320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Jaalo on geniaane troll. See, kuidas härrad ta konksuotsa iga päev jooksevad, on puhas kuld. Käed jaalost eemale!
    Annad tiitli üle või mis? Geniaalne troll küll, aga ta juba solvab mõndasid kodanikke, mis pole enam trollimine.
    THEO HERNANDEZ

    Kommentaar


      Eesti rahva eest seisjana panen mina igasugusele isiklikule solvamisele käe ette! Selline asi ei saa olla tolereeritav ja bänn peaks järgmnema ilma siia teemasse eraldi palumist tegematagi! Nulltolerants isiklikele solvangutele! Parema soccerneti eest! Parema Eesti eest!
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Jaalo sai kaasfoorumlaste solvamise eest hoiatuse.

        APOEL-i naljameestega portaali kommentaariumis tegeletakse samuti. See ei ole enam isegi halb nali, vaid lihtsalt spämm.

        Kommentaar


          Jaalo trollimises nüüd küll midagi geniaalset pole. Rohkem nagu "sa oled lollakas, ime muna" stiil.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas elx Vaata postitust
            Jaalo trollimises nüüd küll midagi geniaalset pole. Rohkem nagu "sa oled lollakas, ime muna" stiil.
            See stiil on geniaalne nii kaua kuni rahvas liistule läheb. Kui keegi talle tähelepanu ei pööra ning ta samamoodi edasi paneb, siis võib jaalo projekti ebaõnnestunuks lugeda. Tegu on kõige ehtsama provokaatoriga/trolliga, kes naerab pihku iga vastuse peale, mida ta saab. Ja ma pean tunnistama, et mind ajavad ka need inimesed naerma, kes temaga "debateerima" asuvad.

            counti puhul näiteks ei minda enam liistule. Jaurab küll, aga keegi tõsiselt ei võta. Et noh, "mina panen igasugusele isiklikule solvamisele käe ette!"

            LOL
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              See stiil on geniaalne nii kaua kuni rahvas liistule läheb. Kui keegi talle tähelepanu ei pööra ning ta samamoodi edasi paneb, siis võib jaalo projekti ebaõnnestunuks lugeda.
              LOL
              Kuna kogu see stiil ja postitustele reageerimine on tõenäoliselt jaalo puhul täpselt sama counti ja uuu esimestele aastatele, siis ma ei mõista, miks see lihtrahva liistule minemine veel teist korda niivõrd geniaalne on.

              Üldine point oli see, et kvaliteedi eristamine muutub Hispaania foorumis tüütult raskeks juba.

              E: Selle sama teemaga seoses küsimus, kas admin kasutajate IP-aadresse võrrelda ei saa? Või noh varikonto omamine nagu võiks ju foorumi seaduste vastane olla

              Kommentaar


                Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                Üldine point oli see, et kvaliteedi eristamine muutub Hispaania foorumis tüütult raskeks juba.
                Selles, et Hispaania foorumis kvaliteeti pole, on süüdi selgelt teised nimed. Avalikult nimetama ei hakka, aga usun, et oled isegi aru saanud, millised on kaitzi sugused foorumlased, kes foorumile midagi juurde ei anna.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                  E: Selle sama teemaga seoses küsimus, kas admin kasutajate IP-aadresse võrrelda ei saa? Või noh varikonto omamine nagu võiks ju foorumi seaduste vastane olla
                  Seda ma küll ei taha et tofoa konto eluks ajaks blokeeritakse!
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas count Vaata postitust
                    Seda ma küll ei taha et tofoa konto eluks ajaks blokeeritakse!
                    Nad ju teavad, et Jasper on sinu varikasutaja. Ometi nad ei tee midagi.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Selles, et Hispaania foorumis kvaliteeti pole, on süüdi selgelt teised nimed. Avalikult nimetama ei hakka, aga usun, et oled isegi aru saanud, millised on kaitzi sugused foorumlased, kes foorumile midagi juurde ei anna.
                      Jah, siiski eristub üks isik sellest valge-punasini kirju massist liiga julmalt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rumori di Spogliatoio
                        Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                        Rumoril keelati ristpostitused, ei? See pole esimene kord. Viimasel ajal paraku korduv nähtus.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                          Annad tiitli üle või mis? Geniaalne troll küll, aga ta juba solvab mõndasid kodanikke, mis pole enam trollimine.
                          mina solvan teisi? see, kuidas sina ja osad teised minule igapäevaselt ütlevad, et ma Ronaldo peale jobistan on aga normaalne ja lubatud või? sellepärast, et Ronaldo on mu lemmik mängija? kuigi see on igapäevane ja 10x räigem solvamine kui ma ise kellegile õelnud olen, on mul siiamaani pohhui olnud ja ma ei lähe kaebama nagu väike tatikas, keda pidevalt koolis kiusatakse. kui ma siin aga tõesti üpris idiootseid poste tõgama hakkan, siis on aga kohe tilk püksis ja ei osata muud õelda kui "troll" ja mine tao Ronaldo peale või siis tullakse siia teemasse hädaldama? päris haledad tüübid

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jaalo Vaata postitust
                            väike tatikas
                            Tere väike tatikas

                            Kommentaar


                              Kaks eelmist postitust...väga sürrrrrrr värk. Tervitaks Ballackit!
                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar


                                See on küll huvitav, et Jyrka siin teemas mainimist leidis. Minu mäletamist mööda oli Jyrka üks foorumi ajaloo lõbusamaid postitajaid, kes põhiliselt viskas nalja iseenda või siis niisama totrate juhtumiste üle. Seda, et ta kedagi teist oleks halvustanud või kellegi teemas (peale iseenda omade) ülemäära spämminud, ma küll ei mäleta.
                                Jyrka ajastu oli siin foorumis tõeliselt tore.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X