320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ungari - Türgi, Türgi koef 2.4

    Kommentaar


      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
      Ungari - Türgi, Türgi koef 2.4
      Tohib küsida miks selline bet ? Türgil ei saa 5(Burak Yilmaz, Gokhan Gonul, Arda Turan, Mehmet Topal ja Selcuk Inan) meest mängida, kellest 4 on regulaarset alustajat. Samas Ungaril on nende üks parim mängija Dzsudzsák puudu, kuid ma usun, et Adra Turan on türgrile sama oluline, kui Dzsudzsák Ungarile. Kui mina midagigi siit peaks võttma siis pigem Ungari x2. Küll aga nii paljude mängijate puudumise tõttu ei ole minu meelest üldse tark panustada sellele mängule.
      Küll aga mida ma silmasin siis Poola-Inglismaa mäng täna. Poolal on Jakub Blaszczykowski (http://www.youtube.com/watch?v=4KO1BKk1-r0 - Tuleb äkki selle video peale meelde, kui keegi on ära unustanud) väljas, kes on üks nende parim mängija. Neil on uus peatreener ja Lõuna-Aafrika Vabariigi mängus, mis lõppes küll 1-0 Poola võiduga 4 päeva tagasi suutis Poola alles 82. minutil värava lüüa. Nad lõid küll väga palju ohtlikke võimalusi, kuid mida selle mängu põhjal võib välja lugeda, siis Poola kaitse on küll kohutavalt kehv. Arvatavasti näeme, me Piszczek, Wasilewski, Perquis, Wawrzyniak 4. kaitseliini, kus ainult Piszczek peaks tuttavana ette tulema, kes mängib Dortmundis. Wasilewski mängib Anderlechtis. Need 2 mängijat suudavad seda kaitseliini veel kuidagigi üleval hoida, kuid 2 järgmist mängijat on midagi enneolematut. Perquis on lihtsalt kohutav, kes pole see hooaeg teinud mitte ühtegi 90. minutist mängu ja ta kõrval olev vend on sama kehv. LAV Suutis vist isegi lisaajal seal värava lüüa aga see oli napis suluseisus.
      Igatahes kuigi ma olen proovinud vältida Inglismaa peale panustamist, siis tundub, et täna olen valmis isegi mina panustama nende peale midagi. Võib veel ju proovida BTS, kui ei taha Inglismaa peale panustada, kuid 1.9 konf tundub täiesti nauditav, et võtta.
      See oli aga hommikul kiirelt mida ma silmas ja kindlasti hiljem kirjutan veel teiste bettide kohta, mida mul on plaanis võtta.

      Kommentaar


        Algselt postitas tomm Vaata postitust
        Homseks kergeid soovitusi kellelgi?
        On ka üks jalgpalliväline lihtne bet. Detroit Tigers ja pesapall siis. Yankees'il nende parim Jeter väljas, Tigersi parim Verlander (eelmise hooaja MVP) ilusti pitcherina alustamas. Seeria esimesed kaks mängu võitis Tigers NY-s nt ka ära.

        Kommentaar


          Mis värk selle Inglismaa mänguga on?Kui edasi lükatakse, siis beti tühistatakse või lükkub bet ka edasi?
          Giggs will tear you appart.

          Kommentaar


            Oijah... 16 piletit ... suurem osa perses selle pärast, et Saksamaa suutis 4-0 edu kodus maha mängida...

            0 võitu.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Mis asi see just oli?
              sigpic

              Kommentaar


                Kogu combo saksamaa tõttu mööda. Enda viga kui järele mõelda, nii et pole hullu.

                Kommentaar


                  Huvitav mis Rootsi X2 võis olla 4:0 seisul pool tundi enne lõppu

                  Kommentaar


                    Kõigepealt laseb Saksamaa viimastel sekunditel ära lüüa ja siis veel Hispaania ka - mõnus.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                      Kõigepealt laseb Saksamaa viimastel sekunditel ära lüüa ja siis veel Hispaania ka - mõnus.
                      Just selliste asjade pärast mõtlengi bettimisega lõpparve teha, müstilisi asju juhtub ikka.

                      Kommentaar


                        Mida mina olen hakanud mõtlema, on see, et jätan need kombod, ka väikesed kombod (2-4 mängu), kus seda ja teist ja hakkan panustama suuremaid summasi üksikmängudele, mille koefid algavad näiteks 1,7st.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas petteri Vaata postitust
                          On ka üks jalgpalliväline lihtne bet. Detroit Tigers ja pesapall siis. Yankees'il nende parim Jeter väljas, Tigersi parim Verlander (eelmise hooaja MVP) ilusti pitcherina alustamas. Seeria esimesed kaks mängu võitis Tigers NY-s nt ka ära.
                          Tänud vihje eest!

                          Kommentaar


                            Poola - Inglismaa (1X2) 1.98 Ootel (17.10.2012 18:00)
                            Rumeenia - Holland (1X2) 1 - 4 2 2.05 Võit
                            Andorra - Eesti (1X2) 0 - 1 2 1.62 Võit
                            Kokku: 6.58

                            Lammas Inglismaa mäng. Vähemalt oli must-win pilet ikkagi hea.
                            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                            Kommentaar


                              Olen avastanud endajaoks Brasiilia ja Mehhiko liigad. Viimased 3 vooru panustanud ja korralikud võidud toonud.
                              Koenfid on ka suhteliselt suured.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                                Olen avastanud endajaoks Brasiilia ja Mehhiko liigad. Viimased 3 vooru panustanud ja korralikud võidud toonud.
                                Koenfid on ka suhteliselt suured.
                                Ma betin ammu juba Brasiilia liiga peale. Eelmine voor oli hea näide. Liidrid Fluminense ja Atletico MG jäid mõlemad 0:1 taha, kuid võitsid hilistest väravatest 2:1.

                                Teine hea näide on, kui kunagi jäi Sao Paolo võõrsil 0:2 taha ja teisel poolajal panid Lucas & Co sellise vurri tööle, et võitsid 4:2. Minu x2 tõi suurepäraselt sisse.

                                Samas soovitan alati soosida kodumeeskonda, kuid suured suudavad ka võõrsil teha, ja meelde jätta, et Brasiilia liigas ei ole koondisepause!
                                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X