320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Marseille võtab küll korralikult prg Sochaux vastu välja, aiataga vist see bet.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
      Serie A nädalavahetus

      Koefid 365-st.

      Värvid:

      Roheline - pane maja peale (vähemalt 4/5, et juhtub)
      Kuldne - peaks ära tooma (vähemalt 2/3, et juhtub või 3/4, aga koef veidi madal)
      Punane - julgematele (vähemalt 1/2, et juhtub või 2/3, aga koef veidi madal)

      Bologna - Chievo: Kaks küllaltki võrdset tiimi, aga Serie A-s tähendab see reeglina kodumeeskonna võit. Bologna @ 2,00 on küllaltki riski väärt, arvestades, et kedagi tähtsat neil puudu pole. 1X @ 1,25 on vägagi kindla peale minek, sest Chievo võõrsilvorm pole suurem asi. Kes tahab veel paremat koefi, siis Bologna võidu asemel võib ka panna Bologna to score over 1,5 @ 2,20, sest olen üsna kindel, et kui Bologna võit tuleb, siis tuleb see ka 2 väravaga. Pealegi on Chievo Verona igas 9 võõrsilmängus 7-st vastasel 2 tükki lüüa lubanud. Seoses sellega võib vähe konservatiivsem valida hoopis over 1,5 goals @ 1,40.
      Perfektne.

      Inter - Pescara: Ei julge taas otseselt soovitada, aga kui midagi pähe lööb, siis on both teams to score @ 1,80, sest Interil 3 viisakat kaitsjat puudu ja ülejäänud on saapad.
      Ei tulnud ära, ei soovitanud ka.

      Torino - Siena: Pühapäeva hommikune mäng.Torinol on massiivselt probleeme mängukeeldude ja vigastustega ja 5-6 põhimeest väljas, kuid väikesed favoriidid nad siiski on. Nende koef on 2,20 aga jätaks pigem puutumata. Probleemid on eelkõige kaitses, mistõttu tasuks arvata, et pigem tuleb väravate mäng. Siena on meeskond, kes läheb nulli hoidma, aga over 1,5 @ 1,40 peaks siiski ära tulema kui ka Siena - no clean sheet @ 1,28.
      Olin ise palju julgem, aga perfektne ikkagi.

      Cagliari - Genoa: Cagliari 9 mängu järjest võiduta, aga Lazio vastu oldi soliidsed ning Genoa võõrsil ei ole väga hea. Mõlemal meeskonnal paar probleemi vigastuste/keeldudega ehk siis sellel rindel üsna võrdse seis. Pakuks, et Cagliari @ 2,00 on riskitav. Väravaid palju ei tohiks tulla, aga under 2,5 @ 1,67 pole eriti meelitav ilmselt.
      Under ei tulnud ära ja eeldan, et keegi ei pannudki sellele, aga põhiline soovitus oli Cagliari, mis tuli. Võib rahule jääda.


      Catania - Roma
      : Romal Osvaldot ja Pjanicit pole, mis on suur kaotus. Catania on ilma oma mängujuhi Lodita. Aga Catania peaks kodus vägagi terav olema ka ilma temata ning neil on üsna sobiv tiim Roma haavamiseks. Both teams to score @ 1,40 kui ka 2nd half goals over 1,5 @ 1,61 on normaalsed. Lisaks sellele pakuks veel välja Catania over 1,5 @ 2,00. Tulemuse osas võib Catania 2,87-ga täiesti riskida, aga kuna selle tõenäosus jääb pigem 50% piirist allapoole, siis 1X @ 1,61 on parem variant. Teist nädalat järjest pakun ka välja ühe kaartide turu, sest punase kaardi potentsiaal on tolles mängus suur (peaks muutuma üles-alla lahinguks... palju kiirrünnakute mahavõtmisi, potentsiaalsed viimase mehe vead, üle keemine mõlemas tiimis võimalik). Over 5,5 cards @ 1,72 (kui mängija saab kaks kollast ja punase, siis läheb see arvesse 3 kaardina).
      Mitte kõige parem, sest väravaid ei tulnud, aga 1X tuli ilusti (võibolla keegi ka riskis Cataniaga) ning kaardid tulid ka sel korral ära (kokku 7 vist).

      Lazio - Atalanta: Lazio @ 1,57. Lazio oli Cagliari vastu veidi liimist lahti, aga nädala keskel Cataniaga mängides oli juba teine asi. Atalanta tundub hetkel kehva olema ning lisaks on meeskonnas seoses üleminekuakna ja vigastustega veidi segadusi, mis peaks mõjutama. Kuna Atalanta viimased 3 võõrsilmängu suurematega (Juve, Roma, Fiorentina) olid kõik vähemalt 3-väravalised kaotused, tundub Lazio -1 @ 2,50 väga fantastiline. Või veidi vähem riskantsem on Lazio over 1,5 @ 1,72.
      Perfektne.

