320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Fireblade- Vaata postitust
    Kui sa seda staatuseks loed Ma lootsin kuskil näha kirjet a'la mitu euri või mitu korda veel läbi on vaja mängida.
    juhul, kui oled kasutanud boonust ja su kontol on piiratud vahendid, siis too lehelt sa näedki palju sul on veel vaja läbi mängida ehk sa näed seal reaalset summat, mis väheneb panuseid tehes. Kui antud leht väidab, et piiratud vahendid puuduvad vms, siis järelikult saad sa juba oma rahasi liigutada ehk väljamakseid teha jne.

    Kommentaar


      Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
      juhul, kui oled kasutanud boonust ja su kontol on piiratud vahendid, siis too lehelt sa näedki palju sul on veel vaja läbi mängida ehk sa näed seal reaalset summat, mis väheneb panuseid tehes. Kui antud leht väidab, et piiratud vahendid puuduvad vms, siis järelikult saad sa juba oma rahasi liigutada ehk väljamakseid teha jne.
      Seal oli ainult kirjas a'la "Sinu kontol on piiratud vahendeid." Olen selles üsnagi kindel.

      Kommentaar


        Triobeti väljamakse ei taha kuidagi pangakontole laekuda, 30.12.13 sai nende poolt väljamakse kinnituse ja tänaseni pole raha kohale jõudnud. Kellegil veel sarnaseid probleeme on esinenud?

        Kommentaar


          Minul, Edgariga juba mitu kirja saadetud. Põhjuseks toodi tehnilised viperused, ja lubati tänaseks kõik korda ajada.

          Kommentaar


            Sõbral oli ka sama jama ja lubati tänaseks korda ajada asi. Üldse tundub, et see uus süsteem imeb.

            Kommentaar


              Rõõm kuulda, et ma pole üksi, aga loodame parimat.

              Kommentaar


                Jep, sama teema siin. Tegin eelmine pühap. väljamakse, esmasp. kinnitati ja siiamaani 0 seis.

                Kommentaar


                  Lükkasid juba esmaspäeva. Suutsid oma ainukese plussi ka perse keerata, uppuv laev.

                  Kommentaar


                    Kõige naeruväärsem on see, et nad pole isegi mu kirjale vastanud juba ca 35h+.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas tannn Vaata postitust
                      Kõige naeruväärsem on see, et nad pole isegi mu kirjale vastanud juba ca 35h+.
                      Livechat on olemas, saad alati kiiremad vastused sealt, ja raha lubatakse 3 pangapäeva jooksul, kui kandsid 30.12.13 välja, siis 3 pangapäeva sai alles nüüd täis ju?
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Ma ise eksisin ja kuupäev oli 29, aga mis seal ikka, küll ta kohale jõuab!

                        Kommentaar


                          Sama teema siin. Vaatasin, et peale uuendust tekkis väljamaksel IBANi numbri lisamise kohustus, ei tea kas nüüd hakkabki selle tõttu väljamaksed aeglasemini panka jõudma või on tõesti hetkel selle versiooniuuenduse tõttu asi aeglasem..

                          Kommentaar


                            Jama venib ikka edasi. Käivad rumorid, et kannatanud saavad mingit boonust või hüvitist.

                            Kommentaar


                              Samas milleks neil see klienditugi on, kui nad juba teisele kirja pole suvatsenud vastata? Natukene liiga pikaks venib see juba minu arvates.

                              Kommentaar


                                Kui tihti pakub Triobet seda sissemakse kahekordistamist kuni 15 euri väärtuses vms, oskab keegi öelda?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X