320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Noh, härrased, palju Marseille tõttu kaotasite?
    Mõned kastid õlut jääb tegemata

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Niipalju siis kindlapeale mängimisest.
      Mul pole sõnu. Atleti mängis ligemärjal platsil, QPR otsustas just täna oma "supermängu" teha pluss punane kaart Evertonile ja Marseille... Gignac varakult vigastada ja edasi töötas juba, et kui ise ei löö, lüüakse sulle...
      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

      Kommentaar


        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        Noh, härrased, palju Marseille tõttu kaotasite?
        Ei kaotanud midagi. Ma ise ei mängi.

        Kommentaar


          Mis värk sellega on, et ma olen 2 korda üritanud triobeti kontolt väljamakset teha ja igakord on umbes päev-2 hiljem see raha tulnud tagasi mu triobeti kontole ja ülekantud ei ole.
          Giggs will tear you appart.

          Kommentaar


            Äkki on läbimängimise piirang peal vms

            Kommentaar


              Algselt postitas krissucool Vaata postitust
              Mis värk sellega on, et ma olen 2 korda üritanud triobeti kontolt väljamakset teha ja igakord on umbes päev-2 hiljem see raha tulnud tagasi mu triobeti kontole ja ülekantud ei ole.
              Kui suurt väljamakset sa teha oled proovinud? Minu meelest oli 60 euri alamlimiit, mida välja saab võtta, võin ka eksida.

              Kommentaar


                Algselt postitas Flank Vaata postitust
                Kui suurt väljamakset sa teha oled proovinud? Minu meelest oli 60 euri alamlimiit, mida välja saab võtta, võin ka eksida.
                15 euri on miinimum.

                Kommentaar


                  Milleks üldse kasum välja võtta? Õige ärimees investeerib selle ju uutesse võitudesse!

                  Kommentaar


                    Olen võtnud üle alampiiri välja.Igakord kaob raha triobeti kontolt ja mingi aja pärast tekib sinna tagasi.Peab vist nendega ühendust võtma.
                    Giggs will tear you appart.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                      Olen võtnud üle alampiiri välja.Igakord kaob raha triobeti kontolt ja mingi aja pärast tekib sinna tagasi.Peab vist nendega ühendust võtma.
                      Sul on pangakonto raha täis ja sinna ei mahu lihtsalt rohkem juurde.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Sul on pangakonto raha täis ja sinna ei mahu lihtsalt rohkem juurde.
                        Jah. Sellisel juhul pead tellima pangast suurema konto.

                        Kommentaar


                          Juventus to win to nil @ 1.95 - Juventusel on see must win mäng, hetkel 2 viiki kahest kohtumisest, Taani klubil pole piisavalt kvaliteeti.
                          Chelsea to win to nil @ 5.00 - Ootan vähe väravaid ja nappi chelsea 0:1 või 0:2 võitu.
                          Bayern Munich @ 1.44 - Bayern pärast kaotust BATE-le vajab kindlasti võitu, et alagrupist edasi pääseda, Lille on olnud see hooaeg mannetu, kaotasid kodus BATE-le ja Debuchy on vigastatud.
                          PSG @ 1.53 - Horvaadi satsil on meeskonnasisesed probleemid, Fännid protesteerivad klubi juhatuse vastu. Kindel away win siin.
                          Zenit St Petersburg @ 1.50 - Anderlechtil pole piisavalt kvaliteeti CL-is läbilöömiseks. Zenit-il on siit mängust kindlad 3 p vaja võtta. Anderlechti väravakunn Mbokani on vigastusega väljas..ei näe kuidas nad siit mängust isegi punkti saaksid.

                          Väikese panusega.

                          Kommentaar


                            Mida täna Chelsea võõrsil koefist arvatakse (3.00) ?

                            Kommentaar


                              tundub laias laastus aus koef.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Sul on pangakonto raha täis ja sinna ei mahu lihtsalt rohkem juurde.
                                Jah, see probleem on mind pidevalt kimbutanud.
                                Giggs will tear you appart.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X