320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei tasu kullana võtta, aga jäid silma sellised mängud.
    29.12.2012 17:00 Motherwell - Kilmarnock (1X2)
    1@ 1.85
    Wellil hea hoog sees, kui kaitse peab siis ei tohiks eriti küsimust olla.
    29.12.2012 17:00 Dundee FC - Aberdeen (1X2)
    2 @ 1.82
    Aberdeen siiski tugevam ja sellise koefiga igati korralik risk.

    Fulham - Swansea (Draw no bet)
    2 @ 2.35
    Liiga hea koef minu jaoks, et mitte proovida

    Kommentaar


      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
      Fulham - Swansea (Draw no bet)
      2 @ 2.35
      Liiga hea koef minu jaoks, et mitte proovida
      Tundub mõistlik...

      Kommentaar


        Koef on hea, aga Swansea'l jääb Michu sellest mängust kõrvale, samas kui Fulhami ridades naaseb Bryan Ruiz, st Berba ei pea enam üksiku nukra geeniusena platsil ringi gastrolleerima, vaid nüüd on lootust kelleltki söötu saada.

        Kommentaar


          Tänaseks NBA tipe?

          Kommentaar


            ma vana pe...ekukkunud kombomehena paneks IND, MIA ja ATL ühte potti koefiga 2,49. Clipsil on eraldi võõrsil UTA vastu suht magus 1,63 koef aga siin peab vaatama kelle mune on tõenäosusteooriaga rinda pista, et millal see streak neil ükskord läbi saab... Kes aga söandab Clipsi juurde panna siis kokku 4,05. aga märgiks ära ka, et 99% see kombo ei võida. va juhul kui ma ise ei pane raha sinna. aga ma panen.

            Kommentaar


              Panin ka midagi NV-ks likku. Viimane panus on ehk pisut hullumeelne (Norwich eriti), kuid ülejäänud on minu arust täitsa head. Loodan, et keegi leiab miskit huvitavat, mida soovib ehk isegi katsetada.

              Lisaks panin ka eespool mainitud Peterborough + Sheffield -1 , Bradford. 3ne kombo: 9.43 sisse. Ilus asi, võib proovida küll. Tänud Jr'ile.



              29.12.2012 17:00 Cardiff City - Millwall (1X2) 1 1.75
              29.12.2012 17:00 Bristol City - Peterborough United (Double Chance) X2 1.55
              29.12.2012 14:30 Hull City - Leeds United (1X2) 1 1.83

              koefid kokku 4.96

              29.12.2012 17:00 Stoke City - Southampton (1X2) 1 1.78
              29.12.2012 17:00 Manchester United - West Bromwich (Alla/Üle West Bromwich: 0.5) over 1.62
              29.12.2012 14:45 Sunderland - Tottenham (Alla/Üle : 2.5) under 1.80

              koefid kokku 5.19

              30.12.2012 15:30 Everton - Chelsea (Double Chance)1X 1.52
              29.12.2012 19:30 Arsenal - Newcastle United (Both teams to score?) Yes 1.75
              29.12.2012 17:00 Reading - West Ham United (Double Chance) X2 1.40
              29.12.2012 17:00 Manchester United - West Bromwich H(0 - 3) 2 1.33

              koefid kokku 4.95

              30.12.2012 18:00 Queens Park Rangers - Liverpool (Both teams to score?) Yes 1.67
              29.12.2012 17:00 Norwich City - Manchester City (Double Chance) 1X 2.45
              29.12.2012 14:30 Huddersfield Town - Sheffield Wednesday (Double Chance) 1X 1.32

              koefid kokku 5.40

              Kommentaar


                Mul on küll matemaatikatunnist palju möödas, aga kas mitte pole nii, et kui iga panuse puhul on teatud protsent maja kasuks, siis kombos see protsent muutub võrreldes võiduvõimalusega kiiremini? Ehk kombod ei ole mõistlikud?

                Kommentaar


                  Algselt postitas SDK Vaata postitust
                  ma vana pe...ekukkunud kombomehena paneks IND, MIA ja ATL ühte potti koefiga 2,49. Clipsil on eraldi võõrsil UTA vastu suht magus 1,63 koef aga siin peab vaatama kelle mune on tõenäosusteooriaga rinda pista, et millal see streak neil ükskord läbi saab... Kes aga söandab Clipsi juurde panna siis kokku 4,05. aga märgiks ära ka, et 99% see kombo ei võida. va juhul kui ma ise ei pane raha sinna. aga ma panen.
                  Korralikult sõnasid ära... Clipsi 4q ma siin vaatasin ja eks nad tulid tagant ja lõpus näitas eelmiste mängude seise, siis kogu aeg Clips ühe või kahega ehk Utah on neile raske vastane.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Mul on küll matemaatikatunnist palju möödas, aga kas mitte pole nii, et kui iga panuse puhul on teatud protsent maja kasuks, siis kombos see protsent muutub võrreldes võiduvõimalusega kiiremini? Ehk kombod ei ole mõistlikud?
                    Täpselt nii!

