320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

    Ma ka vahel ei näe oma viimast posti, enne kui keegi teine pole sinna järele enda oma lisanud. Teinekord jälle näen probleemideta. Päris kaduma pole seni ükski läinud, varem või hiljem tulevad ikka kivi alt välja. No ja let\'s face it, nii pärlitega nüüd ka tegemist ei ole, et teised peaks neid ilmtingimata kohe lugeda saama
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

      Algselt postitas eston maravilha


      mis sa tõesti arvad, et see bug ainult sul oli?? või oli hoopis indrek kanniku käsi mängus
      Kas sul oli siis ka? Kanniku käsi nüüd vaevalt minusugusega võitleb!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

        Algselt postitas luutik

        Kas sul oli siis ka?
        Newsflash! Kõigil oli!
        Which ship has never docked at Liverpool?
        The Premiership.

        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

          Algselt postitas sicmic


          Algselt postitas luutik

          Kas sul oli siis ka?
          Newsflash! Kõigil oli!
          No ma ei tea, kui tõesti kõigil oli ja mina olin siis ainus, kes protestida julges? Justkui vabadusvõitleja!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

            Algselt postitas luutik


            Algselt postitas sicmic


            Algselt postitas luutik

            Kas sul oli siis ka?
            Newsflash! Kõigil oli!
            No ma ei tea, kui tõesti kõigil oli ja mina olin siis ainus, kes protestida julges? Justkui vabadusvõitleja!
            Vabadusvõitleja ja rumal pole minu teada sünonüümid. Seega vali mõni sobivam sõna, kasvõi kaudselt.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

              APPIII

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'


                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                  Algselt postitas Martin


                  Algselt postitas luutik


                  Algselt postitas sicmic


                  Algselt postitas luutik

                  Kas sul oli siis ka?
                  Newsflash! Kõigil oli!
                  No ma ei tea, kui tõesti kõigil oli ja mina olin siis ainus, kes protestida julges? Justkui vabadusvõitleja!
                  Vabadusvõitleja ja rumal pole minu teada sünonüümid. Seega vali mõni sobivam sõna, kasvõi kaudselt.
                  See, et ma teie tobedat süsteemi tundma pole viitsinud õppida, ei tee mind veel rumalaks.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                    luutik, puust ja punaseks - uue lehe avanemise tõrge on siin olnud iidamast- aadamast. Kõik vanakooli inimesed teavad seda ja ei jaura sellest, kuna asi lihtsalt ei parane.
                    308

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                      Algselt postitas Markko


                      luutik, puust ja punaseks - uue lehe avanemise tõrge on siin olnud iidamast- aadamast. Kõik vanakooli inimesed teavad seda ja ei jaura sellest, kuna asi lihtsalt ei parane.
                      No vot ometi suvatses keegi ausalt, keerutamata vastata. Aitähh, Markko. Mina olen küll vana, aga siinses keskkonnas veel noor.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                        <ah ära mängi lolli....
                        eston seletas sulle juba ammu,
                        aga nagu vastusest näha, mitte eriti tulemuslikult


                        Algselt postitas luutik

                        Algselt postitas eston maravilha

                        lihtsalt bug foorumis. tuleb lihtsalt kannatada, sest mingi aja pärast avaneb uus leht. ning vajutades uue vastuse peale on võimalik postituse kirjutamise lehte allapoole kerides lugeda eelnevaid postitusi, mida foorumis ei näe
                        Tänan, et võtsid vaevaks selgitada. Veits keeruline, aga eks ma kustuta oma postitusi edasigi ära, seni neid siin veel jätkub. Nii, et kirjutage palju tahate, ikka on siin 16 lehekülge.
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                          Panin Jyrkale bänni. Foorumi reformimise teema ajas ta õhku täis ja ju ta tundis mingit erilist vajadust oma \"taset\" kõigile tõestada. Palju õnne.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                            uuhooh... jeesus küll

                            teeveri teemas on tal õigus, et kui tema postitus ära kustutati siis peaks ka selle eriti naljaka rammi postituse ära kustutama

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                              Algselt postitas mazz


                              Panin Jyrkale bänni. Foorumi reformimise teema ajas ta õhku täis ja ju ta tundis mingit erilist vajadust oma \"taset\" kõigile tõestada. Palju õnne.
                              Huvi pärast küsin, kui kauaks ta bänni sai?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                                Algselt postitas vaikiv mees


                                <ah ära mängi lolli....
                                eston seletas sulle juba ammu,
                                aga nagu vastusest näha, mitte eriti tulemuslikult


                                Algselt postitas luutik

                                Algselt postitas eston maravilha

                                lihtsalt bug foorumis. tuleb lihtsalt kannatada, sest mingi aja pärast avaneb uus leht. ning vajutades uue vastuse peale on võimalik postituse kirjutamise lehte allapoole kerides lugeda eelnevaid postitusi, mida foorumis ei näe
                                Tänan, et võtsid vaevaks selgitada. Veits keeruline, aga eks ma kustuta oma postitusi edasigi ära, seni neid siin veel jätkub. Nii, et kirjutage palju tahate, ikka on siin 16 lehekülge.
                                Nojah, nüüd ma tean küll. Tookord mõtlesin, et vaid mina ei saa neid lugeda. Mina mõtlesin, et see bug on mingi karistus.Palun mõistvalt suhtuda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X