320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Triobet esitleb: Soccerneti sõprade turniir ja suvepäevad 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    mina tahaks ka bussis kohta saada ja ma usun sarvedega eestimees tahaks ka.

    Kommentaar


      #32
      Sarvedega eestimees on lugupeetud grillmeister vä?

      Kommentaar


        #33
        ja Cannuman mina see olen
        grill ja mina käime ühte sammu .....
        edasi grill.....

        Kommentaar


          #34
          Registreerunud võistkond number kaks: Roosad Pantrid

          Kommentaar


            #35
            Kas see kord ikka kõrtsis kaardimakse toimib? eelmine aasta oli sellega jama

            Kommentaar


              #36
              Meie üritus toimub saunamajas ja grillhoovis, mis seisavad kõrtsihoonest füüsiliselt eraldi. Ehk siis Nõmme kõrtsihoone on eraldi maja, mis ei ole meie jaoks broneeritud ja kuhu meie üritus ei ole planeeritud. (See on küll meie ürituse toimumise ajal avatud ja seal esineb mingi süldibänd.)

              Ehk siis kaardimakse ei ole meie üritusel teemaks, sest meil ei ole planeeritud sinna mingit avatud baari, kust saab süüa-juua osta, vaid igaüks võtab oma söögi ja joogi kaasa. (Kui aga otsustad ürituse ajal Nõmme kõrtsihoonesse sülti kuulama minna, siis seal on kaardimakse võimalus olemas, ent ma ei tea kas nad sööki-jooki kaasa müüvad.)

              Võimalik, et pakume söögi ja joogi ostmise võimalust turniiri toimumise kohas. Sel puhul kaardimaksevõimalus puudub, st võtke sularaha kaasa
              Last edited by wiiner; 02.07.13, 11:06.

              Kommentaar


                #37
                Oleks liitunud Bundesliga satsiga, aga töö on kella kaheni paraku. Edu!

                Kommentaar


                  #38
                  Turniiri auhinnakott praeguse seisuga: Võitjavõistkonnale karikas; esimesele kolmele võistkonnale kastitäis kosutust A. Le Coqilt; värvikamatele osalejatele Nike eriauhinnad ning lisaks veel loosiauhinnad.

                  Aeg on hakata ka registreerumise peale tõsisemalt mõtlema, sest soodushind kehtib veel viimaseid päevi.

                  Kommentaar


                    #39
                    Kas Soccerneti vilistlased on huvitatud oma tiimi väljapanemisest?

                    Kommentaar


                      #40
                      Turniiri osas on nüüd niipalju selge, et toimub see Kalevi kunstmurul, algab kell 10 hommikul ning kestab kuni 6 tundi.

                      Seega vurame bussiga Raplamaale umbes kell 16, kusjuures ligi 20 kohta on seal veel vabad.
                      Last edited by mazz; 05.07.13, 16:35.

                      Kommentaar


                        #41
                        Oleks ka huvitatud mingis võistkonnas mängimisest.

                        Kommentaar


                          #42
                          Saarlane ja nurmalna värvati kohe Eks-Soccerneti poolt ära. Kes veel tahaks turniirile tulla, aga võistkonda ei oma, võiks sellest kas siin või mulle teada anda - äkki saame FC Ülejäägid kokku ja kõik soovijad pääsevad ikka platsile.

                          Kommentaar


                            #43
                            Keegi Viljandi poolt ka tulemas on, kes samal päeval ka Viljandi poole tagasi pöördub?

                            Oleks küüti vaja

                            Kommentaar


                              #44
                              Registreerunud võistkond nr 5: Paide Padajalad

                              Mulle teadaolevalt tuleb vähemalt 2 võistkonda veel. Aga miks mitte rohkemgi, sest aega on tiimide registreerimiseks veel kuni 10. juulini. Tõsi, soodsam eelregistreerimine on nüüd läbi, aga vähemalt foorumlaste jaoks on osavõtutasu endiselt peaaegu et sümboolne.

                              Kommentaar


                                #45
                                Siia otsa kohe ka nr 6: Livepool FC

                                Eriti äge on näha foorumlasi täis punte. Teie jaoks see turniir ju tegelikult ongi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X