320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    haha normaalne teema jälle seal atletico teemas ma kommenteerisin vaid paari mängu kuna atletico mängis alles Realiga. see juba meelest läinud, kuidas selle peale otsisid atletico fännid oma homofolderist mõned pedegifid välja ja kukkusid ise nendega oma teemat risustama? muutes ise atletico teema üheks normaalseks pedeteemaks. ja siis paar venda ohib siin, et ma tõin välja kui sitalt atletico on mänginud viimased mängud minge nautige oma homofoldereid parem atletico fännid

    Kommentaar


      Kasutaja atleticomadridi pilt onaneerivast mehest oli kordades jäledam ja kohatum, kui kõik jaalo solvangud kokku. Sellise tüübi arvamust siin hoiatused ja bännid teemas küll tõsiselt võtta ei saa.

      Kommentaar


        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
        Kasutaja atleticomadridi pilt onaneerivast mehest oli kordades jäledam ja kohatum, kui kõik jaalo solvangud kokku. Sellise tüübi arvamust siin hoiatused ja bännid teemas küll tõsiselt võtta ei saa.
        Linki palun.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Jah ma võin võib-olla liiga kiiresti asju isiklikult võtta, kuid kaagutan jälle sama asja - paljudes teemades on need samad peenelt perse saatjad kes siin bänni nõuavad poole värdjamad isikud ja peavad ennast tõsiselt teistest paremateks kui jaalo.
          Kui jaalo puhul on aru saada, et ta päris elus kohe kindlasti full selline ei ole siis paljude kohta siin foorumis ma nii ei ütleks. Jah kindlasti on piir heal naljal/trollil ning vaikselt üle piiri minekul ja kui seda teeb Tofoa, hofnar, ajakirjanik või keegi kolmas lahe säga siis kõik plaksutavad kaasa ja vahivad suu ammuli. Aga kui jaalo ütleb ausalt välja, et "sa oled pede ja pista endale rusikas sittarisse" on kohe kisa lahti, kuigi iga vähegi normaalne inimene ei solvu sellise asja peale.

          Tra foorum ja maailm areneb. Internet ei ole enam snoobide koht või suures osas rariteet nagu see 2000ndate alguses oli. Ma tahaks igas teemas postitada nii vabalt kui ma ise fu**ing tahan ilma muretsemata, et mingi munn hakkab mölisema ja pärast kui talle vastan olen mina paska tootev troll. Mina all ma mõtlen ükskõik keda, ei mõtle kui kurb ja vaenulik foorum mulle on (lol). Masohhist ma veel ei ole.

          Nii - te kõik tutinäod vingute ja nutate nagu eided siin, aga keegi mingit normaalset lahendust välja ei paku v.a. bänni nõudmine ja ulgumine.
          Minu meelest oleks aeg AMMU teha nii ja see ei ole absull raske: kui ma vajutan näiteks Hispaania Jalgpall ja sealt edasi Real Madrid, siis tuleb n.ö. "viimane leht" kuhu saab teemasi teha. Ehk siis foorum näeks välja a la selline:

          Hispaania Jalgpall > Real Madrid > Üleminekud

          Inglismaa Jalgpall > Tottenham > Matchday: Spurs - Man City (03.05.15)


          Foorum ei muutuks MITTE KUIDAGI halvemaks kohaks, vaid ainult paremaks. Ja igasse teemasse jäävad praegused postotused alles nii, et (toon jälle Realiga näite) kui lähed Hispaania Jalgpall > Real Madrid > Real Madrid PÕHITEEMA vms

          Voilà! Ilmselt see palju poolehoidu ei saa kuna peaks jälle ümber harjuma asjadega, kuid minu meelest igati timmis.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Linki palun.
            Ära seda linki parem igaksjuhuks palu..

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Linki palun.
              Algselt postitas bubbles Vaata postitust
              Ära seda linki parem igaksjuhuks palu..
              Mazz kustutas selle ära. Pead atleticomadridilt küsima, kus ta selle sai.

