320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tegelt saab seda seadetest ise näppida. Aga IT-inimesena ma kirun maapõhja seda krdi kellakeeramist.

    Kommentaar


      See VSB Facebooki lehe bänner jääb tuleb mul valge plekina kaasa ja varjab seega foorumi teksti :/
      Newton Heath 1878

      Kommentaar


        addBlockPlus on lahendus

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          addBlockPlus on lahendus
          Reklaamitulu on Soccerneti ainus sissetulukuallikas. Soccerneti toimetajad ei kasuta reklaamikõrvaldajaid. Kui tahad Soccernetti aidata, siis ära Sina ka kasuta.

          Kommentaar


            Algselt postitas wiiner Vaata postitust
            Reklaamitulu on Soccerneti ainus sissetulukuallikas. Soccerneti toimetajad ei kasuta reklaamikõrvaldajaid. Kui tahad Soccernetti aidata, siis ära Sina ka kasuta.
            Aga korjandused?
            Tahan Soccerneti aidata ja vastavalt võimalustele kavatsen ka tulevikus korjandusi toetada.
            Sellegi poolest kasutan reklaamikõrvaldajaid ning teen seda ka tulevikus ja mitte ainult Soccernetis.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Mina olen soccernetis blokeerinud need vägivaldsed reklaamid mis mul üle ekraani jooksevad ja surfamist segavad. See üleval minu perset ei kraabi ja on ilusasti nähtav

              Kommentaar


                Algselt postitas k2bo Vaata postitust
                Pange see aitäh süsteem nüüd ära siia juba, see perse saatmis nupp pole vajalik..
                kaua võib? milles küsimus?

                Kommentaar


                  AITÄH-i on VAJA!! ei ole ju tglt raske see kasvõi proovi pärast peale panna, kuna natuke aega proovimist ei tee juba halba... või enne siis tegi v?

                  Kommentaar


                    Seda vist ei suudeta nii tagasi panna, et ruumi ei võtaks. Aga vanad like-id ja persesaatmised on vist veel alles?

                    Kommentaar


                      Kelle töö ma nüüd ära teen?

                      Osalege Soccernet.ee veebilehe atraktiivsuse uuringus!

                      Kommentaar


                        Küsimuses blogi kohta on vastusevariant "mitu korda päevas" ikka pisut mööda, arvestades blogipostituste ilmumise sagedust. Vaevalt mõni maniakk neid postitusi tuima järjekindlusega iga päev üle loeb.
                        Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas norsk Vaata postitust
                          Küsimuses blogi kohta on vastusevariant "mitu korda päevas" ikka pisut mööda, arvestades blogipostituste ilmumise sagedust. Vaevalt mõni maniakk neid postitusi tuima järjekindlusega iga päev üle loeb.
                          Pigem võiks olla seal kord kuus või kord aastas

                          Kommentaar


                            Tore oleks kui keegi postitusi kustutab siis jääb mingi väike riba alles kus on kirjas kes tegi selle postituse ja kes postitas.

                            Saaks teada, kes on siis kasutajate Henriolen ja selle musketäri omanikud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                              Tore oleks kui keegi postitusi kustutab siis jääb mingi väike riba alles kus on kirjas kes tegi selle postituse ja kes postitas.

                              Saaks teada, kes on siis kasutajate Henriolen ja selle musketäri omanikud.
                              Ei. Need ribad tekitavad häirivat uudishimu, mis ikkagi postitati.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Oojaa, pean Jassut duubeldama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X