320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See, mida cannuman ütles + ma olen Dortmundi mänge ka vähemalt kord kuus vaadanud, et ma ei usu, et ma neid väga alahindaks. Kui ma valiks kõige meelepärasema võitja, siis langeks valik 11 korda 10-st Dortmundi kasuks, aga ma EI USU, et nad suudavad veel 6 mängu niimoodi mängida, et nad ei pane end selg vastu seina olukorda, sest minu jaoks ei ole nad ideaalne taga-ajaja tiim (Jah, Šahtari vastu pidid nad seda kaks korda tegema). Ma ei usu isegi seda, et Westfalenil läheb puhtaks edasipääsuvormistamiseks neil.

    Lõppkokkuvõttes on nad ikkagi väga ettearvamatu tiim, kellel on oma head ja halvad päevad.

    Kui keegi on huvitatud, siis vaatasin veel, millised saaks kõige paremad koefid per tiim:

    Barcelona 3.10 (populaarsemad saidid 3.00)
    Bayern 7.00
    Real Madrid 7.50
    Dortmund 9.50
    Manchester United 11.00
    Juventus 11.00

    Ehk siis põhimõtteliselt. Barcelona not to win koef on põhimõtteliselt 3.00+ (kõigile viiele variandile üks ühik = 2 ühikut kasumit, kui Bayern võidab). Eeldades, et nende kuue ja ülejäänud 10 tiimi tasemevahe on ikkagi nii suur, et mõni mainimata klubi ei hakka lõppkokkuvõttes kaarte segama. Kuigi see ei tähenda muidugi seda, et nüüd on Barca to win koef 3.00 ja Barca to lose koef 3.00 ehk garanteeritud ühik kasumit, sest valem pole päris see (Barca võit teeks ühe ühiku suurused teised panused tasa, kui Barcale oleks panustatud 2.50 ühikut, aga sel juhul ei tee teised panused Barcale pandud 2.50 ühikut tasa juhul kui võidab Bayern... Reali puhul oleks asjad tasa).

    Aga Barcelona võidu vastu panustamine oleks mõeldav risk, eriti arvestades, et kui võidaks Juventus või Manchester United, oleks koef põhimõtteliselt 6.00.
    Last edited by Tanel; 18.02.13, 17:52.
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
      Aga millega ma cannumaniga muidugi üldse ei nõustu, et see küll, et nad edestasid ja võitsid Reali ei tähenda, et praegu oleks võimalused paremad, ent nad ju tegelikult on. Kas kodus Manuga 1-1 või Sahtjoriga võõrsil 2-2 ...Vahe on maa ja ilm.
      Me ilmselt räägime nats erinevatest asjadest.

      Minu mõte selles, et

      1) Alagrupi mängud olid jupp aega tagasi ja palju võib olla muutunud
      2) Eelneva mängu võitja ei ole järgmises mängud automaatselt favoriit. Näiteks Celtic tõmbas Barkale koti pähe, aga kui nad uuesti finaalis kokku peaks minema, siis oleks favoriit kes?

      See siis oleks vastus sellele, et "kuidas saab reali koef olla kõrgem ...."

      Ma muidugi Dortmundi ja Donetski mängu ei näinud ja hetkevormi kohta nii pädevat hinnangut ei oska anda. Et kui küsimus oleks, et kumma koef peaks tegelikult kõrgem olema, siis jään vastuse võlgu, kuna Dortmundi vormi kohta pole korralikku infot.

      Kommentaar


        Hmm... huvitav on see, et vist pakuvad enamus bookied Meistrite Liiga võitjat Each-way bettinguga. Lööb minu pakutud teoreetilise valemi sassi, kuna ma ei saa väga hästi aru, mida see tähendab.

        Edit: Okei, never mind. Eachway jaoks tuleb eraldi linnuke panna ja kui see linnuke panna, siis tähendab see seda, et sa paned pool panust selle peale, et tiim võidab ja teise poole selle peale, et tiim jõuab finaali (koef jagatakse kahega).
        Last edited by Tanel; 18.02.13, 18:10.
        sigpic

        Kommentaar


          Siena - Lazio, mõtteid kellegil ?

