320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    naljanurk indeed.

    hetkel saab panustada kahe "erineva" mängu peale - aek athens vs sevilla ja aek athen vs sevilla - ja neid kenasti omavahel kombineerida.

    Kommentaar


      #92
      Kui keegi piisavalt julge on, siis võib panustada Eredivisie correct scoridele. See on niiviisi olnud juba vähemalt kevadest, et koduvõistkonna ja võõrsilvõistkonna koefitsendid on seal täpselt samad.

      Meilisin neile küll selle kohta, kuid kahjuks vastust ei saanud. Ju siis peab nii olema

      Kommentaar


        #93
        Flora võit täna rikkus ära mu ilusa kombo. Raha oleks muidu ligi viiekordselt tagasi tulnud.

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas Darren Vaata postitust
          Kui ma oleks betting man, siis Atletico Madrid 1.7 Trios tunduks olevat väga hea bet. Mujal on 1.35, Betfair 1.45.
          aitäh tipi eest aga kahjuks jäin ma hiljaks. Betfairis juba 1.91 lay

          Aga kui triobetis üle mõistuse suured koefid veel millalgi, anna aga teada

          Kommentaar


            #95
            boavista tänaõhtune konf 3.4
            lensil 3.2
            ja levantel 2.15

            kokku 23.39
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              aitäh tipi eest aga kahjuks jäin ma hiljaks. Betfairis juba 1.91 lay

              Aga kui triobetis üle mõistuse suured koefid veel millalgi, anna aga teada
              See oli UEFA Cup neljapäeval.

              Kommentaar


                #97
                minu viga...vaatasin koduliiga mängu

                Kommentaar


                  #98
                  Andy Roddick - Tomas Berdych (12)11.37Tühistatud
                  kas nii käibki et kui vastane alla annab siis panus tühistatakse?

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas ek Vaata postitust
                    Andy Roddick - Tomas Berdych (12)11.37Tühistatud
                    kas nii käibki et kui vastane alla annab siis panus tühistatakse?
                    oleneb iga kontori reeglitest. Need võivad ikka väga erinevad olla.

                    Triobet:

                    4.10 Tennis

                    If a player withdraws from the match before it is finished, the bets will be refunded, regardless of when in the match the players resigns.
                    Rise and rise again until lambs become lions!

                    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
                      oleneb iga kontori reeglitest. Need võivad ikka väga erinevad olla.

                      Triobet:

                      4.10 Tennis

                      If a player withdraws from the match before it is finished, the bets will be refunded, regardless of when in the match the players resigns.
                      Nii ta on. Üldiselt on nelja erinevat liiki reegleid tennis retirementide puhuks.

                      Kommentaar


                        kaua teil läheb aega enne kui raha kontole tuleb
                        täna kell 12 kandsin üle, siiamaani ootan
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          minuarust läks hetkega kui ma millalgi ammu kandsin...Aga täna laupäev äkki see viivitab.

                          Kommentaar


                            Kumba pidi sa tegid? Kas sissekanne trio kontole või väljakanne. Sissekanne toimub momentaanselt, väljakanne toimub mingi 24h jooksul. Alati.
                            "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                            RocknRolla (2008)

                            Kommentaar


                              läksin hanzaneti
                              triogames limited ja kandsin sinna raha, olen ka varem nii teinud
                              kuid ikka pole tulnud üle
                              varem on ka tulnud mingi 4-5 tundi

                              e:19.15 tuli raha üle
                              kõva 7 tundi
                              ja mul tuleb pidevalt nii kaua üle, mis valesti on?
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                Kas sa läksid otse hansanetti või ikka triobeti kaudu (et valid menüüst sissemakse/deposit, valid panga, kirjutad summa ja kinnitad)?

                                Täna päeval kandsin SEB-ist ja tuli hetkega üle. Ja täpselt nii on alati olnud.
                                "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                                RocknRolla (2008)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X