320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!\'

    Kahjuks ei saa tulla. Töölt ei saa lahti.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!\'

      .. ja nüüd veel eesti vs pärnu mäng kah takkapihta laupäeval
      RummaBastards!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!\'

        Detailsem nädalavahetuse kava on tulekul, aga selle koostamisel tekkis väike idee:

        Kuna meid on suhteliselt vähe, siis võiks ehk kaaluda varianti mängida mitte omavahel, vaid üheskoos kohaliku Kehra klubi vastu. Et selle orgunnimisega on suht kiire, siis andke võimalikult ruttu teada, mida eelistaksite.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!\'

          Niisiis, kokkutuleku kava (kõik ajad on antud orienteeruvalt):

          Laupäev:
          13:00 Kogunemine Kehras. Kell 12:10 väljub Balti Jaamast Aegviidu rong, 12:20 on see Ülemistel ja täpselt kell 13:00 Kehras. Rongijaama tullakse minibussiga vastu ja viiakse rongiga tulnud laagripaika, kuhu saab jätta ülearuse pagasi. Kes tuleb bussi või marsaga, sel anda sellest palun eelnevalt teada, et oskaks vastu tulla.
          13:30 Väljasõit Kehrast stardikohta.
          Hiljemalt 14:00 Kanuutamise start. Sõit kestab ca. 3,5 tundi.
          18:00 Kogunemine laagripaika, kus ootab ees kuum supp korraldajate kulul. Telkide püstitamine.
          19:00 Alustame grillimisega ja õhtune programm.

          Pühapäev:
          Hiljemalt 10:00 Äratus. Hommikune hügieen (söök ja muu vajalik).
          12:00 Suundumine Kehra jalgpallistaadionile.
          Pärast mängu pesemine ja siis hakkame vaikselt laiali minema.

          Ürituse sujuvamalt kulgemiseks oleks tore, kui kamba peale oleks ka kasvõi üksainus kaine autojuht koos masinaga. Minibussis on vaid 8 kohta ja tühja sõitu tekib muidu mõttetult palju.

          Mis puutub pühapäevasesse hommikusööki, siis laupäeva õhtul võib ühisraha eest korraldaja poodi saata ja tal kõigile hommikuks midagi kiireltvalmistatavat tuua lasta. Ta ise pakkus välja. Muidugi võib ka ise head ja paremat kaasa võtta.

          Veel tuleb kaasa võtta:
          Vahetusiided, vahetusjalatsid
          Soovitatavalt butšad
          Sööki (grillimist), juua. Tasub arvestada, et maja poolt on ainult õhtune supp, ülejäänud aja peab omal rahakotil läbi ajama. Lähim pood 1,5 km kaugusel
          Palli võiks keegi võtta. Ma ise võtan ka ühe, aga see pole kuigi hea
          Muusikat, kui te ei taha just õhtu-otsa räppi kuulata

          Kui midagi veel meelde tuleb, siis ütlen. Küsimused oodatud.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Soccernet.ee foorumlaste

            Ja kuna meid on niivõrd vähe, siis saab soovi korral registreeruda veel praktiliselt kuni viimase hetkeni.
            Tuleb välja, et asi seisis selle taga, et korraldajatel oli vaja teada, kui palju kanuusid tellida. Lõpuks tuli tellida miinimumarv kanuusid, kuhu aga mahub kuni 24 inimest. Seega 10 vaba kohta.

            Laupäevane koondisemäng ei tule sellele küll kindlasti kasuks, aga keegi ehk leiab end veel viimasel hetkel ümber mõtlemast.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!\'

              Algselt postitas mazz


              Kuna meid on suhteliselt vähe, siis võiks ehk kaaluda varianti mängida mitte omavahel, vaid üheskoos kohaliku Kehra klubi vastu. Et selle orgunnimisega on suht kiire, siis andke võimalikult ruttu teada, mida eelistaksite.
              Einoh, mina olen kohalike seppadega küll nõus mängima. Juhul kui nende päevakava laupäeval alates kella 19st on sama kui meil. Alul mõtsin, et olen oma lombaka põlvega väravas aga siis teatas Rünno, et tema oma horisontaalstiiliga on hulga parem vv kui mina Aga jah, võtan oma kossid ja kindad kaasa.
              Supplies!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!\'

                kohaliku klubi vastu mängides on see jama, et me kaotame ja peame koju sõitma halva tujuga.
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!\'

                  Siis meil vaja ikka vähemalt 22 kutti (miks ka mitte totsi?) kokku saada ja saab sõbralikult viiki leppida. Nii 10:10.
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!\'

                    tuleks välja revolutsioonilise ideega ja pakuks, et taome parem jalgpallisõprade laagris võrku. ma ükspäev mängisin ja olin servimises väga osav, vähemalt pooled pallid sain üle võrgu. kõik tüdrukud olid sillas.

                    ps. mul ei olegi putsasid.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!\'

                      Uurige kuraditelt, mis neil plaanis. Mida te sellest pallist ikka niisama toksite. Tehke parem see ülemõistusevahva joomamäng ära, kus viinapitsid iga kümne minuti tagant toosti ütlema pannakse. Oh, mis lust ja lillepidu. :P

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!\'

                        Algselt postitas fittibaldi


                        tuleks välja revolutsioonilise ideega ja pakuks, et taome parem jalgpallisõprade laagris võrku. ma ükspäev mängisin ja olin servimises väga osav, vähemalt pooled pallid sain üle võrgu. kõik tüdrukud olid sillas.

                        ps. mul ei olegi putsasid.
                        oled täitsa valel teel.. mis võrku? pesapalli mään, pesapalli. (see on see mäng, kus kõvemad mehed löövad puust kepiga palli ühest Traffordi otsast teise)
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!\'

                          Kohaliku klubi orgunnimisega on kiire, seega võiksite selgusele jõuda.

                          Mis veel - kõige tähtsama kaasavõetava unustasin muidugi ära - telgid ja sääsetõrjevahend!

                          Muide, butšasid pole minulgi. vahet pole.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!\'

                            Algselt postitas mazz


                            Niisiis, kokkutuleku kava (kõik ajad on antud orienteeruvalt):

                            Laupäev:
                            13:00 Kogunemine Kehras. Kell 12:10 väljub Balti Jaamast Aegviidu rong, 12:20 on see Ülemistel ja täpselt kell 13:00 Kehras. Rongijaama tullakse minibussiga vastu ja viiakse rongiga tulnud laagripaika, kuhu saab jätta ülearuse pagasi. Kes tuleb bussi või marsaga, sel anda sellest palun eelnevalt teada, et oskaks vastu tulla.
                            Mina ja mt013 tuleme rongiga. Üritan ka täna asja korda ajada, et ta saaks raha makstud!
                            Putsad täitsa olemas ja võrku ei oska!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!\'

                              Vägagi teretulnud oleks oma saunaasjandused kaasa võtta muidu võib juhtuda, et peate teiselt \"mehelt\" seepi laenama.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Soccernet.ee foorumlaste kokkutulek!\'

                                Kuidas siis selle pühapäevase spordiüritusega on? Mida rohkem ma mõtlen roheliseKonna jutu peale, seda vähem tahan kohalikega mängida. Ja väravas seista. Seal väikseid väravaid ka on, et 6v6 või 7v7 mängida?
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X