320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täna proovin sellisele kombole pihta saada. Tundub, et koss hetkel ära tulemas. Untitled.jpg

    Kommentaar


      Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
      Täna proovin sellisele kombole pihta saada. Tundub, et koss hetkel ära tulemas. [ATTACH=CONFIG]3020[/ATTACH]
      Nope
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Korvpall siiski tuli ära! Betis luges normaalaeg, mitte lisaaeg. Aga kaotus tuli sellegipoolest Leicster ei suutnud viigist enamat ja QPR võitis 1-0. Mul on kohutav loose-streak hetkel, kohe teps mitte ei õnnestu.

        Kommentaar


          Real Madrid+Espoo Blues combona 3.60 koefitsent Tonybetis....äkki saad võidulainele tagasi!

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Real Madrid+Espoo Blues combona 3.60 koefitsent Tonybetis....äkki saad võidulainele tagasi!
            Kuidas härra kommenteerib?

            Kommentaar


              Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
              Kuidas härra kommenteerib?
              Lukko lõi ilma väravavahita mängides viimasel minutil viigivärava - seda tihti ei juhtu, ning Real Madrid....no comments

              Kommentaar


                In hindsight oleks pidanud reali mängus over 2.5 goals võtma sama koefitsendiga

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  Real Madrid+Espoo Blues combona 3.60 koefitsent Tonybetis....äkki saad võidulainele tagasi!
                  Väike offtopic, kuid äkki peaks täna proovima PSG ja Schalke võidule 2.51?

                  Kommentaar


                    PSG võidus ei näe küll suurt probleemi, aga Herthat ei tea kunagi ette, võib vabalt minna nagu reverse fixture, kus 0-2 Schalkele kaotati, kui ka teistpidi, võideti ju näiteks Dortmundi ning hetkel ollakse AINSAD, kes Bayernile rohkem kui ühe(ühes mängus) see hooaeg löönud on...

                    Kui mul mune oleks(vist olen munadeta), siis paneksin PSG to win ja Hertha goals over 0,5...
                    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                    Kommentaar


                      Kurat, ja kas Boateng on ka tänasest mängust eemal?
                      Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                      PSG võidus ei näe küll suurt probleemi, aga Herthat ei tea kunagi ette, võib vabalt minna nagu reverse fixture, kus 0-2 Schalkele kaotati, kui ka teistpidi, võideti ju näiteks Dortmundi ning hetkel ollakse AINSAD, kes Bayernile rohkem kui ühe(ühes mängus) see hooaeg löönud on...

                      Kui mul mune oleks(vist olen munadeta), siis paneksin PSG to win ja Hertha goals over 0,5...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                        Kurat, ja kas Boateng on ka tänasest mängust eemal?
                        Jah ja siit saad infot lineuppide kohta:

                        Kommentaar


                          Vabandust, aga mis v*tt nende dokumentide nõudmisega lahti on? Miks ma pean üles laadima "värvikoopiat" enda dokumendist? Miks ma pean üles laadima enda kommunaalarveid ja pangaväljavõtteid? Mis nahhui see triobeti asi on? Või on see mingi uus ja kenjaalne maksuameti nõue? Igal juhul väga hea meetod kihlvedude vastu. Saatsin neile igatahes kirja, et võivad mu arvel olevad mõnedkümned eurod endale per**e pista.

                          Mõnu turns ballack või midagi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Igal juhul väga hea meetod kihlvedude vastu. Saatsin neile igatahes kirja, et võivad mu arvel olevad mõnedkümned eurod endale per**e pista.
                            Ära murdu veel. Eesti klubide euromängud ju kohe ukse ees.

                            Kommentaar


                              Pole mõnda aega Trios käinud ja nüüd sisse logides leidsin eest kõige ebamugavama panustamiskeskkonna, mida ma eales näinud olen. Kas vana look'i tagasi ei saa kuidagi?
                              Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas norsk Vaata postitust
                                Pole mõnda aega Trios käinud ja nüüd sisse logides leidsin eest kõige ebamugavama panustamiskeskkonna, mida ma eales näinud olen. Kas vana look'i tagasi ei saa kuidagi?
                                Oota kuni sa telefoniga sisse lähed... no minge perse ausalt. Triobet vajas hädasti parandamist, kuid nüüd on see ikka täiesti perse omadega kukkunud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X