320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

    Bossman häirib, suht kõvasti

    äkki kallid adminid teeks midagi?
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

      Algselt postitas Lincoln


      Mul on selline küsimus, et miks ma ei võiks moderaatorile vastu vaielda teemal, milles tal ei ole õigus.
      Vastu vaielda... oleneb kuidas seda teha
      Kui teha seda viisakalt, oma väiteid (kasvõi mingite allikate, linkidega) põhjendades , siis vaevalt selle vastu midagi olla saab... (eeldan, et see nii on)

      Kui aga vastu vaieldes joped ning matid vasakule/paremale lendavad, Caps Lock sakib , siis on antud isik \"auga\" panni välja teeninud

      [Offtopic]Kommenteerimisest üldisemalt: See muidugi sügavalt personali rida, kuidas kommenteerijaid ohjata, aga minule isiklikult ei meeldi üksteise läbisõimamine kommentaarides - paljalt sellepärast et kasutajad pooldavad erinevaid meeskondi.
      Flora fännid sõimavad Levadia omi, Manu omad Arsenali fänne j.n.e
      Võibolla aitaks kui artiklite anonüümne kommenteerimine üldse ära keelata. Teha nii, et vaadata saaks artikleid endiselt, aga kommenteerimiseks peaks sisse logima. Läbu tekiks nii vähem, - ei kirjutataks kõike, mis sülg suhu toob.

      Et mitte niisama lahmida siis üks kommentaar ManU Manchester City kohtumisest pajatava artikli juurest

      min2e, to gamer 10. september 2005 | 12:47

      mida sa vigised tee meile teene ja ära kommi siin kurdai tähenärija debiil oled muud ei midagi
      [/End of offtopic]

      Kõigest minu pisike arvamus, vastuväited ja konstruktiivne kriitika oodatud

      Lugupidamisega
      carlo2

      P.S. See vist mu esimene post siin foorumis

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

        Bänn Stasile rahvusliku vaenu õhutamise eest.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

          Korjasid teema ka ära või? Polnud seda lugenud enne ja nüüd tekkis huvi, et mis rahvuslikku vaenu seal siis õhutati nii viga. Paraku ei leidnud enam.
          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

            Tore näha, et soccernet.ee tegeleb mingite pseudonähtustega, selle asemel et spämmimine eos kõrvaldada või tegeleda mõne muu probleemiga, milles soccernet.ee ideoloogid adekvaatsemad on!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

              tee oma foorum ja jaga ning võta seal kasutajatelt õigusi nii palju kui süda lustib

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                See teema kustutamine oli küll väga idiootne. Tegelikult oli Stasi püstitatud küsimus täiesti korralik, lihtsalt vastajad ei saanud sellest minu arvates aru ja hakkasid mingit ila ajama. Et aga Soccerneti inimeste seas on isikud, kes oma tegude üle ei mõtle - no mis seal ikka teha.

                Ja samal irvitab sellesama kustutaja üle narkootikumide propageerimise teema Off-Topicu all.

                HÄSTI TEHTUD, POISID!
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                  Algselt postitas mazz


                  Bänn Stasile rahvusliku vaenu õhutamise eest.
                  Et siis sulle tema teema sisu tutvustada: Stas ei õhutanud rahvusvahelist vaenu. Stas esitas küsimuse, miks ignoreeritakse koondises tema arvates täiesti väärilisi vene nimega mängijaid, keda ta ka teemas loetles (neid oli kolm). Stasi vihjas minu arust ka sellele, et Voolaid eelistab kindla süsteemi mängijaid. Stasile vastati, täiesti korralikult, et koondise moodustamisel on üheks argumendiks ka keeleoskus ja ehk on see takistuseks neile kolmele noormehele. Stas kiitis nt. seda vastajat.

                  See, et teemale vastanud hüsteerilised lapsed ei saanud teemast aru, ei ole üllatav. Üllatav on, et adminid on samasugused.

                  Selles foorumis on tekkimas üha veidramad seadused ja käitumismallid. Kahju.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                    MEES, kas sa õhutad rahvustevahelist vaenu?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                      Algselt postitas Martin


                      Algselt postitas mazz


                      Bänn Stasile rahvusliku vaenu õhutamise eest.
                      Et siis sulle tema teema sisu tutvustada: Stas ei õhutanud rahvusvahelist vaenu. Stas esitas küsimuse, miks ignoreeritakse koondises tema arvates täiesti väärilisi vene nimega mängijaid, keda ta ka teemas loetles (neid oli kolm). Stasi vihjas minu arust ka sellele, et Voolaid eelistab kindla süsteemi mängijaid. Stasile vastati, täiesti korralikult, et koondise moodustamisel on üheks argumendiks ka keeleoskus ja ehk on see takistuseks neile kolmele noormehele. Stas kiitis nt. seda vastajat.

                      See, et teemale vastanud hüsteerilised lapsed ei saanud teemast aru, ei ole üllatav. Üllatav on, et adminid on samasugused.

                      Selles foorumis on tekkimas üha veidramad seadused ja käitumismallid. Kahju.
                      Ei oska kommenteerida, kuna ei jõudnud seda teemat kiirete aegade tõttu üldse lugedagi. Samuti ei kustutanud ma seda teemat.

                      Küsimustele vastab herr Amadeus, aga minu teada ei jõua ta netti enne pühapäeva, nii et kannatust.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                        Porgandipoisil oleks aeg jänestele seltsiks minna...
                        Mul on liiv ja sul on savi.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                          Algselt postitas jyriöö


                          Korjasid teema ka ära või? Polnud seda lugenud enne ja nüüd tekkis huvi, et mis rahvuslikku vaenu seal siis õhutati nii viga. Paraku ei leidnud enam.
                          Õhutati venelased versus eestlased. Miks eesti noorte koondises ei ole venelasi rohkem. Ja varsti tekkis sinna ka vastupidiseid postitusi. Üldiselt ei ole mingisugune rahvusliku vaenu õhutamine aktsepteeritav. Ei rahvusenamuse ega vähemuse poolt.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                            Algselt postitas Amadeus


                            Algselt postitas jyriöö


                            Korjasid teema ka ära või? Polnud seda lugenud enne ja nüüd tekkis huvi, et mis rahvuslikku vaenu seal siis õhutati nii viga. Paraku ei leidnud enam.
                            Õhutati venelased versus eestlased. Miks eesti noorte koondises ei ole venelasi rohkem. Ja varsti tekkis sinna ka vastupidiseid postitusi. Üldiselt ei ole mingisugune rahvusliku vaenu õhutamine aktsepteeritav. Ei rahvusenamuse ega vähemuse poolt.
                            Absurdne põhjendus. Selle alusel korista palun ära kõik Levadia, Flora jne... teemad või tee vähemalt muulased-eestlased sisust puhtaks. Head tööd.

                            P.S. Pigem oli see kustutamine nähtavasti tulenev postitajast. Mis ei jäta just teab kui avatud muljet. Miks sa vene taustaga inimesi (nähtavasti oli) eemale peletad?
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                              Vaadates viimased arenguid siin foorumis, soovitan Martinil kibekiirelt perekonnanimi ära vahetada.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                                Algselt postitas Darren


                                Vaadates viimased arenguid siin foorumis, soovitan Martinil kibekiirelt perekonnanimi ära vahetada.
                                Pole hullu, kui pännitakse, teen kavalalt uue nime
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X