeglitepärane ja sellist lõpptulemust ootan ma ka triobetilt endalt.
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                      Loodan, et siin foorumis on mõni, kes on seotud Triobetiga ja loeb seda teemat. Ise ka olen juba pooleldi teistesse kohtadesse ära kolinud. Parandage kvaliteeti, kui tahate kliente hoida.
                      Kui enne ei teadnud siis loe Aramise postitus uuesti läbi!
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        Ülevaade on selline, et tulin koju ja leidsin, et vastutav mees on onlainis ja palusin tal tegeleda. Tema otsus oli 0-2 kui end result kuna seda toetavad nii CAF kui ka Fifa. Ja vist läheb nii hästi, et tuleb cancel ka neile sidebettidele, mis jäid õhku.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                          Ülevaade on selline, et tulin koju ja leidsin, et vastutav mees on onlainis ja palusin tal tegeleda. Tema otsus oli 0-2 kui end result kuna seda toetavad nii CAF kui ka Fifa. Ja vist läheb nii hästi, et tuleb cancel ka neile sidebettidele, mis jäid õhku.
                          Jep. Summad on kõik korrektselt kontol, täpselt reeglite järgi ja minu päris pikk ootuste saaga on saanud päris korraliku lahenduse. Tänud asja korrektse lahendamise eest!
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Homseks kergeid soovitusi kellelgi?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas tomm Vaata postitust
                              Homseks kergeid soovitusi kellelgi?
                              Holland võõrsil, Saksamaa händikäpiga kodus, Tšehhi kodus.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Holland võõrsil, Saksamaa händikäpiga kodus, Tšehhi kodus.
                                Siia lisaks veel omaltpoolt Venemaa ja Portugal kodus händikäpiga. Hispaania kodus, Inglismaa ja Serbia võõrsil koefid ka väga head.
                                "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                                Kommentaar

                                Working...
                                X