320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti vutituriir ja suvepäevad 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • wiiner
    replied
    Tuletan meelde, et homme saab sauna ja leili, nii et võtke rätik kaasa. Ja tiiki saab ka hüpata, st ujukad ei teeks paha. Muidu äkki ehmatame Greenwolfi ära :$

    Leave a comment:


  • wiiner
    replied
    Au ja kiitus Azzurrile, et nii kähku tiimi kokku suutsite panna Ajakava siiski natuke muutsin, tõstsin esimesi mänge ringi, vt täpsemalt siit.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    AMETLIK!

    Azzurri pääses viimasel minutil turniirile, kuna suur osa Roosade Pantrite koosseisust jäi vahele kahtlase valge pulbriga ning WADA ei luba neil sel turniiril selle tõttu osaleda. Kuigi kuulsaimad Roosade Pantrite mängumehed -RoMaRiO- ja Myrgelinho jäid ainetega vahele, siis ühe mehe kuseproov oli puhas ja tema on ka kohal, sest sai reede õhtul Azzurri passi.

    Azzurri mängib mitteametlikult koosseisus:

    1. Gianeika Buffon (C)
    2. Giand-foxio Donnarumma
    3. cannumaniele de Rossi
    4. Priidirco Bernardeschi
    5. Alessandro del Tofoa
    6. Graziano Zelle
    7. Simone Zazajane33
    8. Tanelo D'Ambrosio (esimeste mängude ajal veel Inglismaal)
    9. petsiopetspetsitano (Roosade Pantrite päritolu immigrant)

    Kuigi väravavaht ei ole 100% tervise juures, siis peapõrutust Gianeikal ei tuvastatud, mistõttu on meeskond kindel, et mees teeb parema soorituse kui Liverpooli puurivaht Brandon Loris. Samuti on cannumaniele tervis pisut hädine pea piirkonnas, aga ega de Rossi pole kunagi täie mõistuse juures olnud, niiet teatud riskid punasteks kaartideks on, aga muidu seis muretu. Teised mehed tulid just Islandist treeninglaagrist. Seal sai kõvasti vaala peksta ja laavat juua, niiet meeste vorm peaks olema tõusuteel ja sisekliima on meeskonnas väga hea.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas wiiner Vaata postitust
    Pantrid hüppasid alt!

    Annan paari tunni jooksul võimaluse kellelgi asendustiim välja panna. Tiimi liikmed ei pea osalustasu maksma.

    Kui täna kella 20.30-ks satsi kokku ei panda, siis teen järelejäänud 5-le tiimil uue mängukava.
    Tundub, et Azzurri on ikkagi wildcardiga turniirile pääsemas. Suitsu on igatahes kõvasti.

    Leave a comment:


  • d-fox
    replied
    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Oleksime me sõbrad facebookis, ma võtaks su peale. Aga kuna sa ei võtnud minu sõbrakutset vastu, siis minult sa küüti ei saa.
    karm.

    Leave a comment:


  • Iceman
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Õu, aga kuidas sinna kohale üldse saab?
    Oleksime me sõbrad facebookis, ma võtaks su peale. Aga kuna sa ei võtnud minu sõbrakutset vastu, siis minult sa küüti ei saa.

    Leave a comment:


  • wiiner
    replied
    Pantrid hüppasid alt!

    Annan paari tunni jooksul võimaluse kellelgi asendustiim välja panna. Tiimi liikmed ei pea osalustasu maksma.

    Kui täna kella 20.30-ks satsi kokku ei panda, siis teen järelejäänud 5-le tiimil uue mängukava.
    Last edited by wiiner; 06.07.18, 17:13.

    Leave a comment:


  • mazz
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Alessandro del Tofoa on kohal ja Azzurri puudumisel vabaagent liitumaks mõne vutisatsiga.
    Valge särk selga ja dinosauruseks. See kutse kehtib kõigile foorumlastele - dinode tiim on küll koos, aga õige napilt ja lisajõud on teretulnud.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Alessandro del Tofoa on kohal ja Azzurri puudumisel vabaagent liitumaks mõne vutisatsiga.

    Leave a comment:


  • Shparkz
    replied
    Saada arve otse Asula tänavale.

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Viitsin ma jee jalutada. A kui ma tulen taksoga, siis ma pärast selle soccernetile kuluhüvitisse saan lükata?

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas mazz Vaata postitust
    Ühistranspordi variandiks on buss 104A (Saha peatusest jääks jalutada 1,7km): http://www.peatus.ee/#route_search;1...,126628,126629
    Viitsin ma jee jalutada. A kui ma tulen taksoga, siis ma pärast selle soccernetile kuluhüvitisse saan lükata?

    Leave a comment:


  • mazz
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Õu, aga kuidas sinna kohale üldse saab?
    Ühistranspordi variandiks on buss 104A (Saha peatusest jääks jalutada 1,7km): http://www.peatus.ee/#route_search;1...,126628,126629

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Õu, aga kuidas sinna kohale üldse saab?

    Leave a comment:


  • Staadium
    replied
    Kui vutti ei mängi, siis on muid meelelahutusi ka

    Leave a comment:


  • cannuman
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Azzurri ongi turniirilt väljas? Uskumatu.
    Tundub aus kuna MMil ka ei osaletud.

    Leave a comment:

Working...
X