320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Huvitab, et ma selle teema olen maha maganud. Kas läbu foorumi postitusi "uute postituste" all ei ole?
    ei ole jah, sest otsing neid ei leia. support the fucking cause:
    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    Suurim jobu/TOP 5 jobud: ma ei ole siin vist kunagi nimesid välja hõiganud, aga seekord annan tiitli muidu toredatele ja asendamatutele foorumi adminnidele(wiiner ja mazz?), sest mulle ei sobi, et Läbus otsing ei tööta.

    Kõige enam närvidele käiv postitaja: admunnid na!
    #kõikadminnidonmunnid
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      ei ole jah, sest otsing neid ei leia. support the fucking cause:

      #kõikadminnidonmunnid
      Ma kirjutaks alla aga samas pole kindel, et tahan kellegi suvalist trance`i teemat uute postituste all näha.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Ma kirjutaks alla aga samas pole kindel, et tahan kellegi suvalist trance`i teemat uute postituste all näha.
        no sa saad läbu ju uncheckida ... või loed kõik ennustusteemad ja madalamad liigad ka läbi?
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Kas ma olen ainus, kellel tsiteerimine praegu ei tööta?
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Muidugi. Ei lihtsalt peasi, et hea kraam mingi kehva vahele ära ei kaoks. Samas seda ohtu vist ei ole, kuna siin nii palju ei postitata.

            Kommentaar


              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              no sa saad läbu ju uncheckida ... või loed kõik ennustusteemad ja madalamad liigad ka läbi?

              oot-oot, kas sa tahad öelda, et seda linki kasutades on võimalik nii teha, et neid ennustuse teemasid ei näeks? share the knowledge

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Kas ma olen ainus, kellel tsiteerimine praegu ei tööta?
                ilmselt

                Kommentaar


                  Nüüd indekseeritakse otsingu jaoks ka Läbu teemasid.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    oot-oot, kas sa tahad öelda, et seda linki kasutades on võimalik nii teha, et neid ennustuse teemasid ei näeks? share the knowledge

                    http://foorum.soccernet.ee/search.ph...e=vBForum_Post
                    alustad http://foorum.soccernet.ee/forum.php ja topeltklikid mittehuvitavad alamfoorumid loetuks ja siis vajutad "uued postitused".

                    -e-
                    Algselt postitas mazz Vaata postitust
                    Nüüd indekseeritakse otsingu jaoks ka Läbu teemasid.
                    kas on lootust, et "läbu" ristimisest tänaseni tehtud postid ka hakkavad kunagi otsingus kajastuma?
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Päris hea, tnx!

                      Kommentaar


                        Ma ka ei teadnud, et nii saab. Tänud!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Ma kirjutaks alla aga samas pole kindel, et tahan kellegi suvalist trance`i teemat uute postituste all näha.
                          Oot, kas kuskil on mingi trance teema? Linki, pole ühtegi siin näinud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                            Oot, kas kuskil on mingi trance teema? Linki, pole ühtegi siin näinud.
                            Midagi nagu mäletan, et oleks olnud aga otsingusse pannes ei leidnud..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                              Oot, kas kuskil on mingi trance teema? Linki, pole ühtegi siin näinud.
                              http://foorum.soccernet.ee/showthrea...d-valus-kaotus
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                No mingi 10 aasta tagune kraam ei loe. Tähendab, tuleb teha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X