320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas SDK Vaata postitust
    Kusjuures ma täna just mõtlesin sellele. 150K-ne pilet on soolas. Pangakonto ja panustamiskonto on aga suht nullis. Tahad riske hajutada 22.00 algavaks mänguks, kontrabet... Kust raha saada nii kiiresti panustamiskontole??? Hui nii hilja õhtul mingi ülekanne sõbralt või vanematelt või kellelt iganes su pangakontole jõuaks. Piiks-piiks ja raha tuleb... Kas õhtul nii hilja ka nii ruttu tuleb? Isegi buddy transfer mängurist sõbra panustamiskontolt võtab vist oma aja.
    Arvatavasti olekski higistanud oma asjaajamistega seni kuni oleks liiga hilja olnud ning mäng käima läinud. Loo moraal on selles, et alati hoia 25 kilo igaks juhuks oma Trio kontol !

    Kommentaar


      Sa ei pea ju ise panustama kindlalt. Võib kasvõi mõnele heale bettimishuvilisest sõbrale helistada ja paluda tal raha alla lükata ning hiljem võlad klaarida.
      Hea kild oleks muidugi kui bookie näkku hakkaks panema raha maksmisega.
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        150k võiduga oleks ilmselt Trio esilehele saand, äkki uudistesse kuhugi ka.

        Kommentaar


          Neid paarikrooniste panustega superkombotajaid pidavat vähemalt trios olema kümnete kaupa. Aga jah, 50eek ja 2600 koef... Väikse nupu oleks kuhugi ikka saanud

          Kommentaar


            Mul on hea meel, et Triobet on pärast aastaid tegutsemist lõpuks aru saanud, kuidas sõna "koefitsient" kirjutatakse. Olen mitu korda varem mõelnud neile selle kohta mailida, kuid pole viitsinud. Thumbs up, Triobet. Kui Te laseks mul suuremaid panuseid kui 10 eurtsi teha, siis ma võtaks teid lausa tõsiselt.

            Kommentaar


              Algselt postitas Darren Vaata postitust
              Kui Te laseks mul suuremaid panuseid kui 10 eurtsi teha, siis ma võtaks teid lausa tõsiselt.
              ?

              1010101010

              Kommentaar


                Trio HU freeroll on äge.

                kõik vastased praegu level 1'hega ära võitnud ja mänginud kuskil 30 minit ise kokku.
                turna käinud 2.5 tundi
                vähemalt in the money. ja esimest korda teen üldse seda turnat :P ägeee

                Kommentaar


                  valimiskammajaa -> kas üksikkandidaat saab mandaadi? jah: koef 1.25 --

                  ehe banker, ei?

                  Kommentaar


                    Keegi oskab seletada lahti selle fold süsteemi seal? No panin otsingusse seal reeglites ja KKK's aga ei sittagi vastusest

                    Kommentaar


                      1. A vs B, ennustad A kursiga 1,5
                      2. C vs D, ennustad D kursiga 1,6
                      3. E vs F, ennustad E kursiga 1,7
                      4. G vs H, ennustad H kursiga 1,8
                      5. I vs J, ennustad J, kursiga 1,9

                      Kui tava kombo puhul pead hittima kõiki mänge, siis "fold" mängude puhul mängivad sul erinevad kombinatsioonid (ja selleks et minimaalne kogus aga raha tagasi saada, pead saama pihta vähemalt nii mitu mängu, mitmekordne fold sul oli). A la kui ülaltoodud näites panid 4-fold, pead hittima 4 mängu.

                      Paned nt. 4-fold lahtrisse panuse 10 krooni. Kuna 4-fold annab sulle 5 erinevat kombinatsiooni, siis kogu sinu panus on 50 krooni.

                      Kui saad pihta 4-le mängule (nt 5.-s läheb mööda), saad tagasi 73,44 krooni (10 EEK*1,5*1,6*1,7*1,8).

