320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aidake võhik hädast välja... Sai panus tehtud, et Atlético Madrid võidab Hispaania karika. Pärast lisaaega oli tulemus meelepärane aga triobet'is enda panust uurides oli mäng "lõppenud" viigiga ja raha lännu. Mis süsteemiga panustama peab, et lisaaega ka arvestataks?

    Kommentaar


      Oled kindel, et panid karika võidule? Mitte mängu? Juhul kui panid karika, siis saada neile kiri ja nõua mis on rightfully yours.

      Kommentaar


        Selge pilt, nüüd sain süsteemist aru...panustasin mängu peale ja sinna see raha koos triobeti kavalusega läkski

        Kommentaar


          Algselt postitas kukkel Vaata postitust
          Selge pilt, nüüd sain süsteemist aru...panustasin mängu peale ja sinna see raha koos triobeti kavalusega läkski
          see ei olnud mingi kavalus.

          Kommentaar


            Suht lihtne on see asi, kui loogiliselt võtta. Kui karikavõidule panustasid, siis seal viigile panust panna polnud võimalik. Kui viik oli, siis mida need vaesed viigile panustajad siis tegema peaksid?

            Kommentaar


              a0e97efd691a4b7f2c34af0e556675fe.jpg

              Kas trio kärn või on kõik õige?

              Kommentaar


                Algselt postitas kardo Vaata postitust
                [ATTACH=CONFIG]2301[/ATTACH]

                Kas trio kärn või on kõik õige?


                siit vaadates paistab 8. geim olevat wocniatski serv
                15:0, 30:0, 30:15, 40:15 mis tegi seisuks 3:5, seega wocniatski 1 oli õige panus ja nõua oma raha tagasi..

                Kommentaar


                  Mina soovitaksin kõigil triobeti kasutajatel kasutada google DNS võrguseadmeid: https://developers.google.com/speed/...cs/using?hl=fi

                  ning avada konto näiteks saidil http://www.bet365.com/ kus on rohkem panustamis võimalusi ja ei tule ette olukordi, kus bookmarker üritab teilt raha nöörida.

                  Kommentaar


                    Sain võidetud raha kätte. Kurat üldse ei saa usaldada, peab ikka ise üle kontrollima

                    Kommentaar


                      Helistati triost ja küsiti küsitluse tarvis minu arvamust.
                      +1 triole.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                        Helistati triost ja küsiti küsitluse tarvis minu arvamust.
                        +1 triole.
                        Kaua klient oled olnud?

                        Kommentaar


                          Mm, 3aasta kanti.

                          Kommentaar


                            ei mäletagi millal viimati triobet enda kampaaniat õigesti reklaamis..
                            Tuli meilile kiri, et annavad 5€ niisama pokkeri mängimiseks, sisesta vaid kood ja 5 euri on mulle mängimiseks olemas..
                            sisestasin koodi ning sain 2 euri.
                            Ei ole mingit viitsimist selle supportiga ka tegeleda.

                            Kommentaar


                              Olen märganud, et Triobeti koefitsendid on samuti mõnevõrra väiksemad, kui teistes saitides, otsustasin eile, et võtan Triobetist raha välja ja liigun edasi. Uueks peatumiskohaks saab ilmselt Bet365.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
                                Olen märganud, et Triobeti koefitsendid on samuti mõnevõrra väiksemad, kui teistes saitides, otsustasin eile, et võtan Triobetist raha välja ja liigun edasi. Uueks peatumiskohaks saab ilmselt Bet365.
                                Kusjuures bet365 ka natuke väiksemad kui mujal, aga võrrreldes Eesti saitidega paremad kindlasti, ise kasutan ka bet365, aga kohe-kohe ilmselt Pinnacle peale üle.

                                Samas mugavus ja kõik muu on ikka bet365 kõige parem, vähemalt võrreldes nendega mida võrrelnud olen.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X