320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma leian, et alamfoorumites ja ka teemades on välja kujunenud omad tavad ja täiesti normaalne on, et näiteks Arsenali teemas on Arsenali fännile rohkem lubatud kui võõrale provokaatorile. Kuhu tõmmata piirid ja kes (kas) vajab konkreetses olukorras karistamist, las jääda vastava alamfoorumi modede otsustada.

    Ja tõesti, naljakas on kuulda sellist hädaldamist countilt. Kui ta tõesti "iga ropu sõna eest nädala kaupa bänne" oleks saanud, siis oleks tal vist foorumikeeld aastani 3050.


    PS. Ma ei tunne ühtegi Arsenali fänni isiklikult.

    Kommentaar


      Kommentaar


        Vahepeal sai häkkeritega maadeldes spämmirobotite tõrjumise tarkvara maha keeratud, seepärast tuli ka see kasutaja läbi. Kustutasin ta ära.

        Kommentaar


          Saksa alateemas ta postid alles veel.

          Kommentaar


            Algselt postitas count Vaata postitust
            http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1555726



            jne jne jne.

            Kaua see foorum laseb inimesi ilma põhjuseta sõimata ja mõnitada? Miks ei tegele keegi vaimse vägivalla viljelejatega? Igal naljal on piir. Mis kuradi õigustus on inimest alandada, kui ta postitab jalgpalliteemalist statistikat? Mis kuradi ajupuue see on ma ei saa aru ? Ja teie kes sellele sündida lasete ei saa väga palju tervemad olla. Ma ei saa ju kedagi sellega solvata kui toon välja Euroopa liiga tippude sisse lastud väravate statistika, keda see solvas? Ma leian et sellised inetused mis sellele järgnesid ei ole normaalsed ja kui siin on keegi vähegi normaalne mode, siis ta bannib need pidevalt tühje ävardusi ja solvanduid loopivad imelikud kodanikud!
            Algselt postitas count Vaata postitust


            Käisid jälle Arsenali teemas sõprust sobitamas? Või kuidas sa seda nimetasid?
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Käisid jälle Arsenali teemas sõprust sobitamas? Või kuidas sa seda nimetasid?
              See pilt on võetud jalgpallihuumori leheküljelt. Mulle tundus vähemalt naljakas , või sitemalt juhul peaks suunurgad natuke vibreerima panema. Lugesid siit midagi solvavat välja? AS Roma fänn, kelle klubi on saanud 7-1 sauna ManU käest levitab seda pilti kui solvangut? Kõlab kuidagi väääääga tobedalt ja ebaloogiliselt. Miks on Arsenali fännidel selline räige paranoia mode iga postituse peale? Veidrad tegelased. Chillout vms.

              e: kui see su tuju tõstab, siis siin on mu üks lemmik väravatähistamine läbi aegade



              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Postita jalgpallihuumorit oma Rooma urruaugu teemas
                Arsenali teemas ei ole sa teretulnud, vähemalt minu jaoks ja loodetavasti ka teiste jaoks. Õnneks keegi ei reageerinud su "huumori" peale, ole sa Lazio selle eest tänatud.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Postita jalgpallihuumorit oma Rooma urruaugu teemas
                  Arsenali teemas ei ole sa teretulnud, vähemalt minu jaoks ja loodetavasti ka teiste jaoks. Õnneks keegi ei reageerinud su "huumori" peale, ole sa Lazio selle eest tänatud.
                  Selle konkreetse huumoripildi keskmes oli Arsenal, niiet kindlasti läks see õigesse teemasse. Luban ka edaspidi Arsenali teemasse positada huvitavat statsitikat, gossipit ja muud huvitavat mis parasjagu päevakorras ja klubiga seotud on. Sulle aga oksan ainult soovitada jalutuskäike looduses ja endaga sina peale saamist. Ära ole nii vaenulik ja ära näe tonti kus seda pole. Arsenal ei ole ainult sinu klubi ja seal teemas võivad kõik jalgpallisõbrad kirjutada ja lugeda. Sina ei ole Jumal! Olgem sõbralikumad!
                  Paranoia on paha! •• loeb varjatud ohte ja solvanguid välja täiesti süütutest märkustest või sündmustest ( http://epl.delfi.ee/news/melu/parano....d?id=51075469 )
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Sooviks teada , mis on viga postitusel , mis sisaldab endas 100% jalgpalli statistikat. On seotud 100% antud teema klubiga ja on üpriski informatiivne ja huvitav? Kes on see imelik inimene kes ei talu ausat infovahetust ja täiesti tühja kustutab ja liigutab täiesti pädevaid postitusi, sest talle ei meeldi selle sisu? Mina ju pole süüdi et asjad on nii nagu nad, ma lihtsalt toon välja huvitavaid numbreid mida saab poole hooaja peal uurida ja puurida ja mingeid järeldusi teha. Selline teemade likvideerimine ei ole kuskilt otsast normaalne ega õige. Lõpetage juba see idiootsus!

