320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Triobet esitleb: Soccerneti sõprade turniir ja suvepäevad 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ja mõned pildid leebest hommikust.[ATTACH=CONFIG]2407[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]2408[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]2409[/ATTACH]

    Keegi sai öö jooksul lapse purki ?

    Kommentaar


      No, hea küll, eks ma mingi aeg võtan asja käsile ja teen selle audio varjandi ära
      Siis peaks rahvas rahul olema ja näod anonüümseks jääma
      Kuigi ma arvan, et ei ole raske arvata, kes seal võisid olla

      Kommentaar


        Algselt postitas BullShit Vaata postitust
        Keegi sai öö jooksul lapse purki ?
        See oli Kertu ja ta võttis käest kinni ning ei lasknud enam lahti. Talle meeldisid hommikused vutifännid palju rohkem kui emme juures köögis olla. Vahva tirts!

        Mis hr Rändomit puutub, siis käisin oma sallil järgi, mis oli mõlemale osapoolele arusaamatul kombel tema neiu kätte jäänud. Võin kinnitada, et noored on rõõmsalt koos ja Bransi pisuke eksebisionismipuhang ei ole neilt särtsu vähemaks võtnud :-)

        Kommentaar


          Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
          See oli Kertu ja ta võttis käest kinni ning ei lasknud enam lahti. Talle meeldisid hommikused vutifännid palju rohkem kui emme juures köögis olla. Vahva tirts!

          Mis hr Rändomit puutub, siis käisin oma sallil järgi, mis oli mõlemale osapoolele arusaamatul kombel tema neiu kätte jäänud. Võin kinnitada, et noored on rõõmsalt koos ja Bransi pisuke eksebisionismipuhang ei ole neilt särtsu vähemaks võtnud :-)
          Mulle üldse tundus, et kohalikule naisperele vutifännid meeldisid. Isegi need, kes tegelikult kustuti tühjaks lasid.

          P.S. Rändom ja Tibu on meie Justin ja Selena.

          Kommentaar


            Sehuke asi, et mu kaardid ja vile jäi ühe tundmatu kohtuniku kätte. Oleks vahva, kui need kord tee minuni leiaks..

            Kommentaar


              Selle baari streakinguga tuleb meelde ka oma nooruspõlve vallatus. Tookord sai seda tehtud sünnipäevapeol, kus ligemale 50 pealisest pundist oli au tunda ca 4 inimest. Ja mina rahuliku ja ohtusi ettenägeva inimesena ei jooksnud vaid kõndisin, meheau tugevalt vasaku käe haardes.
              It was fun though.
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                Selle baari streakinguga tuleb meelde ka oma nooruspõlve vallatus. Tookord sai seda tehtud sünnipäevapeol, kus ligemale 50 pealisest pundist oli au tunda ca 4 inimest. Ja mina rahuliku ja ohtusi ettenägeva inimesena ei jooksnud vaid kõndisin, meheau tugevalt vasaku käe haardes.
                It was fun though.
                Sul on bemmil uued kummid.

                Aga tundub igati vahva üritus olevat see kokkutulek, järgmine aasta olen kodumaal lõpuks ja püüan kohal olla.
                So self aware so full of shit

                Kommentaar

                Working...
                X