320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eks see triobet selline väikefirma olegi, algajatele, kes bettimisega alustavad. Neid on ju hea koorida, oma 'vigadega' pidevalt.
    Kuniks klient end harib ja liigub mujale edasi, samas uued tulevad alati peale, kes alustavad just triobetist. Suhteliselt huumor on see küll, aga eks nad ise ka sellest aru saavad.

    Kommentaar


      Mis sellest mängust arvate?
      draw no betiga koenf boltonile on 2.75
      Leicester City - Bolton

      Kommentaar


        Oskab keegi öelda kui head Tonybet koefi on võrreldes bet365-ga?

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Oskab keegi öelda kui head Tonybet koefi on võrreldes bet365-ga?
          Kui ma paar kuud tagasi kasutasin siis olid natukene kehvemad, aga see olenes liigast ka jne, aga ma ei tea kuidas praegu on, siis oli seal jube vähe valikuid mida panustada, kui ainult suurliigasid ja tuntumaid asju teha siis korralik, aga minu jaoks jäi väheks. Eks nad vaikselt arenevad ka, suht noored on nad ju võrreldes teiste suurte panustamissaitidega.

          Kommentaar


            Algselt postitas barcelona44 Vaata postitust
            Mis sellest mängust arvate?
            draw no betiga koenf boltonile on 2.75
            Leicester City - Bolton
            Kiidan panuse heaks. Bolton on ulme heas vormis (viimasest 30nes võimalikust on koju toodud 24 punni) Leicester aga oskab viimasel ajal ainult kaotada. Tonybetis on hetkel draw no beti koif 2.95 , mis on minu arvates väääga hea väärtusega.

            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Oskab keegi öelda kui head Tonybet koefi on võrreldes bet365-ga?
            Nii palju kui jälginud olen, siis bet365 ja tony on suht samas tasakaalus, mõned punktid kindlasti bet365 kasuks, aga tonybet areneb kiiresti. Soovitan soojalt!
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Täiesti hale ettevõte. Mine põrgu, Triobet!
              Mine ennusta mujal ! Sada kohta on, kus norm koefid ja paremad ja huvitavamad pakkumised, eriti livebetis Bet365 ntx

              Kommentaar


                Minule lõppes see 15 euro saaga nii, et mulle kanti kõik tagasi pärast seda kui ütlesin, et soovin, et mu konto kustutatakse ning lähen üle konkureerivale saidile.

                Kommentaar


                  Meelelahutus - Eesti - Su nägu kõlab tuttavalt -> Trio pakub häid koefitsiente!

                  Kommentaar


                    Soovitus: ärge jumala eest bettige Triobeti bäkkinbisnes ekspetide järgi, ausalt, loen vahel huvi pärast neid, kuid kahjuks peab tõdema, et tegu on vaid väikese promo ettevõtmisega Triobetile, kus tegelikult väga eksperdi muuve pole.
                    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                    Kommentaar


                      Nimetad ehk mõne, täitsa huvitab.
                      Suhkruhaige

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Milanista Vaata postitust
                        Nimetad ehk mõne, täitsa huvitab.
                        Ma pean just silmas neid mingi eksperdid back in business vms. Minult on üsna paolju küsitud nende kohta minu arvamust ning ainuüksi juba Interi võidu pakkumine Lazio üle oli minusilmis mõtlematu. Koefe on palju, kahtlemata on 2,6 magus, kuid on kerge vaevaga on võimalik leida selline koef, mille võidu tõenäosus on kõvasti suurem. Lihtsalt ma küll ei tea, kes need eksperdid seal on, kuid juhiks tähelepanu, et selle esimene ülesanne on saidile promo teha.

                        Hea ettevõtmine muidu, edu!
                        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                        Kommentaar


                          Keegi eurovisioonile paneb midagi v

                          Kommentaar


                            Eesti to qualify on coeff 2..kuidas Birxi võimalused on?

                            Kommentaar


                              Panin, et Birx ei saa edasi. Tundub kindla peale minek.

                              Kommentaar


                                Keegi Taani võidule poolfinaalis ka panustab?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X