320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mazz Vaata postitust
    Ballack, püüa valitseda ennast. Mida sa sellega enda arvates saavutad, kui iga provokatsiooni peale räuskad ja kõik läbi sõimad? Tõmbad ainult rohkem vett kaela.
    pole provokatsioone pole ka probleemi. võtad ühe provokaatori ette (nii nagu nad ise minuga teha tahaksid kui nad moded oleksid) ja teised jäävad ka vait kohe - lihtne. niikaua tekib ka provokatsioone kui nende vastu mitte midagi ei tehta. neil ju hetkel täiesti poogen mida ütlevad kuna kui keegi vastu hakkab siis nad teavad et neile ei tehta midagi aga vastajatele küll. süüdi on (peaaegu) ALATI provokaatorid kuna nemad alustavad kogu teemat.

    ma ei sõima kõiki läbi, ma kirjutan samamoodi negatiivselt ainult neile vastu kes minule kirjutasid. mida ma saavutan - midagi paneb neid ikka vaikima, see kas selleks on hea või halb oleneb inimesest. mina pealt ei kavatse vaadata kuidas minu kohta negatiivset räägitakse.

    mida nad kaebavad et ma räuskan kui nad ise provotseerivad? ise on süüdi selles.

    Kommentaar


      Sorri, ma rohkem ei provotseeri.

      Kommentaar


        See on ju foorum,internet.Ei saa ju võtta igat tsiteerimist provokatsioonina.
        Võtke foorumist ära üldse see tsiteerimis võimalus,võib olla aitab.

        Edit:kindlasti on ka poste mis provotseerisid noorsandi aga alati on võimalik järgi vaadat kuidas teema arenes ja kes kuidas käitus.
        Mitte,et see nüüd midagi muudaks.
        Keegi sõimata tahab siis palun,marcello1@hot.ee.Foorumist ei viitsi kolme nädala pärast vanu poste otsida.
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          Algselt postitas mazz Vaata postitust
          Sorri, ma rohkem ei provotseeri.
          jah, bänn sulle mazz

          Kommentaar


            Algselt postitas ballack Vaata postitust
            ma ei sõima kõiki läbi, ma kirjutan samamoodi negatiivselt ainult neile vastu kes minule kirjutasid. mida ma saavutan - midagi paneb neid ikka vaikima, see kas selleks on hea või halb oleneb inimesest. mina pealt ei kavatse vaadata kuidas minu kohta negatiivset räägitakse.
            Aja lugu on tõesti näidanud, et kisa kõri jääb kõige paremini vait, kui sa talle vastu räuskad. Tubli teooria, tuuma füüsik.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Aja lugu on tõesti näidanud, et kisa kõri jääb kõige paremini vait, kui sa talle vastu räuskad. Tubli teooria, tuuma füüsik.
              rõhutan sõnasid: kas hea või halvaga

              edit: igaüks võib mõelda mida tahab selle lause all.

              Kommentaar


                mazz - kus sa mind provotseerisid praegu siis?

                marcello - probleem on selles et mind tsiteeritakse valesti. räägitakse et mina olevat ühte või teist rääkinud mis ei vasta tõele (neid mitmeid kordi olnud). teine on see kui kas tõesti ei saada aru või ei taheta aru saada või ei taheta leppida et mina just nii mõtlen (kõikide nende näiteks võiks tuua operi teema ja siis flora teemas oli ka midagi, rohkem ei viitsi meelde tuletada kuna on liiga varajane hommikutund).

                Kommentaar


                  Soccerneti asjapulkadele küsimus: kas mingeid foorumi reegleid ei ole olemas võimidagi sellist?

                  Selles suhtes, et ma saan aru, et saksa-mängija-nimega-kasutaja on teie sõber ja puha eksju, aga selline suht valimatu inimeste (mitte ainult minu, vaid ka teised kasutajad) sõimamine, ähvardamine ja kesteab mis veel on juba liig, mis liig.

