320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Vastus teemale \'Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!\'

    Tra. minul jääb ära, nagu ka PMi suvepäevad, sest pean tööl olema.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #77
      Vastus teemale \'Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!\'

      Algselt postitas mazz


      Ühispank
      Siim Pulst
      konto nr: 10010398750013
      Selgitusse paluks kirjutada maksja nimi ja fooruminimi.

      Summaks on 300 eeku.

      Maksmise tähtajaks on üldiselt 27. juuni, aga kui ilusasti ette teatada, siis saab ka hiljem.
      Kuigi nii mõnigi oodatud inimene jääb kahjuks kõrvale, ei sega see üritust toimumast ja kindlasti ka mitte sealset meeleolu.

      Mitmed kaasfoorumlased on eelnevalt lubanud tulla. Olge palun nii toredad ja tasuge rahad ülaltoodud tähtajaks ära.

      Kommentaar


        #78
        Vastus teemale \'Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!\'

        mina venitan otsusega kuni tähtaja kukkumiseni, 27.-ks peaks olema selge, kas fittimobiil liigub või ei.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          #79
          Vastus teemale \'Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!\'

          ... kas ma saan millestki valesti aru või on tõesti hetkeseisuga registreerunuid/maksnuid VAID 6 foorumlast?
          RummaBastards!

          Kommentaar


            #80
            Vastus teemale \'Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!\'

            Algselt postitas jansa


            ... kas ma saan millestki valesti aru või on tõesti hetkeseisuga registreerunuid/maksnuid VAID 6 foorumlast?
            Hetkeseisuga kahjuks jah.
            Samas on mitmed kaasfoorumlased privaatsõnumi teel teada andnud, et on tulijad. Rääkimata veel neist kümnetest, kes seda siin teemas eelnevalt on teinud. Ja paari inimesega on ka saavutatud isiklik kokkulepe, kes ei ole täiesti kindlad veel, kuid ilmselt siiski on tulijad. Ning peale kõige selle on meiega liitumas ka Soccerneti ennustusvõistluse poole hooaja võitja koos kaaslasega.
            Kõike eelnevat arvestades ei tohiks rahva kokku saamises kahelda, kuid mingil kahtlasel põhjusel ei taha rahad laekuda.

            Andkem teistele eeskuju!

            Kommentaar


              #81
              Vastus teemale \'Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!\'

              Tundub, et olen samuti tulija. Pühapäev selgub lõplikult ja maksaks siis ära kah! Enda ja kanuu suhtes on mul küll samasugused kahtlused nagu Aramiselgi aga proovin üle saada

              Kommentaar


                #82
                Vastus teemale \'Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!\'

                Ei tasu lasta end lühikesest maksnute nimistust häirida. Stseenide taga käib pidev töö ja enam-vähem kindlate tulijate nimekiri on praktiliselt sama pikk. + veel väga paljud, kes eelnevalt siin lubanud tulla ja kellele ma loodan.

                Üritus saab muideks toimuma igal juhul, mitte ainult siis, kui vähemalt 15 inimest kokku tulema peaks, nagu ma varemalt kirjutasin.

                Kommentaar


                  #83
                  Vastus teemale \'Soccernet.ee foorumlaste

                  Täna (esmaspäev) õhtul pean ma tulijate arvu ära ütlema. Loodan tõsiselt, et laekub veel nii mõnigi raha ja seltskond saab suuremaks.

                  Praeguse seisuga kindlad tulijad (maksnud):
                  mina, wiiner, runno, rohelineKonn, zidane_5, eston maravilha

                  Ilmselt tulijad:
                  PraS, peremees, Silver, roosaelevant, Soccerneti töötaja Joosep Toots, Soccerneti ennustusvõistluse auhinnavõitja. Pluss nende võimalikud kaaslased.

                  Kõigile nendele foorumlastele, kes eelnevalt tulemise osas huvi üles on näidanud, kuid pärast seda pole teatanud ei osalemisest ega mitteosalemisest, tuletan seda veel viimast korda meelde. Kõige hullem variant oleks ju, kui keegi tegelikult huvitatu kohast ilma jääks.

                  Eriline olukord on herr SleepWalkinguga, kellelt ma sain 23. kuupäeval järgmise kirja:
                  tere,

                  kokkutulekust - lendan homme internetivabasse piirkonda ning esialgne broneering tagasilennuks on 1. juuli öö vastu 2. juulit, mis tähendab, et ma teoorias jõuaks kokkutulekule. teine variant on aga see, et ei jõua ehk võibolla nihkub ajakava pisut. igaljuhul kannan Sulle raha vist ikkagi täna-homme üle, olgugi, et mul täit kindlust tuleku suhtes pole. lihtsalt, et teaksid arvestada. või siis mitte arvestada

                  terv,
                  sleep
                  Igatahes, raha mu arvele tulnud ei ole ja ma ei tea kas arvestada. või siis mitte arvestada. Kui keegi teda isiklikult tunneb, siis võiks ehk palun välja uurida tema plaanid. Vajadusel saaksin talle ka hetkel raha maksmata koha broneerida. Aga kui ma täna õhtuks ei tea, siis on jama.

                  Sama kehtib kõigi teiste kohta! Täna õhtuks sotid selgeks!

                  mazz

                  Kommentaar


                    #84
                    Vastus teemale \'Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!\'

                    sliibi raha saabub ilmselt täna keskpäeval

                    Kommentaar


                      #85
                      Vastus teemale \'Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!\'

                      Algselt postitas eston maravilha


                      sliibi raha saabub ilmselt täna keskpäeval
                      Olemas. Seega 7 maksnut ja seltskond hetkeseisuga hinnanguliselt 15 inimest.

                      Kommentaar


                        #86
                        Vastus teemale \'Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!\'

                        fittimobiil ei saa sõitvaks. millised oleks küüdivariandid?
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          #87
                          Vastus teemale \'Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!\'

                          On minulgi probleem kohalejõudmisega. Kas keegi läheb Paliverest või selle lähistelt mööda ka?

                          Kommentaar


                            #88
                            Vastus teemale \'Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!\'

                            Algselt postitas fittibaldi


                            fittimobiil ei saa sõitvaks. millised oleks küüdivariandid?
                            teoorias on rünnomobiilil tagaiste. boonusena lisanduvad veel ilmselt ka eston, pedelipp tagaaknal, purjus autoomanik ja pime juht konna näol

                            aga tegelikult ma ei tea, keda kõike ta transada on lubanud ja kas Oku-mees tuleb. kontakteeru rünno sapiensiga otse.
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              #89
                              Vastus teemale \'Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!\'

                              Algselt postitas zidane_5


                              On minulgi probleem kohalejõudmisega. Kas keegi läheb Paliverest või selle lähistelt mööda ka?
                              Lähen sealt läbi küll, aga kahjuks lahkun juba kolmapäeval.

                              Samas Kehrasse pääsemine ei ole kuigi keeruline. Bussiga Tln ja sealt rongiga Kehrasse ning siis ma võin juba vastu tulla.

                              Kommentaar


                                #90
                                Vastus teemale \'Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!\'

                                Polegi ammu rongiga sõitnud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X