320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pole küll aktiivne kasutaja soccernetis, aga foorumeid olen lugemas käinud aastaid. Jutt aga selline, et täna hommikul sulgesin kogemata soccerneti tabi, kuna selle murdosa sekundi jooksul, mis ma eraldan selliste otsuste vastuvõtmiseks, ei suutnud mu aju ära tunda tuttavat soccerneti foorumi avalehte kogu selle reklaamihunniku alt. Avaneb vaatepilt näeb välja siis umbes selline:



    Ma saan aru, et reklaamid on saidi ülalpidamiseks peamine tuluallikas, aga enam eemaletõukavamat avalehte annab ikka otsida. Kahtlen, et esimest korda sellisele lehele sattudes sealt edasi enam liiguks. Probleem poleks nii silmatorkav, kui foorumi disain oleks kooskõlas kõigi nende adsidega, aga antud hetkel on ta ilmselgelt vastuolus ja segav.

    Head päeva.

    Kommentaar


      wholy shit. Üsna jube jah

      Kommentaar


        Kui te pole foorumile midagi annetanud, siis teid saadetakse per*e.

        Kommentaar


          Algselt postitas dnb Vaata postitust
          Kui te pole foorumile midagi annetanud, siis teid saadetakse per*e.
          Kas sa ei saa tõesti ikka veel aru või? Sind saadeti seal teises teemas puu taha sellepärast, et sa hakkasid täiesti iseseisvalt korjanduste teemal ironiseerima ja seejärel läksid iseenda jutuga vastuollu. Kui sellele tähelepanu juhiti, siis laiasid niisama. Küsimus oli hoiakus, mitte selles, kui palju keegi on või ei ole reaalselt raha andnud portaalile. Mida sa kiunud.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Kas sa ei saa tõesti ikka veel aru või? Sind saadeti seal teises teemas puu taha sellepärast, et sa hakkasid täiesti iseseisvalt korjanduste teemal ironiseerima ja seejärel läksid iseenda jutuga vastuollu. Kui sellele tähelepanu juhiti, siis laiasid niisama. Küsimus oli hoiakus, mitte selles, kui palju keegi on või ei ole reaalselt raha andnud portaalile. Mida sa kiunud.
            Loe see teema ise uuesti läbi ja vaata kuidas see algas ning kuidas teema arenes.

            Kommentaar


              Algselt postitas dnb Vaata postitust
              Loe see teema ise uuesti läbi ja vaata kuidas see algas ning kuidas teema arenes.
              Oled oma sajad eurod teele saatnud või tegid suuga suure linna ning nüüd mökitad edasi?
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Oled oma sajad eurod teele saatnud või tegid suuga suure linna ning nüüd mökitad edasi?
                Ma pole lubanud sadu eurosid teele saata ning kui saadaksin, siis reklaamid ära ei kaoks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas dnb Vaata postitust
                  Ma pole lubanud sadu eurosid teele saata ning kui saadaksin, siis reklaamid ära ei kaoks.
                  Nii et korjandustest saadav raha ei oli reklaamituludega seotud? Aga äkki siis ikkagi seletad meile kui rumalatele veel korra ära, mis põhjusel sa oma varasemas kommentaaris korjandused üldse teemaks võtsid, kui jutt käis reklaamirahadest?
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Ka mind hakkas täna reklaam tõsiselt häirima. Põhjuseks oli see, et kui vajutasin "Madalamad liigad" peal, viidi mind tingimata uuel sakil rannajalgpalli lehele. Reklaam on loomulik nähtus, kuid seda ei tohiks üle müüa.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dnb Vaata postitust
                      Ma pole lubanud sadu eurosid teele saata ning kui saadaksin, siis reklaamid ära ei kaoks.
                      Lükka eurod soccernetile ja cannu õpetab, kuidas Firefoxi adblock töötab.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Lükka eurod soccernetile ja cannu õpetab, kuidas Firefoxi adblock töötab.
                        Mobiiliga Soccerneti oli see teema tegelt.

                        Kommentaar


                          See ei käi nüüd foorumi kohta, vaid pigem soccernet.ee uudiste kohta. Kas oleks võimalik uudistest välja elu24.ee lemmiksõna staar. Nagu on kasutatud siin ja siin.

                          Kommentaar


                            Kas ei saaks youtube-i videode kuvamist 16:9 formaadi peale panna? Praegune embedi pikkus 440px tuleks lihtsalt 600px peale muuta ja asi korras.

                            Kommentaar


                              kaua peab seda "Võida reis Arsenali - ManU mängule" reklaami siin vaatama veel? Seda auhinda sai võita kuu aega tagasi ja vastav jalkamäng on ka ammu läbi.

                              Kommentaar


                                modern sheek stiili puhul linkide eristamatus muust tekstist valmistab endiselt muret.
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X