              Algselt postitas Amos Vaata postitust
              Ilmselt see palju poolehoidu ei saa kuna...
              ...see nõuaks liiga palju lisaklikke, et kõike läbi lugeda. Praegu olev materjalide maht on piisavalt väike, et seda jõuaks regulaarselt läbi töötada.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Ainukene reaalne probleem soccernetis on lokkavad varikontod. Senikaua kuni nende sulgemist südameasjaks ei võeta, ei muutu ka siin mitte karum*nnigi. Kunagi minu hiilgeaegadel polnud selliseid asju vaja. Inimesed piirdusid ühe kontoga. Nüüd on igal ahvil, kes oma nimega midagi öelda ei julge või ei taha, üks lisakonto. Need on need kurjajuured, kus kohast tuleb konkreetset saasta ja reostust. Selliste tegelaste tõttu ei saa me Jasperiga rahulikult Aasta Jobu tiitlite peale enam võistelda. Liiga palju tehislikku full retardi, aga see pole see mida oli kunagine mõnus ja mahe originaal. Aasta Jobu oli kunagi uhkuse asi. Nüüd ei pöörata sellele isegi enam tähelepanu, sest varikontod on kõik ära rikkunud! Aga kuna kala mädaneb peast, siis ma ei imesta kui isegi mazzil on oma varikonto ja sellepärast ei saa neile ka massilist nõiajahti kuulutada.
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  ...see nõuaks liiga palju lisaklikke, et kõike läbi lugeda. Praegu olev materjalide maht on piisavalt väike, et seda jõuaks regulaarselt läbi töötada.
                  Deem. True dat.

                  Kommentaar


                    jaalo on pesuehtne varikonto mitte " ta ongi selline normaalse jutuga vend". Idioot peaks ka sellest aru saama, no offence amos.
                    See, et mujal teile mõnuaegent varbale astub või teie poliitilised vaated erinevad raudidase omadest ei ole võrreldavad sellega, et sihipäraselt teemade sittumiseks välja mõeldud varikonto oma vokaalekskrementi kirjutiste kujul teemadesse oksendab.
                    Foorum ja maailm areneb, no mida veel
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                      jaalo on pesuehtne varikonto mitte " ta ongi selline normaalse jutuga vend". Idioot peaks ka sellest aru saama, no offence amos.
                      Aga siis tuleb välja selgitada, kelle varikonto ta on!??!!
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Aga siis tuleb välja selgitada, kelle varikonto ta on!??!!
                        Arvestades mis häkkerid ja kräkkerid siin foorumis koos on siis peaks lebo olema ju!
                        Mõnuagent peaks oskama soovitada kedagi kes selle lihtsalt välja uurib.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                          jaalo on pesuehtne varikonto mitte " ta ongi selline normaalse jutuga vend". Idioot peaks ka sellest aru saama, no offence amos.
                          See, et mujal teile mõnuaegent varbale astub või teie poliitilised vaated erinevad raudidase omadest ei ole võrreldavad sellega, et sihipäraselt teemade sittumiseks välja mõeldud varikonto oma vokaalekskrementi kirjutiste kujul teemadesse oksendab.
                          Foorum ja maailm areneb, no mida veel
                          No mulle (ja nagu näha siis paljudele veel) meeldib ta igastahes rohkem kui sinusugune ülbik kes reaalselt arvabki, et ta on kõva kärss.

                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Aga siis tuleb välja selgitada, kelle varikonto ta on!??!!
                          Arvestades mis häkkerid ja kräkkerid siin foorumis koos on siis peaks lebo olema ju!
                          Mõnuagent peaks oskama soovitada kedagi kes selle lihtsalt välja uurib.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Amos Vaata postitust
                            Arvestades mis häkkerid ja kräkkerid siin foorumis koos on siis peaks lebo olema ju!
                            Mõnuagent peaks oskama soovitada kedagi kes selle lihtsalt välja uurib.
                            Mis sanktsioonid järgneksid inimesele, kes tunnistaks, et see on ta varikonto? Kas põhikonto läheb ka kinni? Või läheb varikonto kinni ja kõik tegutsevad rahumeeli edasi? Mazz?
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              naljavennad.. ajavad pool aastat hiljem ka ikka sama teemat kui adminn väga tahab, siis peaks ta ju IP järgi nägema, et ma pole kunagi ühegi teise konto alt postitanud. eriti igav elu kui millegi sellise üle vaidlete siin, minge täiendage parem oma foldereid, siis järgmine kord kui kihk peale tuleb on paar uut gifi kohe varrukast võtta mida terve foorumiga jagada

                              Kommentaar


                                Algselt postitas jaalo Vaata postitust
                                naljavennad.. ajavad pool aastat hiljem ka ikka sama teemat kui adminn väga tahab, siis peaks ta ju IP järgi nägema, et ma pole kunagi ühegi teise konto alt postitanud. eriti igav elu kui millegi sellise üle vaidlete siin, minge täiendage parem oma foldereid, siis järgmine kord kui kihk peale tuleb on paar uut gifi kohe varrukast võtta mida terve foorumiga jagada
                                no, hüpoteetiliselt, proxyd ja asjad. ses mõttes, et kõik oleneb ikkagi sanktsioonidest. mazz?
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X