                  Selles suhtes, et väikse jobu peale niimoodi "kasti" lubatakse lüüa, siis on ilmselgelt inimese närvikavaga midagi katki ja võibolla peaks tal oma vaimse tervise huvides olema keelatud foorumisse kirjutamine. Kui iga väikse sõna peale teenitakse ära kogu maailma viha, siis nii mõnigi kasutaja oleks tõenäoliselt juba üsna ähvardusijagav.

                  Oleks tegemist möne uue kasutajaga, siis oleks talle üsna kiirelt foorumist headaega öeldud.

                  Nägemist, teema lõpetatud! Tahaks öelda nüüd siia ühe vanarahvatarkuse, aga igaks juhuks ei ütle, kes teab - äkki saan jälle möne ähvarduse.

                  ballack, ole hea ära vasta, küsimus ei olnud sulle suunatud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                    Soccerneti asjapulkadele küsimus: kas mingeid foorumi reegleid ei ole olemas võimidagi sellist?
                    link siis siin: http://foorum.soccernet.ee/faq.php?f...vb_board_usage
                    väljavõtted sellest mida saab seostada:
                    Kes või mis on moderaatorid?

                    Moderaatorid on isikud, kes jälgivad teemasid ja postitusi. Moderaatori õigustes on postituste muutmine ja kustutamine, teemade liigutamine, sulgemine ja kustutamine. Moderaatoriks võivad saada ka foorumi kasutajad, kes on silma torganud hea teematundmise ning asjalike kommentaaridega.

                    Miks mõned minu sõnad on ära kustutatud?

                    Mõned sõnad meie keelepruugis on sellised, mis administraatoritele ja paljudele foorumikasutajatele ei kipu eriti meeldima ja seetõttu võib ette tulla olukordi, kus need sõnad lihtsalt kustutatakse või tsenseeritakse. Seda võidakse teha näiteks nii: ****.

                    aga sina yheksa ära loe seda kuna ma ei tohtinud sulle vastata. teeme siis juriidiliselt korrektselt: see vastus on teistele kasutajatele suunatud.

                    Kommentaar


                      yheksale siiski: kui kahtled minu närvikavas siis palun räägi foorumikasutajaga "aff", kes on psühhiaater ja minu hea sõber kes tunneb mind läbi ja lõhki, konsulteeri temaga ja siis äkki saad aru et niisama ma ei lähe närvi.

                      väike sõna - see ei olnud ainult ühe sõna pärast, sa kirjutasid ennegi negatiivselt (ainult!) minu kohta ja lõpuks ajas mind väga vihae kui otse näkku ütleb mingi tüüp kes pole mind elusees näinudki et talle meeldib mind närvi ajada ja see teeb ta päeva ilusamaks! kui ma seda lauset näitasin ka inimestele kes sind tunnevad siis neile ei mahtunud pähe miks sa nii ütlesid.

                      teiste kasutajate sõimamine - mina kirjutan negatiivselt inimeste kohta kes minule on seda teinud (provotseeritud) on selge või ikka ei saanud aru?

                      Kommentaar


                        Kallis 9,


                        targem annab järele ja las lollile jääb tema arvamus.

                        >Muideks ma tean ka ühte lahedat psühhiaatrit. Ta nimi oli vist Jüri Ennet
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Kallis 9,


                          targem annab järele ja las lollile jääb tema arvamus.

                          >Muideks ma tean ka ühte lahedat psühhiaatrit. Ta nimi oli vist Jüri Ennet
                          yheksa on nagu väike laps või siis 26 aprilli marodöör kes alguses provotseerib ja siis pärast kaebab televisioonis (antud juhul siin teemas) et tehakse liiga. ise nõudis väga ja sai ka. yheksal mitte võtta seda kui marodööriks sõimamist vaid kui näitena kes kõige aktiivsemalt nii käitusid.

                          Kommentaar


                            Härrad, prouad, preilid: Kuressaare ründab.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Nõustun mcnamaraga. Kuressaarega peab midagi ette võtma! Isegi Biif on maha rahunenud, aga nüüd, Kuressaare. Appi! Palun võtke midagi ette.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Kuressaare ründab ja lööb väravaid!, viimati Tulevikule

                                Kommentaar

                                Working...
                                X