320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Palju see maksab?
    esimene link?
    noh Tofoa ja count, kiiresti mõmmi korjama, mida suurema annetuse teete, seda suurem tõenäosus adminniks ennast sebida. Demokraatiast ei tule ju midagi välja ja läbi seksi te vist ka siin adminniks ei saa

    Kommentaar


      Logedes counti poste adminni/modede teemal, siis on just sex see, millega siin pukki saab. Kui seda homo-müramist muidugi seksiks nimetada.

      Kommentaar


        "Praegu saan ainult soovitada..." vihjab juba, et see on vaid ajutine lahendus.

        Kommentaar


          Korjandus käib ja arvatavasti tuleb siis uus süsteem. Ehk oleks aeg arutada, mida tahaks?

          Aitäh-käiperse on minu jaoks teisejärguline vaatamata sellele, et olen siin sõna võtnud. Enim sooviks ma, et kui kasutaja muudab postitust teatud aja möödudes, siis tekiks automaatselt märge selle kohta postituse alla. Teatud aeg = umbes 1 minut või sinna kanti. Ehk kirjavigu saab selle aja jooksul lappida. Samalajal moded saavad muudatusi tsekata, kui vaja on.

          See vist tähendab, et ma soovin ka, et kasutajad ei saaks iseseisvalt oma poste kustutada.

          wtf, nüüd kohe ei teagi, kas ma tegelikult ka seda tahan. Igatahes käivad närvidele kasutajad, kes postitavad ja siis kui neile selgeks tehakse, et nad ajavad sitta hakkavad tagantjärele oma ütlusetga manipuleerima. Lisaks on täisjobud petturid atribuutika ja ennustamise alamfoorumites.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            ennustamise all ei saa ju ammu enam oma poste muuta, või mida sa silmas pead petturite all?

            esimese probleemi puhul on muidugi ka abiks lihtsalt tsiteerida.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              See vist tähendab, et ma soovin ka, et kasutajad ei saaks iseseisvalt oma poste kustutada.
              Sellest võimalusest mina küll lahti ei tahaks saada. Üllatavalt tihti juhtub nii, et keegi saadab samasisulise postituse teele vaid mõne hetke varem ja siis on veidi nõme tunne täpselt sama mõtet korrata.

              Selle võiks lahendada näiteks nii, et postitust ei saa kustutada, kui mõni teine kasutaja on pärast seda antud teemasse postitanud. Sama toimiks ka muutmise puhul: märge muutmisest tekiks postituse alla siis, kui seda teha juba järgnevate postituste olemasolul.

              Ei tea muidugi kindlalt väita, et vBulletin säärast asja teha võimaldab, kuid mõnelpool sellist lahendust siiski kasutatakse.
              20 LEGEND

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                ennustamise all ei saa ju ammu enam oma poste muuta, või mida sa silmas pead petturite all?

                esimese probleemi puhul on muidugi ka abiks lihtsalt tsiteerida.
                hea küll ma ennustuste foorumis ei käi, tean ainult, et seal oli kord probleem.

                tsiteerimine küll, kuid ikkagi on kuidagi narr. näiteks kasvõi see - http://foorum.soccernet.ee/showthrea...ght=salvestama

                Minu kirjeldatud versioonis, jääks iga posti alla märge, et seda on muudetud ja kellaaeg millal. Väga lihtne jälg jääb maha, et muudatused on tehtud peale diskussiooni.
                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                Sellest võimalusest mina küll lahti ei tahaks saada. Üllatavalt tihti juhtub nii, et keegi saadab samasisulise postituse teele vaid mõne hetke varem ja siis on veidi nõme tunne täpselt sama mõtet korrata.

                Selle võiks lahendada näiteks nii, et postitust ei saa kustutada, kui mõni teine kasutaja on pärast seda antud teemasse postitanud. Sama toimiks ka muutmise puhul: märge muutmisest tekiks postituse alla siis, kui seda teha juba järgnevate postituste olemasolul.

                Ei tea muidugi kindlalt väita, et vBulletin säärast asja teha võimaldab, kuid mõnelpool sellist lahendust siiski kasutatakse.
                olen kohanud ka varianti, kus selle minuti või misiganes jooksul, kui sa saad oma trükivigu vuntsida, saab ka postituse kustutada.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Tegelikult see postituste mitte-kustutamine oleks isegi äge idee. Kasvõi prooviks. Ehk tõuseks postituste sisuline kvaliteet, kui inimesed neid enne hakkavad läbi lugema jne.

                  edit (): Aga see Jasperi viimane lõik ehk mingi aeg postitust vuntsida oleks ka OK.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    hea küll ma ennustuste foorumis ei käi, tean ainult, et seal oli kord probleem.
                    Oli jah. Üks tegelane muutis päris julgelt oma postitusi, aga ega tal pikka pidu ei olnud. Ma tegin kaks Print Screeni ja poiss jäi vahele ja pärast seda enam poste muuta ei saanudki.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Ehk tõuseks postituste sisuline kvaliteet, kui inimesed neid enne hakkavad läbi lugema jne.
                      vaevalt, et see nüüd muutuks ...
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        HVs ei saa üks ja sama kasutaja 2 korda järjest postitada, vaid peab muutma oma viimast postitust. Mina tahaks, et see oleks ka siin nii, aga pärast muutmist (näiteks paar kuud hiljem) oleks tegu listis uue postitusega.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                          HVs ei saa üks ja sama kasutaja 2 korda järjest postitada, vaid peab muutma oma viimast postitust. Mina tahaks, et see oleks ka siin nii, aga pärast muutmist (näiteks paar kuud hiljem) oleks tegu listis uue postitusega.
                          Siin on ainult see jama, et mõni kord on vaja postitada mitmeid pilte järjest ja hetkel on see piirang, et ühte posti saab ainult (minu poolt mitte) teatud arv pilte panna. Aga selle piirangu saab loomulikult maha võtta. Samas ei saa ma väite, et ühe postitaja poolt tehtavad mitu posti järjest mind väga segaks. Kusjuures teatud situatsioonides on eraldi postitused isegi kasulikumad - viimast postitust muutes ei saa teised teada, et midagi on antud teemas muudetud või lisatud.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Postituse kututamise piiranguga tekib 1 probleem veel, nimelt aegajalt mingi kala tõttu võib 1 postitust tekkida a'la 10 korda ja siis oleks viisakas kasutaja enda poolt need ära korjata, kui moderaatorid kiiresti ei reageeri. Endalgi seda juhtunud, et 1 postitus ilmub näiteks 5 kordselt.

                            http://www.last.fm/user/kurat_

                            Kommentaar


                              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                              HVs ei saa üks ja sama kasutaja 2 korda järjest postitada, vaid peab muutma oma viimast postitust. Mina tahaks, et see oleks ka siin nii, aga pärast muutmist (näiteks paar kuud hiljem) oleks tegu listis uue postitusega.
                              See on väga rumal ettepanek, sest nii ei saa vello enam joogise peaga postitada ja lisaks on sageli vaja teha mitu postitust järjest ka kaine peaga.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Või võtame ka asjalikud teemad, mida mõni mees tänuväärsel kombel sisuliselt ihuüksi püsti hoiab. Mõeldamatu.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X