320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Ma ei tea, kuskohast antud kodanik oma infot ammutab, aga Milani kindlapeale võit nüüd nii kindel ka pole. Suht B+ koosseisu on ennustatud juba paar päeva+ Zenit mängib EL koha peale (ma muidugi ei tea, kui tõsiselt nad seda võtavad).
    Võimalik, et härral jääb vajaka eneseväljendusoskusest, kuid antud blogi ma päris puhta kullana ei võtaks, päris tihti on jutt väga "lapselik" ning ei tundu just kõige usaldusväärsem info. Samas kui teenib sellega elatist, nagu väidab, ning pikas perspektiivis suures kasumis, siis müts maha.

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Ma ei tea, kuskohast antud kodanik oma infot ammutab, aga Milani kindlapeale võit nüüd nii kindel ka pole. Suht B+ koosseisu on ennustatud juba paar päeva+ Zenit mängib EL koha peale (ma muidugi ei tea, kui tõsiselt nad seda võtavad).
      Real Madridiga muide sama lugu ja ka paar põhimeest ei mängi täna, kui lugeda Real Madridi teemat. Arvestades seda, et Ajax ja Manchester City otsustavad kolmanda koha täna, kes jätkab Euroopa Liigas, siis Ajax läheb kindlasti kõva lahingut andma ja Reali võidus ma ise ka nii kindel ei oleks.
      "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

      Kommentaar


        Porto võõrsil vs PSG on päris hea koefitsent, mängivad alagrupivõitjat välja, arvestades et Portol viigist piisab siis x2 1.66 tundub mõistlik.

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Ma ei tea, kuskohast antud kodanik oma infot ammutab, aga Milani kindlapeale võit nüüd nii kindel ka pole. Suht B+ koosseisu on ennustatud juba paar päeva+ Zenit mängib EL koha peale (ma muidugi ei tea, kui tõsiselt nad seda võtavad).
          tundub, et võtavad ikka tõsiselt(vene satsid väärtustavad Europa League võitu ka) - http://en.fc-zenit.ru/main/video/gl3125/ ... Mesbah vs Hulk

          Meil käis Berlu, neil käis üks teine tuntud mees - https://twitter.com/NickValuev/statu...884544/photo/1
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            kas ma olen ainus kellel ei lae triobeti koduleht korralikult ära?

            Kommentaar


              Jõudsin selle lauseni.

              Algselt postitas Blogiomanik Vaata postitust
              2006.a alustasin uuesti, kui olin pannud paika oma prioriteedid, harinud end spordi ennustuste valdkonnas ning alustasin bankrolliga 15 000 EEK. Hetkel oman 45 000€ bankrolli, millest iga kuu kannan oma isilikule pangakontole 3000€-5000€.
              Lõpetasin antud blogi lugemise.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Jah. 6500EUR Barcale @ 1.1

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Lõpetasin antud blogi lugemise.
                  Miks siis?

                  Kommentaar


                    Nii, täna jälle CL. Kuna Triobetis on "Riskivaba €5 Meistrite Liiga mobiilipanus", siis mida soovitaksite. Kas panna:

                    Chelsea - FC Nordsjælland -X2, koef. 6.50 või 0-2 Händikäp koef. 3.15
                    või
                    Bayern München - FC BATE Borisov -X2, koef. 5.34.
                    või
                    Shakhtar Donetsk - Juventus - 1 2? Kumb .....
                    või
                    Manchester United - CFR Cluj - siit midagi....

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zizi Vaata postitust
                      Nii, täna jälle CL. Kuna Triobetis on "Riskivaba €5 Meistrite Liiga mobiilipanus", siis mida soovitaksite. Kas panna:

                      Chelsea - FC Nordsjælland -X2, koef. 6.50 või 0-2 Händikäp koef. 3.15
                      või
                      Bayern München - FC BATE Borisov -X2, koef. 5.34.
                      või
                      Shakhtar Donetsk - Juventus - 1 2? Kumb .....
                      või
                      Manchester United - CFR Cluj - siit midagi....
                      Chelsea mängus võid õnne proovida, kuid usun, et ka sitas vormis Chelsea suudab taanlasi võita.
                      Bayernil on ees ikkagist üpris tähtis mäng. Võidu korral tagatakse alagrupis esikoht. BATE-le armu ei anta ning Allianzil pole Bayern see hooaeg ühtegi korda kaotanud. Valgevenelaste võit kodus oli juhus, mida teine kord enam ei juhtu.
                      Shakhtari mäng võib kukkuda igale poole ning selle mängu tulemuse arvamine on pea võimatu.
                      ManU on edasipääsu taganud, nädalavahetusel on ees mäng Cityga ning täna võetakse rahulikumalt. Cluj võitleb samas alagrupist edasipääsu nimel ning nende motiveeritus võrreldes ManU-ga on hoopis teine.