          Sienal motivatsioonist puudust ei tohiks tulla, pluss lazio rohkem põhimehi väljas ning tihe graafik hetkel, pakuks välja viigi @ 3,1 või isegi siena võidu ???

          Kommentaar


            Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
            Sellise kahvatu mänguga nagu Reali vastu, ei võida Manu seda võistlust kohe kuidagi mitte. Bayern oleks kena üllatus, Juve tegelt veel rohkem.
            Maailmas on hetkel ainult üks tiim kes vastasest hoolimata domineerida suudab. Ülejäänud mängivad vastavalt olukorrale ja olukord tingib ka mängupildi. Midagi katastroofilist seal kindlasti ei olnud.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas moosin2gu Vaata postitust
              Siena - Lazio, mõtteid kellegil ?

              Sienal motivatsioonist puudust ei tohiks tulla, pluss lazio rohkem põhimehi väljas ning tihe graafik hetkel, pakuks välja viigi @ 3,1 või isegi siena võidu ???
              Siena kodus alati Lazio vastu hästi mänginud, Lazio 2 viimast Serie A võõrsilmängu ei olnud ka positiivsed. Genoa lõi neile 3 ja Palermo 2. Ja Euroopa liigas lülitati ka 3 väravat neile. Samas Sienal motivatsiooni tõesti on, et punasest tsoonist väljuda ja Inter sai seda juba tunda 3 väravaga . Kui BTS @ 1.83 täna ära tuleb siis võib esmaspäevaga rahule jääda. Lisan ise sellele mängule veel Rio Ave - Braga BTS samuti. Mõlemal klubil on kaitse hetkel nagu läbikäiguhoov, samas rünnak toidab samuti.

              Rio - Braga bts 1.63
              Siena- Lazio bts 1.83

              Kommentaar


                Manu - Reading Händikäp 0-1 1.62, täitsa decent.

                Kommentaar


                  Motherwell vs Dudnee United
                  Ojamaa meeskonna võit koefiga 2.1 on üsna mõistlik panus.

                  Kommentaar


                    Tänaseks CLiks häid panuseid?
                    Arsenal 1X on hea koefitsent, kuid Arsenalil on kaitseliiniga suuri probleeme. Koefitsent oli mäletamist mööda 1.84.

                    Kommentaar


                      Härrad moneymakerid, palun abi. Bet365 või Betfair? Mõlemil on ikka moneybookersisse(skrilli) võimalik väga lihtsalt ja kiiresti raha välja kanda? Kumba te soovitaksite? Või äkki on olemas veel mingi parem sait?
                      So self aware so full of shit

                      Kommentaar


                        bet365 peal skrill toimib mõlemat pidi ideaalselt

                        Kommentaar


                          Kell 18.00 on täna huvitavate koefitsentidega sõpruskohtumine. Kui koosseisud avaldatakse, siis räägin lähemalt.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                            Härrad moneymakerid, palun abi. Bet365 või Betfair? Mõlemil on ikka moneybookersisse(skrilli) võimalik väga lihtsalt ja kiiresti raha välja kanda? Kumba te soovitaksite? Või äkki on olemas veel mingi parem sait?

                            Pinnacles on üleüldse ühed parimad koefid. Aga seal pole valik nii suur samas. Ise Moneybookersi kaudu raha ei kanna, nii et selle koha pealt ei oska kaasa rääkida.

                            Kommentaar


                              Kes veel ei teadnud, siis Tonybetis on PÄEVA PAKKUMISE all Barcelona võidukoefitsient 1.60!

                              Kommentaar


                                Mis arvate, kas Galatasaray ja Barca peale tasub panna?
                                Schalke on praegu tõsises mõõnas ja türklased peaks kodus ikka ära tegema.
                                Milan on võrreldes eelmise hooajaga nõrgem ja Barca peaks ikka ära tegema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X