320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas wordprez Vaata postitust
    No üht või teistpidi ta ümmarguseks saab niiehknaa
    Kui oleks võitnud, siis poleks ümmargune.
    Ma olen kahe suure rahvusvahelise putka klient - pole väga keeruliseks asja ajanud - mul on tähtis et valik oleks suur ja bwin ja bet365 on need. Enne praegust töökohta olid nordic/trio ja bwin. Ehk, et vahetasin üks ühele ära. Üle kahe ma ei näe mõtet - mingid spetsid on statistika järgi kindlaks teinud, et regulaarsel panustajal on konto kolmes eri firmas, kus ta panuseid paneb. Ma siis nii regulaarne järelikult pole ja tegelt nii ka on. Seda näitab ka see, et mul on mõlemas limiidid alles - kõik korralikud kasumis olevad vennad saavad mõlemas panustada max 5 eur panuseid.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
      Nojah, mina enam tippe ei anna. Mida rohkem kindel oma väljaütlemises olen, seda kindlamalt bet perse läheb. Napoli oli ikka väga mõttetu.
      Tip oli väga ok ja selle koefi eest oli väärtust küll ja rohkemgi.

      Kommentaar


        Mõned mängud mida täna ise proovin mängida/panustada raha peale:

        Swansea vs Newcastle 1 koef 2.10
        Real Madrid vs Barcelona 1 koef 3.00
        Osasuna vs A. Bilbao 1 koef 2.30
        Hamburger SV vs G. Fürth 1 koef 1.60
        Lorient vs Valenciennes 1 koef 1.90
        Sochaux vs Nancy 1 koef 2.00

        Koefid on võetud Pafist.

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Mina julgen soovitada sellist laupäevast mängu: 1. FC Nürnberg - SC Freiburg 2.50 3.30 2.80

          Positiivne:

          * Freiburg on hoos. Viimases kolmes mängus on võidetud võõrsil Bremenit, viigistatud kodus Eintrachtiga ja võidetud karikasarjas võõrsil Mainzi.
          * Nürnbergil on viimasest kolmest mängust kirjas vaid kolm viiki. Võõrsil Stuttgarti ja Eintrachti vastu ja kodus Hannoveri vastu.
          * Nürnbergil on puudu kaks olulist meest. Põhikaitsja Chandler ja poolkaitsja Gebhart, kes mänginud vastavalt 23 ja 18 mängu see hooaeg. Freiburgil pole ühtegi olulist puudujat ning mängima minnakse parimas koosseisus.
          * Viimsest seitsmest omavahelisest mängust (alates november 2009) on Freiburg võitnud 5 ja viiki on jäänud 2. Kusjuures nendest viiest võidust kolm on olnud just Nürnbergi kodus.
          * Selle hooaja esimese mängu võitis Freiburg kodus kindlalt 3-0.

          Negatiivne:

          * Freiburgil on seljataga "inglise nädal", mis tähendab, et nad mängisid reedel liigat, teisipäeval karikat ja nüüd laupäeval uuesti liigat. Freiburg ei pruugi sellise koormusega harjunud olla. Nürnbergil samas nädala sees mängu polnudja ilmselt värskemad.
          * Nürnbergi Grundig staadionil on see hooaeg löödud suht vähe väravaid.

          Kokkuvõttes siiski arvan, et sellise koefi puhul on asi riski väärt ning ise panen küll sellele mängule midagi peale.
          Mängin kaasa, eurokese viskasin ka Ojamaale ja Hamburgile panen suurema summa.

          Kommentaar


            Algselt postitas difender Vaata postitust
            Mõned mängud mida täna ise proovin mängida/panustada raha peale:
            Real Madrid vs Barcelona 1 koef 3.00
            Miks? Real annab mõndadele puhkust ju...

            Kommentaar


              Algselt postitas zizi Vaata postitust
              Miks? Real annab mõndadele puhkust ju...
              Ma ei ole Barca fänn kunagi olnud, aga eeldan, et nüüd tullakse erinevalt eelmisele korrale korralikult peale, järeldused on tehtud. Ennustaksin pigem viiki, kui Reali võitu. Ja kui veel realil mõned ei mängi, siis veel vähem morjendab Realile panema.

              Kommentaar


                Algselt postitas zizi Vaata postitust
                Miks? Real annab mõndadele puhkust ju...
                Seda ma tean jah. Kuid ma ei ütleks, et Reali pingipoisid oleks nüüd halvemad mängijad kui Real põhimehed on. Pealegi viimastes mängudes pole Barcelona ka midagi head teinud, pluss veel Xavi ka täna ei mängi. Mina näen küll asja nii, et miks mitte proovida panna raha Reali võidule.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                  Nojah, mina enam tippe ei anna. Mida rohkem kindel oma väljaütlemises olen, seda kindlamalt bet perse läheb. Napoli oli ikka väga mõttetu.
                  nooooooo

                  Kommentaar


                    No tänane kahju oli küll eelmise nv kahjust oluliselt väiksem, aga Greutheri viigid hakkavad ära tüütama. Mingi mõte on täna veel tagasihoidlikult Pooli proovida. Selle panuse mõistlikuse kohapealt oleksin muidugi tänulik, kui Premieriga rohkem sina peal olevad inimesed arvamust avaldaks.

                    Kommentaar


                      odin.jpgtvaa.jpg

                      Kommentaar


                        Ilus, aga inglise mudaliigad on üsna väsitavad. Peab mingi ulme searchi tegema, et midagi saada. Vormi järgi võib 8 võitu järjest ka olla ja ikka 5x jutti kaotanud vastane võidab.

                        Kommentaar


                          Täpselt.

                          Kommentaar


                            Noniii Arsenal või Bale? Hääd vihjet palun,või äkki penalt või punane kaart?
                            Invest In Africa

                            Kommentaar


                              Mulle tundub, et selles mängus oleks mõistlik panna selle peale, et kes skoorib:
                              Emmanuel Adebayo 3.20, Gareth Bale 2.30 või Theo Walcott 3.55, Lukas Podolski 4.25. V
                              Vägagi magusad...

                              Kommentaar


                                Walcott to score first and Spurs to win 2:1 72 coeff
                                Bale to score first and Spurs to win 2:1 23 coeff
                                @Paddypower.
                                Euroga võib neid mängida küll.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X