320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Isegi Biif on maha rahunenud
    no kui profiilis on selline txt: Viimane tegevus: 07-06-07 00:02 siis pole ime et postitusi pole tema poolt viimasel ajal

    Kommentaar


      Küll Biif veel kommbäki teeb, aga Kuresaare võtab võimu ja. Eks läheb nagu ikka. Postitab saasta, sõimatakse, sõimatakse veel, enam ei postita, hakkab vaikselt mõtlema, postitab arkutat juttu. Loodame, et see protsess ainult aastaid ei võta.

      Kommentaar


        Sa proovi esmalt Administraator õieti kirjutada.

        Kommentaar


          keegi võiks jalkameesFCKU bännida..

          Kommentaar


            jalkamees FCKU'd ootab nii jätkates peagi bänn.

            Aaaga:

            Algselt postitas yheksa Vaata postitust
            Soccerneti asjapulkadele küsimus: kas mingeid foorumi reegleid ei ole olemas võimidagi sellist?

            Selles suhtes, et ma saan aru, et saksa-mängija-nimega-kasutaja on teie sõber ja puha eksju, aga selline suht valimatu inimeste (mitte ainult minu, vaid ka teised kasutajad) sõimamine, ähvardamine ja kesteab mis veel on juba liig, mis liig.

            Selles suhtes, et väikse jobu peale niimoodi "kasti" lubatakse lüüa, siis on ilmselgelt inimese närvikavaga midagi katki ja võibolla peaks tal oma vaimse tervise huvides olema keelatud foorumisse kirjutamine. Kui iga väikse sõna peale teenitakse ära kogu maailma viha, siis nii mõnigi kasutaja oleks tõenäoliselt juba üsna ähvardusijagav.

            Oleks tegemist möne uue kasutajaga, siis oleks talle üsna kiirelt foorumist headaega öeldud.

            Nägemist, teema lõpetatud! Tahaks öelda nüüd siia ühe vanarahvatarkuse, aga igaks juhuks ei ütle, kes teab - äkki saan jälle möne ähvarduse.

            ballack, ole hea ära vasta, küsimus ei olnud sulle suunatud.
            Ma ei tea ühtegi Soccerneti asjapulka, kes oleks ballacki sõber, aga bännimise kohapealt oleme alati väga ettevaatlikud olnud.

            See kunagine vahejuhtum olnuks ehk tõesti bänni väärt, kui ta lubas kellegi "kasti lüüa", aga jäi andmata, ilmselt lihtsalt meie hooletuse tõttu.

            Igatahes ei näe ma üldiselt ballacku postitustes midagi bännimisväärset. Tüüp vähemalt üritab mõistlikku juttu ajada, kuigi närvikava paistab tal tõsiselt nõrk olevat. Foorumi reeglites ei ole punkti lolluse kohta (ükskõik, kelle arvates ja kes seda ka ei oleks).

            Uues foorumiversioonis on olemas selline hea funktsioon nagu ebasoovitavate kasutajate ignoreerimine. Palun kasutage seda, sest tõesti - milleks on vaja kedagi meelega veel rohkem närvi ajada?

            Kommentaar


              Algselt postitas mazz Vaata postitust




              Igatahes ei näe ma üldiselt ballacku postitustes midagi bännimisväärset. Tüüp vähemalt üritab mõistlikku juttu ajada, kuigi närvikava paistab tal tõsiselt nõrk olevat. Foorumi reeglites ei ole punkti lolluse kohta (ükskõik, kelle arvates ja kes seda ka ei oleks).
              Kas foorumi reeglites on kirjas, et naisterahvaid võib LITSIKS sõimata???
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                paragrahv 2 lõige 5
                fc pohmell

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Kas foorumi reeglites on kirjas, et naisterahvaid võib LITSIKS sõimata???
                  kas foorumi reeglites on kirjas, et meesterahvaid võib jobuks sõimata niisama?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ballack Vaata postitust
                    no kui profiilis on selline txt: Viimane tegevus: 07-06-07 00:02 siis pole ime et postitusi pole tema poolt viimasel ajal
                    No seda ma tegelikult mõtlesingi.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Sellele Kuressaare trollile ei ole bänni tulemas?
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        Sellele Kuressaare trollile ei ole bänni tulemas?
                        Ei, pärast hoiatust on ta end kenasti vaos hoidnud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mazz Vaata postitust
                          Ei, pärast hoiatust on ta end kenasti vaos hoidnud.
                          Nojah, eks ma kasutan isiklikke vabadusi
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            pakun, et sel õhtul käskis ema lihtsalt magama minna

                            mazz, tee midagi hirmsat
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sen Vaata postitust
                              pole siis vaja provotseerida!
                              ja ei sõima ta kedagi, kui talle öeldakse halvasti siis ta ka vastab samaga.
                              samas paha lugeda kui inimesed keda ma tean ja tunnen omavahel kraaklevad.
                              ehk aitab?
                              teeb lihtsalt haiget.
                              meid niigi vähe.
                              hmm. Samamoodi võib öelda Ivan, kes mingi poeakna ära lõhkus, et mina ei lõhu kunagi niisama, vaid siis kui mind provotseeritakse ning ponkssõduri äraviimine seda ka on.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                pakun, et sel õhtul käskis ema lihtsalt magama minna
                                Jap, asi kisub imelikuks.

                                Algselt postitas JalkameesFCKU
                                heaettaneedüldseväljatõimuidupoleksjuviitsindsinna tiseielelehelvõiüleskeridavõisaoleksidsiisviitsiny dheaettaneedüldseväljatõimuidupoleksjuviitsindsinn atiseielelehelvõiüleskeridavõisaoleksidsiisviitsin ydheaettaneedüldseväljatõimuidupoleksjuviitsindsin natiseielelehelvõiüleskeridavõisaoleksidsiisviitsi nyd
                                "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                                RocknRolla (2008)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X