320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas SDK Vaata postitust
    ja Triobetiga on siin seos mismoodi...?
    soft on sama, ma ei pea hakkama uut teemat ju tegema sellejaoks. smartass

    Kommentaar


      Smartass Special

      Kommentaar


        Wow. Mis moodi see Koef nii suur tuli

        Ise pole päris mitu kuud panustanud. Peaks uuesti natuke raha alla panema.

        Kommentaar


          Mul on isegi natukene kahju!

          Kommentaar


            tamme, mis sul see võiduvõimalus seal oli?
            minu enda pileti sittus ka real ära (viimane mäng loomulikult)
            kaastunne minu poolt ka.

            Kommentaar


              Algselt postitas insein-o Vaata postitust
              räägi lähemalt sellest kontrapanusest
              Vaata Sir Tamme ennustuse näidet. Ta panus oli mingi 58 EEK vist? Ja võimalik võit umbes 100k.

              Enne Reali Mängu oleks pidanud tegema (double change) tüüpi panuse Reali vastu. Et siis ennustada et real kaotab või jääb viiki mäng. Ehk siis lay tüüpi panus kui tead mis see on.

              Ma olen 3 ööd magamata ja andestage kui eksin, aga põhimõtteliselt see tähendaks koefitsenti 2.50 vist umbaudu?

              Ehk siis potensiaalsed 100 000 on soolas. Sellest 25k näiteks oleks pannud Reali vastu.

              Heal juhul oleks saanud 75k ja sital juhul 25*(2.50-1) = 37.5k puhtal kätte.

              Kommentaar


                Ma ei saa sittagi nendest ime asjadest aru, ma olen lihtne. Panen kombo peale lihtsalt.
                Aga loodetavasti järgmine kord tuleb ära, raisk.
                Meie suurim hirm on kartus oma mõõtmatu tugevuse ees.

                Kommentaar


                  Kunagi sai ka suure himuga raha teenida 2 krooni panustatud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sir Tamme Vaata postitust
                    Ma ei saa sittagi nendest ime asjadest aru, ma olen lihtne. Panen kombo peale lihtsalt.
                    Aga loodetavasti järgmine kord tuleb ära, raisk.
                    no trikk on selles, kui enne viimast kombo mängu kõik pihta läinud on ja tõsine summa soolas nagu sul, siis on targem riske hajutada mingi võit kindlustada. Eriti veel siis kui kombo viimane koefitsent mingi suurem oleks. Sul lihtsalt ei jopanud ütleme nii.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      no trikk on selles, kui enne viimast kombo mängu kõik pihta läinud on ja tõsine summa soolas nagu sul, siis on targem riske hajutada mingi võit kindlustada. Eriti veel siis kui kombo viimane koefitsent mingi suurem oleks. Sul lihtsalt ei jopanud ütleme nii.
                      hmm,ei teadnudki,et siuke võimalus on,a kust või kuidas ma seda siis hajutada saan?

                      Kommentaar


                        Issand, sa näed ja sa ei mürista....

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Ehk siis potensiaalsed 100 000 on soolas. Sellest 25k näiteks oleks pannud Reali vastu.
                          julge eeldus, et tal see 25k sokisäärest võtta oleks olnud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Raainis Vaata postitust
                            hmm,ei teadnudki,et siuke võimalus on,a kust või kuidas ma seda siis hajutada saan?
                            Selle näite juures oleks pidand kõvasti pappi panema X2 ja/või pluss 1 händikäpi peale, ehk siis Real Madridi vastu, ükskõik milliseis kihlveokontoris. Või Betfairis lay, või aasia bookmakerite juures aasia händikäpile.

                            Suht mõistlik oleks olnud, kuivõrd see mäng oli teistest hiljem. Samas, koefitsient Realil oli ka suht madal. Sisuliselt oleks see olnud trade off, kas 150k kui real võidab, või näiteks pool sellest kindla peale, ükskõik, mis tulemus lõpuks reali mängus on.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Darren Vaata postitust
                              Selle näite juures oleks pidand kõvasti pappi panema X2 ja/või pluss 1 händikäpi peale, ehk siis Real Madridi vastu, ükskõik milliseis kihlveokontoris. Või Betfairis lay, või aasia bookmakerite juures aasia händikäpile.

                              Suht mõistlik oleks olnud, kuivõrd see mäng oli teistest hiljem. Samas, koefitsient Realil oli ka suht madal. Sisuliselt oleks see olnud trade off, kas 150k kui real võidab, või näiteks pool sellest kindla peale, ükskõik, mis tulemus lõpuks reali mängus on.
                              japjap nüüd saan aru

                              Kommentaar


                                Kusjuures ma täna just mõtlesin sellele. 150K-ne pilet on soolas. Pangakonto ja panustamiskonto on aga suht nullis. Tahad riske hajutada 22.00 algavaks mänguks, kontrabet... Kust raha saada nii kiiresti panustamiskontole??? Hui nii hilja õhtul mingi ülekanne sõbralt või vanematelt või kellelt iganes su pangakontole jõuaks. Piiks-piiks ja raha tuleb... Kas õhtul nii hilja ka nii ruttu tuleb? Isegi buddy transfer mängurist sõbra panustamiskontolt võtab vist oma aja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X