320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kui 1,8 koefiga oleks nii kerge koguaeg safe bete teha siis elu oleks päris lill vms

    Kommentaar


      tere cool max smart guy, kui arvestada, et depod 50euri ja saad 100 bettimiseks, siis 1,8 koefidega safe bette leidub igapäev, et boonus läbi mängida. Muidugi 100st jääb siis alles umbes 75. Kasum siiski.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Tervist panustamise sõbrad... Pakuks vähe "tippe", kui on soovi.... kel on soovi, kirjutagu mulle.... huntliba@gmail.com

        Kommentaar


          Juhul kui multipanuses 1 mäng tühistati, saan panustatud raha tagasi või eemaldadakse antud mäng lihtsalt piletilt ja juhul kui ülejäänud täkkes, saan väiksema koefiga lihtsalt võidu?

          Kommentaar


            väiksema koefiga võidu saad

            Kommentaar


              riskivaba panus, barcelona- madridi real ,mida panna.

              Kommentaar


                Algselt postitas jabadabadoo Vaata postitust
                riskivaba panus, barcelona- madridi real ,mida panna.
                Ma prooviks Real Madrid AH -1 konfiga 5,5

                Riskida ju võib

                Kommentaar


                  Algselt postitas jabadabadoo Vaata postitust
                  riskivaba panus, barcelona- madridi real ,mida panna.
                  Üle 3,5 väravat. BTTS.
                  "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                  Kommentaar


                    Kahekordistasid sissemakse.

                    4. 100% spordiennustuse sissemakseboonus tuleb enne väljavõtmist või teisele kontole kandmist vähemalt 6-kordselt 1.80 või kõrgemate koefitsentidega läbi mängida.
                    Eesti keeles - kui panin sisse 15 euri (siis boonus=see teine 15?), pean 15 euri 6x 1.80 koefiga läbi mängima?
                    Aga mis saab siis, kui mängin suurema või väiksema koefiga? Kirjas on küll, et

                    Läbimängimise staatust saab pidevalt jälgida konto andmete alt (vt Piirangutega raha).
                    aga sellist kohta seal ju ei ole...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Fireblade- Vaata postitust
                      Kahekordistasid sissemakse.



                      Eesti keeles - kui panin sisse 15 euri (siis boonus=see teine 15?), pean 15 euri 6x 1.80 koefiga läbi mängima?
                      Aga mis saab siis, kui mängin suurema või väiksema koefiga? Kirjas on küll, et



                      aga sellist kohta seal ju ei ole...

                      1) Põhimõteliselt sa pead oma boonuse 6x läbi mängima. Arvesse lähevad kõik panused, mis ületavad 1.8 koefi. Kui on väiksem koef, siis võidu puhul jääb sul see piirang ikka alles.
                      2) Vaata "minu konto" alt, see peaks seal kuskil olema. Vähemalt vanasti oli.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
                        1) Põhimõteliselt sa pead oma boonuse 6x läbi mängima. Arvesse lähevad kõik panused, mis ületavad 1.8 koefi. Kui on väiksem konf, siis võidu puhul jääb sul see piirang ikka alles.
                        2) Vaata "minu konto" alt, see peaks seal kuskil olema. Vähemalt vanasti oli.
                        Minu konto all sellist kohta ei leidu, aga ise oli ka küllaltki lihtne arvet pidada. Igatahes nii oli ka, nagu kirjeldasid - tänud!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Fireblade- Vaata postitust
                          Minu konto all sellist kohta ei leidu, aga ise oli ka küllaltki lihtne arvet pidada. Igatahes nii oli ka, nagu kirjeldasid - tänud!
                          https://www.triobet.ee/est/lock või minu konto > (seal kus on sinu andmed, selle all on sinist värvi lingid) Boonuse andmed.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
                            https://www.triobet.ee/est/lock või minu konto > (seal kus on sinu andmed, selle all on sinist värvi lingid) Boonuse andmed.
                            Seal on ainult kirjas, kas kontol on piiratud vahendeid või mitte. Täpsemalt ei olnud midagi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Fireblade- Vaata postitust
                              Seal on ainult kirjas, kas kontol on piiratud vahendeid või mitte. Täpsemalt ei olnud midagi.
                              Kas see mitte sama asi pole?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kardo Vaata postitust
                                Kas see mitte sama asi pole?
                                Kui sa seda staatuseks loed Ma lootsin kuskil näha kirjet a'la mitu euri või mitu korda veel läbi on vaja mängida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X