320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pole vist selllele vastu vaielnud. Vist lihtsalt mainisin BL populaarsust, mitte kellegagi konkreetselt.

    Kommentaar


      Antud teema kontekstis selle välja toomine on muidugi üsna mõttetu.
      sigpic

      Kommentaar


        Ma ei tea...üheti ma arvan, et ei tunne meie foorumiskasutajad liigat piisavalt hästi, aga ju on ka Bundesliga nii võrdne, et see teeb raskeks ennustamise.

        Kommentaar


          Triobet kotibki kliente täie rauaga? Ehk kui just tegu pole CL-i mänguga, tühistatakse suvaliselt võidetud pileteid (kuid mitte kunagi kaotatud) ja öeldakse, et "Your ticket has been refunded due to rule 3.12: If a match is suspected of unfair play, we reserve the right to keep any payments on hold. If the unfair play can be verified, we have the right to cancel the bets."

          Ehk soovitage uut saiti.
          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

          Kommentaar


            Ma ei vingu aga kuidas mängijate eripanustega on?Panin Ambrosini kollasele kaardile, juba 60ndal minutil vahetati mees välja, pilet kaotas.Palju peab üks tegelane mängima, et panust üldse loetakse?
            Suhkruhaige

            Kommentaar


              football2u, huvi pärast küsiks, et mis mänge sul sellisel viisil on tühistatud?
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                football2u, huvi pärast küsiks, et mis mänge sul sellisel viisil on tühistatud?
                Copa Libertadores, eilne Velez - Penarol, kus teise värava peale raha panin ja sain vastuse, et pilet on tühistatud. Samale mängule tehtud kaks teist panust aga kaotasid ja neid ei tühistatud. Sama on juhtunud ka mõningate lambimängudega.
                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                Kommentaar


                  Mul oli ka eile teema, mis pole ainult korra juhtunud. Panin mingi suvalise liiga mängu kodumeeskonna peale draw no bet live betis. Meeskond võitis 2-1 ja lampi on pilet roheline. Saatsin meile ja rääkisin live-chatis ja lõpuks lahendati asi ära. Aga siiski natuke tobe oma võidetud beti kuskil taga ajada.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas football2u Vaata postitust
                    Ehk soovitage uut saiti.
                    Kurat, TonyBetti ja ei julge soovitada...klienditugi ei taha vastata ja raha ei liigu

                    Ehk siis soovitan sulle soojalt Betfair.com!

                    Kommentaar


                      bet365

                      Kommentaar


                        14.03.2013 22:05 Newcastle - Anzhi Makhachkala (Samuel Eto'o - Anzhi Makhachkala)
                        Will not score
                        2.73
                        Tühistatud

                        Haha, no on ikka türakotid, tegid mu 150 eurisest kombost 50 eurise kombo
                        Suhkruhaige

                        Kommentaar


                          ei haaku üldsegi otseselt teema mõttega, aga lootus vastust saada on ehk grammi võrra suurem kui "rumalates küsimustes".

                          jäi soccerneti pealehel puhtjuhuslikult silma bänner "täna õhtul euroopa liigas: piinliku paari teine matš".

                          mitte et mul oleks midagi chelsea mõnitamise vastu, aga wtf see tähendama peaks.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Milanista Vaata postitust
                            14.03.2013 22:05 Newcastle - Anzhi Makhachkala (Samuel Eto'o - Anzhi Makhachkala)
                            Will not score
                            2.73
                            Tühistatud

                            Haha, no on ikka türakotid, tegid mu 150 eurisest kombost 50 eurise kombo
                            No vaata koefi, suure tõenäosusega panid nad ämbrisse sellega. Aga türakotid on nad ikkagi.

                            Kommentaar


                              Arvata on, et nad panid pange, aga ma muidugi sinisilmselt kindlustasin veel beti mingi 60ndal minutil, seda raha sooviks nagu tagasi.
                              Ilmselt üle mämmutatud teema, aga no nahhui ma nende ebakompetentsusest peaksin raha kaotama.Ma ootan ilusti homset nüüd, kus nad tulevad mingi laheda reegliga välja ja tühistavad üldse mu panuse.
                              Triobet põlema!

                              E:haha, Paar õlle tegid minust perekooli foorumi eide.
                              Suhkruhaige

                              Kommentaar


                                LOL@ perekool
                                Palun püüdke vältida neid panustamisi selgetele misprintidele... Sellest ei tule midagi head, olenemata kontorist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X