      Napoli - Palermo: Palermol ei ole seda relva olemas, millega Napolile võõral väljakul probleeme valmistada. Seega Napoli @ 1,30. Usun, et ka Napoli -1 @ 1,80 tuleb ära. Lisaks tasub panna over 2,5 @ 1,57, aga koefitsient on Napoli viimaste kodumängude tõttu veidi madalam kui sooviks, et sellele panna.
      Perfektne.

      Parma - Juventus: Parma on ajalooliselt kodus suurtele suuri probleeme valmistanud ning on hetkel Tardinil 14 mängulisel kaotusteta seerial, mille hulka kuulub ka eelmise aasta 0:0 viik. Siiski on see faktor ning Juventuse viimase nädalavahetuse esitus võõrsilvõistkonna võidu üsna meelitavatesse kõrgustesse lükanud. Juventuse @ 1,72 on vaatamta Chiellini, Asamoah ja Marchisio puudumisele riskiväärt, sest Parmalgi on mitu põhimeest telerist jälgimas mängu. Both teams to score @ 1,72 on samuti hea ning võib-olla isegi vähemriskantne variant. Over 2,5 @ 1,95 on ka viimaste mängude põhjal mõeldav, eriti arvestades, et Chiellinit pole Juventusel.
      Juventus siiski ei suutnud, aga both teams to score tuli. Over 2,5 mitte.


      Udinese - Fiorentina
      : Antud mängus on mõistlik both teams to score @ 1,72, sest Fiorentina vaevalt kaitsma läheb ja kahes järjestikuses mängus kuivale jääb. Udil on samal ajal kontrapotentesiaali. Kuna suuremat kompamist ei tohiks tulla, toon välja first half goals over 0,5 @ 1,40. Fiorentina @ 2,45 on ka riski väärt, sest lõppkokkuvõttes on tegu parema meeskonnaga.
      Jep, jep, ei (aga oli ka risk, mängupildi põhjal oleks võinud tulla, aga Fioretinal on väravalöömisega probleeme pärast talvepausi).

      Sampdoria - Milan: Sampdoria suutis kehva Milani võõral väljakul väikese õnnega pooleks alistada. Milan on samal ajal paremaks saanud, kuid Sampdoria saab sel korral kodus mängida ning 1x @ 1,75 on mõistlik. Mõlemal tiimil vigastusprobleemid, aga mingit suurt mõjutajat pole. Ühtlasi pakun ka Milan clean sheet, No @ 1,40, sest puhta lehega koju sõita on neil viimasel 10 võõrsilmängul õnnestunud täpselt 0 korda. Seetõttu võib proovida ka both teams to score @ 1,72. Veidi vastupidiselt both teams to score'ile võib julge mees proovida Sampdoria to keep a clean sheet 4,00. Milan on küll palju väravaid löönud, aga võõral väljakul Sampi vastu jäävad suured klubid tihti väravate löömisega hätta ning Milanil võib pärast nädalakeskset mängu Juventusega (mõned põhimehed said 120 minutit) kumm veidi tühjem olla.
      1x oli igati õigustatud mängupildi põhjal.. Both teams ja Milan no clean sheet siiski ei tulnud.... aga ehk keegi oli nii julge ja pani Sampdoria clean sheeti. Teadsin, et sellel oli väärtust ja mõtlesin ise tükk aega, kas panen viieka peale, aga kahjuks olin siiski liiga kusi.

      Selle nädala count:

      Rohelised: 6/9.. vähe ikkagi.
      Kuldsed: 9/12, ehk 2/3-st nagu lubatud.
      Punased: 3/6 ehk 1/2. Võrdsete panustega oleks siiski miinustesse jäänud, aga võib painutada ja öelda, et ühte punast ma eriti ei soovitanud (Cagliari - Genoa under)

      Võib rahule jääda. Talvepausijärgsest Juvest ja Fiorentinast on vaja sotti saada.


      Edit: Marseille oli jah väga üllatav. Kuigi ma panin õnneks nende over 1,5 peale, siis jäi see ikkagi ühe posti kaugusele viimasel minutil.
      Last edited by Tanel; 14.01.13, 00:16.
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
        Perfektne.


        Ei tulnud ära, ei soovitanud ka.



        Olin ise palju julgem, aga perfektne ikkagi.



        Under ei tulnud ära ja eeldan, et keegi ei pannudki sellele, aga põhiline soovitus oli Cagliari, mis tuli. Võib rahule jääda.


        Mitte kõige parem, sest väravaid ei tulnud, aga 1X tuli ilusti (võibolla keegi ka riskis Cataniaga) ning kaardid tulid ka sel korral ära (kokku 7 vist).



        Perfektne.



        Perfektne.