                      Kui saad pihta kõigile mängudele, siis hitid kõik 5 kombinatsiooni (s.t. mängud 1-2-3-4-5, 1-2-3-4, 1-2-3-5, 1-3-4-5, 2-3-4-5). Iga kombinatsiooni eest saad raha eraldi, s.t. ülaltoodud näites saad kokku (10 EEK*1,5*1,6*1,7*1,8*1,9) + (10 EEK*1,5*1,6*1,7*1,8) + (10 EEK*1,5*1,6*1,7*1,9) + (10 EEK*1,5*1,7*1,8*1,9) + (10 EEK*1,6*1,7*1,8*1,9).

                      *********
                      Ma ei kujuta ette kas sellest oli võimalik ka aru saada.
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        nonii kallid härrad
                        andke vihjeid mida ennustada
                        viimane raha läks trio kontole, ning nüüd vaja seda vaikselt kasvatada, et jaanipäevaks saaks saaremaale minna
                        vaatasin makedoonia-islandi piletit. islandil koef 4 millegagi, makedoonial 1.8
                        tasuks panna islandile või jaa?
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                          vaatasin makedoonia-islandi piletit. islandil koef 4 millegagi, makedoonial 1.8
                          tasuks panna islandile või jaa?
                          Island küll külmal maal võitis 1:0, aga Makedoonia on kodus mõned täitsa ok mängud (võit Šotimaa vastu ja viik Poolaga) teinud, seega ...
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            eesti portugal viik. 4 koma vist oli.

                            ja holland norra viik on ka norm ma usun. kuna hollandil edasipääsemine kindel

                            oli ka 4 koma midagi.
                            ise tegin kombo ja koef oli üle 100...
                            loodame parimat

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                              1. A vs B, ennustad A kursiga 1,5
                              2. C vs D, ennustad D kursiga 1,6
                              3. E vs F, ennustad E kursiga 1,7
                              4. G vs H, ennustad H kursiga 1,8
                              5. I vs J, ennustad J, kursiga 1,9

                              Kui tava kombo puhul pead hittima kõiki mänge, siis "fold" mängude puhul mängivad sul erinevad kombinatsioonid (ja selleks et minimaalne kogus aga raha tagasi saada, pead saama pihta vähemalt nii mitu mängu, mitmekordne fold sul oli). A la kui ülaltoodud näites panid 4-fold, pead hittima 4 mängu.

                              Paned nt. 4-fold lahtrisse panuse 10 krooni. Kuna 4-fold annab sulle 5 erinevat kombinatsiooni, siis kogu sinu panus on 50 krooni.

                              Kui saad pihta 4-le mängule (nt 5.-s läheb mööda), saad tagasi 73,44 krooni (10 EEK*1,5*1,6*1,7*1,8).

                              Kui saad pihta kõigile mängudele, siis hitid kõik 5 kombinatsiooni (s.t. mängud 1-2-3-4-5, 1-2-3-4, 1-2-3-5, 1-3-4-5, 2-3-4-5). Iga kombinatsiooni eest saad raha eraldi, s.t. ülaltoodud näites saad kokku (10 EEK*1,5*1,6*1,7*1,8*1,9) + (10 EEK*1,5*1,6*1,7*1,8) + (10 EEK*1,5*1,6*1,7*1,9) + (10 EEK*1,5*1,7*1,8*1,9) + (10 EEK*1,6*1,7*1,8*1,9).

                              *********
                              Ma ei kujuta ette kas sellest oli võimalik ka aru saada.

                              Ma veel lisaks, et seda näidet võib veel jjätkata samade osalejate vahel,, et paned nende viie mängu puhul ntx 3 fold , siis mängid sa kolmeseid kombinatsioone. Kui viis tükki kõik võidavad, siis sa ei saa ntx seda combo summat, vaid hoopis mingi päris suur arv(kõik) tripleid läheb pihta. Loomulikult pidid sa iga triple eest panuse ka panema. Kui aga viiest kaks läheb mööda, siis saad vähemalt ühe triple pealt raha tagasi - need kolm , mis pihta läksid.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                                valimiskammajaa -> kas üksikkandidaat saab mandaadi? jah: koef 1.25 --

                                ehe banker, ei?
                                Oli hetk, kus see koef oli 1,95

                                Kommentaar

                                Working...
                                X