320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

    Leian samuti, et kodanik Stasi teemade kustutamine oli liialdus, nendest teemadest võinuks nii mõnigi huvitav vestlusteema tekkida.
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

      HullPorgand ei lõpetanud hoolimata hoiatustest spämmi ja teenis sellega välja bänni. Riim jookseb.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

        Algselt postitas Amadeus
        Üldiselt ei ole mingisugune rahvusliku vaenu õhutamine aktsepteeritav. Ei rahvusenamuse ega vähemuse poolt.
        Eelnevast lähtudes juhin tähelepanu alltoodud teemale:

        http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=4396#252990

        Ilmselt oleks asjakohane midagi ette võtta?
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

          Algselt postitas mcnamara


          Algselt postitas Amadeus
          Üldiselt ei ole mingisugune rahvusliku vaenu õhutamine aktsepteeritav. Ei rahvusenamuse ega vähemuse poolt.
          Eelnevast lähtudes juhin tähelepanu alltoodud teemale:

          http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=4396#252990

          Ilmselt oleks asjakohane midagi ette võtta?
          selles postituses avaldab Eston endale omasel moel ebasümpaatiat ühele konkreetsele isikule ja tema poolt ellu kutsutud organisatsioonile. see ei ole rahvustevahelise vaenu õhutamine.
          pole mingi saladus, et S.Wiesenthali keskus on tõepoolest kiusanud taga inimesi kes on kas süütud, või vähemalt puuduvad igasugused tõendid nende süüst. selle organisatsiooni hammaste vahele jäämine ei ole mitte naljaasi, tean seda väga hästi, kuna see puudutab ka üht minu sugulast.
          olgugi, et ma pole põrmugi antisemiit, pean ma Wiesenthali ja Zuroffi suhteliselt suurteks tõbrasteks.
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

            Sinu arvamus mind põrmugi ei huvita. Mind huvitab siin korda pidava inimese seisukoht, kas säärane postitus on lubatud põhjusel, et postitaja on foorumis tuntud ja mõnedes ringkondades ka hinnatud isik või mingil teisel põhjusel.

            Mind huvitab see konkreetselt stasi juhtumi valguses.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

              Algselt postitas mcnamara

              Sinu arvamus mind põrmugi ei huvita
              täiesti imelik aga arvatavasti ei huvita ka sinu arvamus (antud teemal) siin korda pidavaid inimesi kuna praegu paistab et sa püüad lihtsalt luuavarrest pauku välja imeda

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                Algselt postitas mcnamara


                Sinu arvamus mind põrmugi ei huvita. Mind huvitab siin korda pidava inimese seisukoht, kas säärane postitus on lubatud põhjusel, et postitaja on foorumis tuntud ja mõnedes ringkondades ka hinnatud isik või mingil teisel põhjusel.

                Mind huvitab see konkreetselt stasi juhtumi valguses.
                Sind ei huvitanud mitte korda pidava inimese seisukoht, vaid sa survestasid korda pidavat inimest, et too midagi ette võtaks.
                Mina survestasin otsustajaid vastu väites, et ebasüpaatia SWi vastu ei ole rahustevahelise vaenu õhutamine.

                stasi juhtumist ma ei tea midagi, kuid ma ei näe, et see hetkel oluline oleks.

                kas sinu faking liberalism tähendab siis seda, et ainult korrektsed ja ultratolerantsed seisukohad on lubatud?
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                  Algselt postitas ek
                  täiesti imelik aga arvatavasti ei huvita ka sinu arvamus (antud teemal) siin korda pidavaid inimesi kuna praegu paistab et sa püüad lihtsalt luuavarrest pauku välja imeda
                  Ma ei ole esitanud oma arvamust. Olen üksnes postitusele tähelepanu juhtinud.
                  Muidugi - kui vähimatki reageeringut ei tule, võib asjast teha teatud järeldused.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                    Vana foorumlasena (kunagi oli meie foorum väike ja oranz ) protesteerin samuti stasi teema kustutamise vastu! Tema väljendusoskus on suuresti ka selle taga, et ta ei oska perfektselt eesti keelt. Kuid teema kustutamine on PÕHJENDAMATU! Mis edasi? Kas foorumist tekitatakse koht kus tohib ainult mesijuttu ajada?


                    Stasi teema tuleb taastada! Loodan, et foorumis on teisi adminne, kes selle asja korda ajavad.

                    ps. Eestis on olnud juhtum, kus ühe \"teatud\" foorumi adminn kustutas kõik postid mis tema maailmapildiga kokku ei läinud ja bännis automaatselt kasutaja. Kaudset teed pidi jõudis see asi ka ajakirjandusse. Loodan, et soccernet sama teed ei lähe.
                    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                    I don’t care what you think of me!
                    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                      Algselt postitas rohelineKonn
                      Mina survestasin otsustajaid vastu väites, et ebasüpaatia SWi vastu ei ole rahustevahelise vaenu õhutamine.
                      Ma ei näe põhjust, miks Arsenali siia teemasse kiskuda. Nad on niigi tagakiusatud.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                        Algselt postitas Martin


                        Algselt postitas rohelineKonn
                        Mina survestasin otsustajaid vastu väites, et ebasüpaatia SWi vastu ei ole rahustevahelise vaenu õhutamine.
                        Ma ei näe põhjust, miks Arsenali siia teemasse kiskuda. Nad on niigi tagakiusatud.
                        aga miks mitte? nad niikuinii võidavad kogu aeg!




                        tegelikult panin ma sinna W taha pisikese i
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                          provokatsioon õnnestus!!! ultraliberaal sai tagajalgadele aetud, mis oli muidugi etteaimatav

                          mitte, et ma antud teemat sisu muudaks. kahju on muidugi sellest, et teema ei lähe tänapäeva noortele üldse korda

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                            Algselt postitas mcnamara
                            Muidugi - kui vähimatki reageeringut ei tule, võib asjast teha teatud järeldused.
                            24 tundi möödunud ja mitte piuksugi. Olen oma järeldused teinud.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                              kodanikel silver, mazz ja veiko on kiired ajad .
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                                Algselt postitas kaala


                                kodanikel silver, mazz ja veiko on kiired ajad .
                                asi on laiskuses
                                R.I.P Steffi
                                7.05.05


                                Parem karta kui Kahetseda, Aga kui Kardad siis KAHETSED

                                Kommentaar

                                Working...
                                X