320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No mitte ei taha see värav kuidagi tulla :S

    Kommentaar


      No mida? Kuveidi VV käis pall käes meetri jagu oma alast väljas, äärekohtunik ei teinud teist nägugi...

      Kommentaar


        Tundub, et viik tuleb... Kuveidil pole püssirohtu, et lüüa, ja AÜE kombineerib rünnakud liiga üle.

        Kommentaar


          AÜE löögid on lihtsalt eriti masendavad..kõik taevasse.

          Kommentaar


            AÜE mänguplaan läks pärast Kuveidi Tevezi platsile tulemist käest ära veidi. Keskväli ära lagunenud, ei jõua korralikult rünnakule.

            edit: 70% penalti jäi andmata nüüd. Mõned minutid veel, aga kahtlane.

            edit: GOOOOOOOOOOOOL JA KAKLUS (ühte veel)
            Last edited by Tanel; 15.01.13, 17:05.
            sigpic

            Kommentaar


              Goooooooooooooool

              Kommentaar


                Tänu taevale!

                Kommentaar


                  Pole võimalik
                  "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                  Kommentaar


                    Olemas! Õnne poisid!

                    minu silmad nägid 7.50 koefi enne väravat.

                    Kommentaar


                      Ja alati siis kui ma streami kinni panen.

                      Kommentaar


                        Mu aasia handicap jääb ülivale suluseisuotsuse tõttu tulemata vist.

                        Edit. Jpe. ja viimse minuti raisatud supervõimalus otsa veel.
                        Last edited by Tanel; 15.01.13, 17:11.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          See topic hakkab suht livescoreks muutuma, aga no palju õnne teile kõigile

                          Kommentaar


                            Super, super, super! Tänud Tanel!

                            Olen siin teemas umbes nädal ringi luusinud ning tuleb tõdeda, et siinsed inimesed on hingega asja juures ja annavad väga häid tipe. Loodetavasti tuleb head ka edaspidi!
                            btw Tanel, ma ei unusta kunagi, kuidas küsisin sinult EMi ajal soovitust, kas panna Hispaania/Torres beti...Panus oleks olnud 25€ ning koefitsent 27...edasi võib vaid ise mõelda. Aga mis me ikka vanu asju meenutame ja pealegi oli Taneli poolt vaid soovitus ja lõplik otsus oli ju ikkagi minu teha, kuid kuulates n-ö. targemat, hakkasin enda mõtetes kahtlema.
                            Edu edasipidiseks kõigile, tore koht siin!

                            Kommentaar


                              Tänane teine mäng on Iraak - Bahrein. Ei tea kas selle vastu ka nii suur huvi
                              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas football2u Vaata postitust
                                Tänane teine mäng on Iraak - Bahrein. Ei tea kas selle vastu ka nii suur huvi
                                Sellest hoiaks eemale. Võib niisama vaadata, et veenduda, kas AÜE tasub ka finaalis ära kasutada.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X