320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas daywalker Vaata postitust
    Usun, et on olemas päris palju foorumlasi, kes on palju reisinud ja erinevates kohtades klubijalgpalli kaemas käinud aga muljetamisi jõuab foorumisse minu arust küll häbematult vähe. Ise arvan, et peamisteks põhjusteks on sobivate teemade olemaolu puudumine, inimeste oskamatus pikemalt mingi jutt maha kirjutada ning muidgi ka üleüldine viitsimine.
    Kuidas seda olukorda paremaks muuta? Enda idee oleks selline, et avada välisriigi jalgpalli alarubriikidesse asjakohased teemad ning esimesse postitusse panna asjakohane küsimustik,(koostamisel võiksid abiks olla foorumlased) millele siis mängul käinud inimene saaks lihtsalt vastata.
    Ise olen varsti Berliini minemas ning kavatsen läbi põigata ka Hertha Berlini mängult. Maru hea oleks mingeid häid tipe saada eelnevalt seal käinud inimestelt(piletid, transport, pubid/söögi kohad, fännikraam jnejne) ning ka ise mängujärgselt mõned muljed/soovitused teistele abiks maha jätta.
    trip.ee

    Kommentaar


      Pange see aitäh süsteem nüüd ära siia juba, see perse saatmis nupp pole vajalik..

      Kommentaar


        võiks siis selle pulli ära teha, et 1 päev foorum kinni, et saaks otsingumootori ära updeitida, sest soccernet ilma otsinguta on nagu elu24 ilma justin bieberita

        Kommentaar


          selle teema võiks tõsta offtopicu või videote alla. Ja selle läbusse.

          Kommentaar


            Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
            võiks siis selle pulli ära teha, et 1 päev foorum kinni, et saaks otsingumootori ära updeitida, sest soccernet ilma otsinguta on nagu elu24 ilma justin bieberita
            Pakkuge välja suvaline päev alates 21. märtsist ja teeme ära.

            Kommentaar


              22. märts.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas wiiner Vaata postitust
                Pakkuge välja suvaline päev alates 21. märtsist ja teeme ära.
                Otsusta lihtsalt ise ja tehke ära.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Suuremate liigade ja rahvusvaheliste sõprusmängude kalendreid uurides selgub, et viimased liigamängud peetakse 20.03, millele järgnevad koondiste mängud. Seega nädala alguses (21.03-23.03) midagi olulist toimumas pole, mistõttu võiks selles ajavahemikus asja ära teha. 25.03 tuleb juba Uruguay mäng ja enne seda tahan ma Forlani intervjuu ETV-le siia linkida.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                    Suuremate liigade ja rahvusvaheliste sõprusmängude kalendreid uurides selgub, et viimased liigamängud peetakse 20.03, millele järgnevad koondiste mängud. Seega nädala alguses (21.03-23.03) midagi olulist toimumas pole, mistõttu võiks selles ajavahemikus asja ära teha. 25.03 tuleb juba Uruguay mäng ja enne seda tahan ma Forlani intervjuu ETV-le siia linkida.
                    Peale Meistriliiga ja Esiliiga mängude 22. ja 23. märtsil.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Peale Meistriliiga ja Esiliiga mängude 22. ja 23. märtsil.
                      Meistriliiga on teatavasti üksikute hullude pärusmaa, esiliigast rääkimata...

                      No siis 21. märts tehke ära, otsustatud.

                      Kommentaar


                        "Eestlased välismaal" teemas pole vist õige kodumaale naastes teema kinni panna. Nii tekivad topeltteemad (nood võiks ära kustutada). Näiteks see ja see.

                        lukus teema, lukus teema ja lukus teema (ja miks on teema all "Sulge teema"?). Mu meelest võiks avada. Tänud.

                        Kommentaar


                          Otsing peaks töökorras olema nüüd.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas wiiner Vaata postitust
                            Otsing peaks töökorras olema nüüd.
                            Kiitus.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              ainult, et vana veateade on tagasi:
                              Your browser sent a request that this server could not understand.
                              Size of a request header field exceeds server limit.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Olgu tunnustavalt märgitud, et tänu suveajale üleminekule saab taas 7 kuud foorumis õiget kellaaega näha.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X