        Juventus siiski ei suutnud, aga both teams to score tuli. Over 2,5 mitte.



        Jep, jep, ei (aga oli ka risk, mängupildi põhjal oleks võinud tulla, aga Fioretinal on väravalöömisega probleeme pärast talvepausi).



        1x oli igati õigustatud mängupildi põhjal.. Both teams ja Milan no clean sheet siiski ei tulnud.... aga ehk keegi oli nii julge ja pani Sampdoria clean sheeti. Teadsin, et sellel oli väärtust ja mõtlesin ise tükk aega, kas panen viieka peale, aga kahjuks olin siiski liiga kusi.

        Selle nädala count:

        Rohelised: 6/9.. vähe ikkagi.
        Kuldsed: 9/12, ehk 2/3-st nagu lubatud.
        Punased: 3/6 ehk 1/2. Võrdsete panustega oleks siiski miinustesse jäänud, aga võib painutada ja öelda, et ühte punast ma eriti ei soovitanud (Cagliari - Genoa under)

        Võib rahule jääda. Talvepausijärgsest Juvest ja Fiorentinast on vaja sotti saada.


        Edit: Marseille oli jah väga üllatav. Kuigi ma panin õnneks nende over 1,5 peale, siis jäi see ikkagi ühte postilöögi kaugusele viimasel minutil.
        Taaskord hea töö, Tanel! Väärt kraami toodad ikka. Seekordsed pärlid olid minu silmis Catania 1X ja Sampdoria 1X, mida toppisin peaaegu igale poole + Barca ja Manu, ning tuligi päris arvestatav + €40 NV.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tanel Vaata postitust

          aga ehk keegi oli nii julge ja pani Sampdoria clean sheeti. Teadsin, et sellel oli väärtust ja mõtlesin ise tükk aega, kas panen viieka peale, aga kahjuks olin siiski liiga kusi.

          Edit: Marseille oli jah väga üllatav. Kuigi ma panin õnneks nende over 1,5 peale, siis jäi see ikkagi ühe posti kaugusele viimasel minutil.
          Jep. Minu beti hetkel oli Milani under 0.5 koef 4,6. Suur tänu kraami eest. Atleti ja Barca handicapid tulid ka ja Marseille 1.5 kukkus perse.
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Elevandiluurannik vs Egiptus on üpris hea mäng mida võib ennustamiseks proovida. Elevandiluuranniku koef on 1,82.

            Kommentaar


              aswell as granada double c(1.9) and APOEL nicosia win 1.5 mis eile oli veel 1.9

              edit http://forum.bettingadvice.com/showp...0&postcount=39

              Kommentaar


                Getafe - Granada

                Getafe võit, koef 2
                või
                mõlemad skoorivad - ei, koef 2

                Kommentaar


                  kuidas ma triobeti konto sulgeda saan?

                  Kommentaar


                    live chatis ütled et tahad, küsivad põhjuseid ka mingi debiilsel kombel :S, aga nii saad jah

                    Kommentaar


                      Algselt postitas moosin2gu Vaata postitust
                      live chatis ütled et tahad, küsivad põhjuseid ka mingi debiilsel kombel :S, aga nii saad jah
                      Vaooo, see on küll ju täiest WTF, miks firma tagasisidet otsib inimestelt, kes nende teenuseid enam kasutada ei taha. Mida vittu, ma ei saa aru. Ema, aita.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Olen õigesti aru saanud, et Bet365s on miinimum summa mis välja saab võtta 50€ ?? Ja 28 päeva jooksul saab ühe korra võtta raha välja ilma bet365-le midagi maksmata ?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Busby Vaata postitust
                          Olen õigesti aru saanud, et Bet365s on miinimum summa mis välja saab võtta 50€ ?? Ja 28 päeva jooksul saab ühe korra võtta raha välja ilma bet365-le midagi maksmata ?
                          Jah sa oled väga suure taibuga Manu gloory fänni kohta! Miinimum summa on 50 euri ja 28 päeva jooksul on kord tasuta. Nahhui sul on vaja iga päev raha välja kanda?! Kui tegeled asjaga õieti, siis sul peakski olema bankroll, kust sa kord kuus oma kasumi välja kannad.
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Nii kes Getafe mängu vaatavad, siis võite riskida ja panna kodumeeskonna väravad under 2,5. Getafe sellel hooajal pole üle 2 värava liigas löönud ühes mängus korraga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Busby Vaata postitust
                              Olen õigesti aru saanud, et Bet365s on miinimum summa mis välja saab võtta 50€ ??
                              See ei tohiks küll tõele vastata. Ma olen üsna kindel et ma katsetamiseks võtsil sealt 10 või 20EUR välja

                              Kommentaar


                                Tänaseks NBA tip'e? Mul vaja see kuradi boonuse viimased 4€ maha mängida BET365-s.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X