                    Kommentaar


                      Tip 1:

                      Rangers on pärast jukerdavat algust korraliku hoo sisse saanud. Täna mängitakse võõral väljakul Queen's Parkiga, kes on tabeli kolmas. Rangers on võitnud 9 mängu järjest, mitte ühtegi neist vähem kui 2 väravaga.

                      Umbes 1.20 on hea kordaja, handicap julgematele. Tegu eilse koefiga, praegu võib suuremgi/väiksemgi olla.

                      Mängu näeb ka striimis, sest on 14:45 algusega.

                      Tip 2:

                      Keegi mainis siin League 1'i ja tabeli esimene (Sheffield U) vs tabeli viimane (Hartlepool), mis on ka minu nv plaanides sees (koef 1,30), aga samas liigas on vastamisi teine ja eelviimane ehk Tranmere vs Scunthorpe. Nädala keskel kaotas Scunthorpe üsna suurelt Sheffieldile, aga Tranmere koef oli vähemalt eile 1,80 (mängivad kodus). Tranmere vorm pole olnud väga hea, aga antud koefi ja vastase puhul on see ilmselt riski väärt.

                      Tip 3:

                      Sarnane liider vs viimaste hulka kuuluv tiim vastasseis leiab aset Põhja-Iirimaa premieris, kus Cliftonville kohtub Dungannoniga. Cliftonville'i koef on 1,33. Trios seda polnud veel eile, aga bet365's sai. Lisaks sellele on Cliftonville eelmise viie mänguga Dungannoni võrku tagunud 17 palli ehk siis kui võidavad, suure tõenäosusega teevad seda handicapiga (1,93) saab kätte. Cliftonville on ka tulemuste poolest hea seeria peal.

                      Aga soovitan ise üle tšekkida kõik mu väidetu ja veenduda.
                      Last edited by Tanel; 29.12.12, 10:46.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Mul on küll matemaatikatunnist palju möödas, aga kas mitte pole nii, et kui iga panuse puhul on teatud protsent maja kasuks, siis kombos see protsent muutub võrreldes võiduvõimalusega kiiremini? Ehk kombod ei ole mõistlikud?
                        Ma ei saa täpselt aru. Äkki tood mingi konkreetse näite numbritega?

                        Kombo tähendab sisuliselt jada üksikennustustest, kus iga eelmisest ennustusest saadud raha pannakse tervenisti järgmisse ennustusse.
                        Aga kombo ei ole ja mõteks, sest kui üksikult samadele asjadele panna, saab sama riskiga sama võidu. Lisaks saab võimaluse see nn üksikpanuste-kombo niiöelda katkestada poolepeal.

                        Näide: Koefid 1.5, 1.7 ja 2.0. Trio kontol on sul 1EUR.

                        1) Pannes kombona saad võidu korral 1EUR * 1.5*1.7*2.0 = 5.1EUR.

                        2) Panne rahad sellistele koefidele üksikult:

                        Algsuses on 1EUR mis läheb koefi 1.5 peale tulemuseks on 1.5EUR arvel kui pihta läheb. Edasi 1.5EUR koefiga 1.7 saad tagasi 2.55EUR ja sellest omakorda 2.0 koefile pannes saad võidu korra. 5.1EUR.

                        Kommentaar


                          See on sama küsimus, et mida kauem mängid, seda tõenäolisemaks muutub sinu kaotus ja seda tõenäolisemaks muutub maja võit. Ehk ma ei räägi siin lõppsummast, vaid tõenäosusteooriast, kus mängija kaotus muutub üha tõenäolisemaks. Loogilisem oleks mängida ühele panusele, aga sedavõrra suurema summaga, et siis võidusumma oleks justkui suurem.
                          Ehk kui võrdsete vastaste vahel on ju panused 1,85-1,85, kus kummaltki kadunud ,15 on seesama "maja" osa. Kui mängida kombona, siis muutub see osa ju üha suuremaks, ei? Ja seda koefitsendist kiiremini, ei?

                          P.S. Ehk kui väga lihtsalt öelda, siis minu arvates töötab kombo lihtsalt inimese ahnuse pealt, mis teenib tegelikult kihlvedude pakkujale stabiilsest üksikpanustamisest suuremat kasu.

                          Kommentaar


                            Nagu ma räägin, siis kombo on nagu rida üksikpanuseid, mingit vahet ei ole. Ehk ma ei saa endiselt su pointist aru.

                            Kommentaar


                              Kombod on vajalikud. Sest luckimine toidab vahest.

                              Kommentaar


                                Moneymaker ükskord kirjutas oma blogis, mis on ka siit läbi käinud, et alustades panustamisega ei mingeid kombosi, vaid üksikmängud ja et kombode peale võib mõelda alles peale 1-2 aastat aktiivset panustamist ja siis ka ainult 2-4 kombod, mitte suuremad. Arvestades et 2012 teenis ta umbes 170 000 eurot, siis ma arvan, et ta teab mida räägib ja tasuks seda kuulda võtta, kui tahta üritada sellega teenida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X