                    Post millest käib jutt: http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1567105

                    e: igaksjuhuks lisan ka posti sisu,

                    Maailma liigade teised kohad peale 17 mänguvooru, aka väike jõulustatistika!


                    Atletico Madrid - 46 punkti , 15 võitu , 1 kaotus , 1 viik , löödud väravaid 46 , sisse imetud 11

                    AS Roma - 41 punkti , 12 võitu , 5 viiki , 0 kaotust , löödud väravaid 35 , sisse imetud 7

                    AS Monaco - 38 punkti , 11 võitu , 5 viiki, 1 kaotus, löödud väravaid 28, sisse imetud 11

                    Bayer Leverkusen - 37 punkti , 12 võitu , 1 viik, 4 kaotust, löödud väravaid 32 , sisse imetud 16

                    Arsenal - 36 punkti , 11 võitu , 2viiki, 3 kaotust , löödud väravaid 33, sisse imetud 17

                    Seis on Arsenali vaatevinglist päris kusine. Võrreldes teiste liigadega on teenitud silmnähtavalt vähem punkte , sisse on imetud kohutavalt palju väravaid, kaotuste saldo on juba kerkinud päris märkimisväärseks. Positiivse osa pealt ei olegi otseselt midagi esile tuua, selline kesmise tabeli keskmiku statistika...
                    Häid Pühi!
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      Sooviks teada , mis on viga postitusel , mis sisaldab endas 100% jalgpalli statistikat. On seotud 100% antud teema klubiga ja on üpriski informatiivne ja huvitav? Kes on see imelik inimene kes ei talu ausat infovahetust ja täiesti tühja kustutab ja liigutab täiesti pädevaid postitusi, sest talle ei meeldi selle sisu? Mina ju pole süüdi et asjad on nii nagu nad, ma lihtsalt toon välja huvitavaid numbreid mida saab poole hooaja peal uurida ja puurida ja mingeid järeldusi teha. Selline teemade likvideerimine ei ole kuskilt otsast normaalne ega õige. Lõpetage juba see idiootsus!

                      Post millest käib jutt: http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1567105

                      e: igaksjuhuks lisan ka posti sisu,

                      Maailma liigade teised kohad peale 17 mänguvooru, aka väike jõulustatistika!


                      Atletico Madrid - 46 punkti , 15 võitu , 1 kaotus , 1 viik , löödud väravaid 46 , sisse imetud 11

                      AS Roma - 41 punkti , 12 võitu , 5 viiki , 0 kaotust , löödud väravaid 35 , sisse imetud 7

                      AS Monaco - 38 punkti , 11 võitu , 5 viiki, 1 kaotus, löödud väravaid 28, sisse imetud 11

                      Bayer Leverkusen - 37 punkti , 12 võitu , 1 viik, 4 kaotust, löödud väravaid 32 , sisse imetud 16

                      Arsenal - 36 punkti , 11 võitu , 2viiki, 3 kaotust , löödud väravaid 33, sisse imetud 17

                      Seis on Arsenali vaatevinglist päris kusine. Võrreldes teiste liigadega on teenitud silmnähtavalt vähem punkte , sisse on imetud kohutavalt palju väravaid, kaotuste saldo on juba kerkinud päris märkimisväärseks. Positiivse osa pealt ei olegi otseselt midagi esile tuua, selline kesmise tabeli keskmiku statistika...
                      Häid Pühi!
                      Khmkhm, võta vaiksemaks... Rein laseb meid kõiki pärast maha koos Lindperega!

                      Kommentaar


                        liverpooli teema. nii, täitsin oma kodanikukohust.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                          liverpooli teema. nii, täitsin oma kodanikukohust.
                          otsapidi juba ka chelsea teemas. ma saan aru, et soccerneti põhimõte on liberaalsus ja värki, aga mida teised foorumikasutajad on halba teinud, et peavad mingite lapsemeelsete nüri ropendamist vaatama? vastus "ära siis loe" ei ole muide tõsiseltvõetav.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Mul sellega seoses tekkis ka küsimus, et kas keegi saab mõne bänni ka üldse kunagi või ? Mismoodi see bänn üldse välja näeb ?
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              mis seal liverpuuli teemas halvasti on?
                              või on vahepeal kõva kustutamist tehtud, sorry ma tavaliselt ei loe.
                              tell your mother, we are hooligans!

                              Kommentaar


                                Kõvasti on seal puhastamist tehtud. Üks selsi noor kukk käis ropendamas ja sõimamas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X