320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Navas Vaata postitust
    Tänased laskesuusatamise koefid on päris mõnsad isegi.

    Kalev Ermits 2.25 ja Roland Lessing 3.7 tasub mängitamist. Zahkna välistaksin.
    Ma just hindaks Zahknat kõige suurema väärtusena sealt, miks sa ta välistaksid?

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Ma just hindaks Zahknat kõige suurema väärtusena sealt, miks sa ta välistaksid?
      Härra Zahkna oli pisut haige, aga eks paistab. Eesti eest!

      Kommentaar


        Ermits pani 1 tiiru rohkem, aga Finishis 3 sekundit ees Zahknast.

        Kommentaar


          Ma arvan, et UK lahkub EUst diiliga 29. märtsil@9 on piisav koef, et mingi väike summa gambleda, selle tõenäosus tundub hetkel natuke suurem, mingi 6-7 oleks aus koef vist.

          Kommentaar


            Huvitav, miks Betsafe pakutavad koefid laskesuustamisel on nagu algklasside tase? Ma tahaks uskuda, et laskesuustamine on niivõrd populaarne hetkel, et betsafe külmutab ennast ise väga potensiaalikast turuosast välja.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Huvitav, miks Betsafe pakutavad koefid laskesuustamisel on nagu algklasside tase? Ma tahaks uskuda, et laskesuustamine on niivõrd populaarne hetkel, et betsafe külmutab ennast ise väga potensiaalikast turuosast välja.
              Mis turgu sa mõtled täpsemalt?
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Mis turgu sa mõtled täpsemalt?
                Laskesuustamise turgu üldiselt. See mu enda arvamus, aga vaadates mida näiteks siin Coolbetid ja pakuvad, siis tekib küsimus, et miks keegi peaks Betsafe eelistama kui tahab laskesuustamisele panustada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Laskesuustamise turgu üldiselt. See mu enda arvamus, aga vaadates mida näiteks siin Coolbetid ja pakuvad, siis tekib küsimus, et miks keegi peaks Betsafe eelistama kui tahab laskesuustamisele panustada.
                  See pole nii populaarne kui sa arvad.

                  Coolbet paneb tõesti hullu, aga see on ka selline panustatud aeg/klientide huvi teema.

                  Samas, kui on ideid Eesti sportlaste käekäigu peale, siis andke teada mulle või klienditeenindusse.

                  EDIT! Või kui on huvi millegi erilise peale panustada, siis ka klienditeenindus ja vastutavad isikud panevad need turud kohe üles ka.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    See pole nii populaarne kui sa arvad.

                    Coolbet paneb tõesti hullu, aga see on ka selline panustatud aeg/klientide huvi teema.

                    Samas, kui on ideid Eesti sportlaste käekäigu peale, siis andke teada mulle või klienditeenindusse.
                    Sellepärast ma kirutasingi, et mu enda arvamus, sest ma millegipärast olin suht kindel, et laskesuustamisele bettimine on läinud suhteliselt populaarseks, aga ju veel siis inimesed lihtsalt naudivad.

                    Kommentaar


                      Tahtsin ise just samast teemast tulla rääkima. Võiks ju betsafes natuke rohkem neid eripanuseid sellel alal panna. Kuigi samas
                      tänaseks 20km sõiduks Samuelssoni koef on 35, siis coolbetis 20.

                      Kommentaar


                        Täna, siis see laskesuusatamise päev ja koefid ilusti üleval. See naiste top10 paneb mõtlema küll ja võeti ju Ameerika etapilt 9. koht kus küll osad staarid puudusid, aga siiski. Kes aga kõige vähem märke üles jätab, siis selle MMi järgi võiks valida kas Tuuli või Johanna, aga see TOP10ne sõit võib naistel täna vabalt soolas olla! Pöidlad pihku!

                        See on jah siuke betsafe/laskesuusatamise teema

                        Kommentaar


                          Beilmann oma karjääris rohkem nulle lasknud kui ülejäänud seltskond kokku muidu

                          Kommentaar


                            Panin Kuzminale ja peale 4nda ringi laskmist kus terve sõidu 0ga pani ära ja juhib üle pooleteist minutiga küll, ag pandi mulle juba raha üle enne kui Kuzmina finishisse on jõudnud. Okei!

                            Kommentaar


                              Miks buukid niimoodi ennatlikult maskavad?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Miks buukid niimoodi ennatlikult maskavad?
                                Ju nad teavad midagi, mida meie ei tea

                                Kommentaar

                                Working...
                                X