                      Mina täna igatähes ei panustaks. Täielik loteriimäng. Kuid Bayerni toetajana olen nende võidus kindel, Allianzil BATE-l lootust pole

                      Kommentaar


                        Täna pole eriti midagi väga kindlat ja samas tasuvat panna jah. Juve dc äkki (1,85) tundub üks parimaid? Ma igatahes panin.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Proovin sellest kahtlasest päevast midagi leida. Ise betin vast minimaalselt:
                          Sporting Braga - Galatasaray - DnB Gala @1,85 - Gala võitleb edasipääsu eest, ei usu, et viigi peale mängitakse. Pannakse ise täiega ja loodetakse Cluji eksimist. Nad peaks ju võidu korral kindlalt edasi olema...? õige!
                          Shakhtar - Juventus - Mõlemad löövad värava @1,70 - räme viigi õhk on üleval ning 1:1 või 2:2 tundub reaalne. Olin selles kindel. Napikas.
                          Bayern - BATE - üle 3,5 värava @1,78 - Bayern kaotas eelmise omavahelise mängu, mis oli pigem tööõnnetus. Nüüd aga väike revanši tahe ja Bayern pidi kuuldavasti põhiga peale minema - esikoht ju kaalul. Pakuks 3:1 õige!
                          Celtic - Moskva Spartak - Celticu võit @1,75 - Tundub väga ahvatlev, kuna Celtic kodus müstiliselt hea ning neil edasipääs mängus. Tundub magus, aga ohtlik. õige!
                          Lamp: Lille - Valencia punane kaart @4.75 - Need kaks meeskonda kohe tõmbavad seda värvi kaarte.... Lamp on lamp
                          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                          Kommentaar


                            Kahju. Sisimas lootsin,et nii manu kui barca on isegi B koosseisuga üle oma vastastest. Koefid olid kutsuvad(1,6 ja 1,5), aga kahjuks ei joppanud.
                            Küll aga läbi ussimu**i võitis see kombo, mille tegin üsna naljaga.

                            Summadest pigem ei räägiks

                            Kommentaar


                              Barcelona hävitas minu pileti ära, Cluj ja Juve võitsid (5.2 ja 4.05 koefid). Muidugi on piletis veel NBAd a no kui ei suudeta väravaid lüüa siis ei suudeta.

                              Kommentaar


                                Tänaseks mingeid üllatusi, kindlaid sutse, arvamusi, maasikaid, vältimisi?
                                Endale jäid silma need, pole veel koosseise hakkanud uurima, ilmselt kuulan veel natuke maad ja õhtul saab otsus tehtud kas võtan siit midagi või ei ja kas kombodena või üksikpanusena.
                                Napoli - PSV Eindhoven 1.75 3.45 4.55
                                1@ 1.75 - Napoli tundub väga heas vormis olema ja ilmselt tahavad PSVd kodus võita. Võõrsil kaotatud mäng oli lihtsalt halb unenägu. Aga mis koosseisuga minnakse, mis sisejutud räägivad, kas minnakse võitma või B tiimiga?

                                Udinese - Liverpool 3.75 3.50 1.90
                                2@ 1.90
                                Liverpool tahab kindlasti võita,et olla kindel,et saavad edasi. Peaks üsna mõistlik olema?

                                FC Viktoria Plzen - Atletico Madrid 2.40 3.40 2.70
                                2@ 2.70
                                Liidrite duell, jällegi, kas Madrid läheb põhidega või mitte.

                                NK Maribor - Lazio 3.00 3.40 2.20
                                2@ 2.20
                                Lazio peaks oma võtma, kuigi edasipääs kindlustatud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X