320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tropp sel juhul, aga tehke aint temale editeerimiskeeld, tra ma ropendaks praegu vägapalju hea meelega

    Kommentaar


      15 minuti reegel?
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
        15 minuti reegel?
        Algselt postitas mazz Vaata postitust
        Lood on nüüd nii, et oma postitusi saab muuta vaid 15 minuti jooksul pärast postituse tegemist. Hiljem saab seda teha vaid vastav moderaator või administraator.

        Pole vast parim lahendus, aga ajab asja ära.
        toosama...
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          ok
          pole varem tähele pannud
          aga nahhui nii oli vaja teha?
          ei ole lahe
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Ei ole hea muudatus, imho - nagu ballack juba ütles, siis toodab ainult poste juurde. Mingitki pointi on tal vaid ennustusteemades, mujal foorumis üldse mitte. Ma saan aru küll, et mõeldud oli asi iseenesest hästi, aga samas kui mõni vend on nii tropp, et tal on ilma auhinnata ennustusvõistluses petta vaja, siis ei pea ülejäänud 99,9% kasutajate elu selle pärast keerulisemaks tegema. Minu kaks senti, võtke heaks või pange pahaks.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Seriously.. milleks? Nõiamoor on vastu!!

              Kommentaar


                Selgelt ei olnud see parim lahendus, aga midagi oli vaja ette võtta, kuniks parema võimaluse leiame.

                Kommentaar


                  Algselt postitas mazz Vaata postitust
                  Selgelt ei olnud see parim lahendus, aga midagi oli vaja ette võtta, kuniks parema võimaluse leiame.
                  seniks bänni ennaast ära näiteks musi siim

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mazz Vaata postitust
                    Selgelt ei olnud see parim lahendus, aga midagi oli vaja ette võtta, kuniks parema võimaluse leiame.
                    bänn on kõige parem võimalus
                    Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                    Ken Lee tulibu dibu douchoo

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ballack
                      "midagi oli vaja ette võtta, kuniks parema lahenduse leiame" - mille vastu see meede oli üldse siis?
                      Ennustuses sobi tegemise vastu. Praegune Hogweed ju tegi F1 ennustuses kolm korda sobi, muutes oma postitusi peale sõite.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ballack
                        aga sa vaata lahendust ehk siis postitust number 504 mille ma kirjutasin põhimõte siis selline, et kui posti on muudetud peale ennustuse tähtaega siis on automaatne valesti ennustamine ja 0 punkti või tulevad miskised miinused või mis seal see süsteem on (pole vaadanud seda ennustuste süsteemi). posti muutmise aeg ju kirjas
                        edit: nagu sa minu sellelt postituselt näed.
                        Ei näe

                        Edit: Milani foorumis on muidu nii, et kui keegi on peale postitust teemat vaadanud, siis paneb muutmise aja posti alla kirja. Raskesti teostatav?
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Siin oli selline süsteem, et kui sa postituse põhjuse kirja panid, siis foorum lisas ka kellaaja, aga kui põhjust ei lisatud, siis ei näita ka kellaaega.
                          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                          RocknRolla (2008)

                          Kommentaar


                            võiks siis nõnda teha et igal juhul näitab põhjust

                            Kommentaar


                              Admin CP > vBulletin Options > Message Posting and Editing Options.

                              Sellise vastuse sain ühelt adminilt.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ballack
                                aga sa vaata lahendust ehk siis postitust number 504 mille ma kirjutasin põhimõte siis selline, et kui posti on muudetud peale ennustuse tähtaega siis on automaatne valesti ennustamine ja 0 punkti või tulevad miskised miinused või mis seal see süsteem on (pole vaadanud seda ennustuste süsteemi). posti muutmise aeg ju kirjas
                                edit: nagu sa minu sellelt postituselt näed.
                                kunagi vsit nägi hoopis

                                Kommentaar

                                Working...
                                X